Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci z Puław odebrali nagrody i awanse

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2017 r. o 20:20 Powrót do artykułu
Ciekawi mnie co tam robił prezes ZA PUŁAWY?czyżby znów sponsoruje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIEM CO NIEKTÓRZY PALĄ ALE POWINNI ZMIENIĆ DOSTAWCĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za melepety.... Połowa z nich ma źle założone sznury galowe, nie wspomnę już o postawie zasadniczej pana oficera z pierwszego zdjęcia- patrzcie na dłonie.... Żenada....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lescot jakiś taki smutny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Awanse ha ha na interwencje nie maja czym pojechac bo jezdza po okolicznych wiejskich sklepach lapac chlopkow pijacych piwo pod sklepem dlatego niech sie nie dziwia ze maja taka opinie jaka maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naliczyłam 5 uśmiechniętych policjantów a twarze reszty wyrażają smutek. O co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie opijaliście ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mj napisał:
Naliczyłam 5 uśmiechniętych policjantów a twarze reszty wyrażają smutek. O co chodzi?
 Dzień wcześniej opijali ;:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uśmiechniętych jeszcze trzyma a smutnych już puściło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ECH. Z czego tu się cieszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANOWIE POLICJANCI GŁOWY DO GÓRY!MINISTER BŁASZCZAK OBIECAŁ MODERNIZACJE W POLICJI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne twarze?  Wszystko zgodnie z doktryną  Kpp puławy. Puławski  glina ma być smutny , zły, zgorzchniały, dobrze jeszcze zeby wdepnać go w alkoholizm albo jaką chorobę. Wtedy jest to prawdziwy  glina. Szczesliwy policjant to taki ktory miałby za duzo szacunku do siebie i innych taka anglosaska doktryna kłóci sie z tą moskiewska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby ludzie przestrzegali dwóch przykazań miłości nie byłoby potrzeby aby istniały : prokuratura, policja, sądy. Grzechami ludzie ranią siebie, innych i występują przeciwko Chrystusowi. " Nikomu nic winni nie bądźcie prócz miłości wzajemnej; kto bowiem miłuje bliźniego, zakon wypełnił. (9) Przykazania bowiem: Nie cudzołóż, nie zabijaj, nie kradnij, nie pożądaj i wszelkie inne w tym słowie się streszczają: Miłuj bliźniego swego jak siebie samego. (10) Miłość bliźniemu złego nie wyrządza; wypełnieniem więc zakonu jest miłość. " - list apostoła Pawła do Rzymian 13:8-10 biblia warszawska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten z Kazimierza to Rafał o ile pamiętam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej jak pulawski glina jest  smutny albo jak cala jego rodzina jest  smutna  a jeszcze lepiej jak uda się wam tę rodzinę rozbić.panowie oficerowie do szafek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ups... miało byćPanowie oficerowie do szabel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjeciach jest jeden z tych co batrzo chorował i miał długie zwolnienie od psychiatry. Dalej jest smutny bo chyba potrzebuje jeszcze wiecej wolnienia i tabletek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po polsku to byłoby , że policjanci otrzymali nagrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dzisiaj na komisariacie czy tam komendzie w Puławach. W okienku siedział brodaty łysy typ i sprawial wrażenie jakbym mu przeszkadzał w pracy. Starał się mnie zbyć, w ostateczności przyjść jutro. Tacy właśnie ludzie ciężko pracują na komentarze jak wyżej i niżej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...