Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież ta Pani dwa lata temu w listopadzie 2007 roku wstąpiła do puławskiego oddziału Klub Morsów przy Kole Seniora nr3
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy ktoś jest może zoorientowany czy to było wierzchnie ubranie czy na brzegu została również bielizna???
0
Wy to jesteście prostaki, świnie po prostu, choc to może obraża prosiaki. Zaginął człowiek, a wy z takimi tekstami !
0
To była moja sąsiadka, a ty mietku fletku za takie słowa powinieneś dostać w pape urodziłeś się idiotą , czy dopiero teraz się nim stałeś?
0
Waluś napisał:
Przecież ta Pani dwa lata temu w listopadzie 2007 roku wstąpiła do puławskiego oddziału Klub Morsów przy Kole Seniora nr3
Poziom twojego - cymbale- komentarza jest jest taki jak w ogóle twój poziom - czyli zerowy albo mnie niż zerowy - wstyd !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: