Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Popłyną miliony na renowację kościoła w Końskowoli

Utworzony przez Waldemar Banach, 15 września 2009 o 10:53 Powrót do artykułu
Serdecznie gratuluję, bardzo się cieszę, że wreszcie będzie można udostępnić zwiedzającym tak wspaniały obiekt. Panu Prezesowi życzę wytrwałości przy rozliczeniu projektu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystkich zainteresowanych Projektem zapraszam serdecznie na stronę www.konskowola.eu , gdzie uruchomiliśmy poświęcony mu serwis informacyjny. Pragnę również przekazać, że dziś oczekujemy zatwierdzenia w drodze uchwały Zarządu Województwa Lubelskiego listy rankingowej projektów w ramach działania 7.1, co otworzy drogę do szybkiego podpisania umowy o dofinansowanie. Pozdrawiam
0
Takich ludzi nam potrzeba, młodych i energicznych. Gratulacje Panie prezesie i do roboty.
0
Bardzo się cieszę że tak się stanie - mam nadzieję że te środki zostaną godnie rozporządzone. Szkoda mi trochę Kościółka Św Anny który też powinien być odnowiony, Tak czy inaczej czekam na otwarcie i zwiedzanie. PS jeden ołtarz już został odnowiony wcześniej a lewy też już był odnawiany jakieś 4-5 lat temu. Pozdrawiam
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: