Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i fajnie:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
super,pozazdrościć takiej nauczycielki i takich uczniów
0
Bardzo pozytywnie :)
0
Coś wspaniałego. Szkoda, że ja nie miałam tak zgranej klasy :)
0
Ale super!!!Aż łezka się kręci.Brawo
0
A dlaczego filmiku nie mogę włączy? :/
0
Brawo!!!Brawo!!!Brawo, młodzi puławianie i Pani Profesor, oczywiście.!!! Życzę, zarówno młodzieży, jak i "Pani od Przyrody", wszystkiego najlepszego. Pomysł bardzo oryginalny, ale zasługa Pani Profesor, którą uczniowie tak bardzo pokochali, jest niepodważalna. Bez Jej super zaangażowania na nic zdałyby się próby tak oryginalnego pożegnania. Widać tutaj bezsprzecznie szczerość uczniów wobec Nauczycielki. Jeszcze raz brawo!!!
0
wspaniały pomysł ! wzruszające! wspaniała klasa i wychowawca
0
brawo brawo rosną nowi kelnerzy tak trzymać pani dyrektor
0
Fantastyczne - mówię to jako nauczyciel :-)
0
Brawo, brawo, brawo. Wspaniała nauczycielka. Wspaniała klasa.
0
Super nauczyciel, dobrze, że młodzież doceniła, w każdej szkole powinien taki być, chciałbym żeby moje dziecko ktoś taki uczył.
0
Gratuluję Pani Dyrektor takiego nauczyciela, widać, że ta Pani jest na poziomie, taka opanowana i grzeczna.
0
super babeczka tez mnie uczy - pozdrawiam
0
świetne !!! szczerze... az sie wzruszyłam oglądając to, a dokładniej reakcję pani nauczycielki :) Widać ze jest to kobieta w odpowiednym zawodzie, a uczniowie to doceniają !!!
0
super gratulacje dla uczniów i polonistki :)
0
Takich  nauczycieli  nam  trzeba ....umiejących  nauczyć , mających  dobry  kontakt  z młodzieżą , skromnych , sympatycznych . Młodzież  to  zauwazyła  i  doceniła. Brawo , brawo , brawo !
0
To najlepszy nauczyciel jakiego miałam do tej pory.
0
Super, że młodzież w tych czasach potrafi docenić solidną pracę nauczyciela. Gratulację dla nauczycielki i dla uczniów.
0
Extra! Zawsze wiedziałam, że istnieją wspaniali nuczyciele i  dzieciaki, ktore potrafią to zauważyć i docenić!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: