Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Człowieku co ty pleciesz ja też jestem pacjentem i widzę że są pracownicy którzy pracują już kilka lat i nie stracili cierpliwości do takiej jak ty może warto być człowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Pan taki kram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medical dostaje nowy prezent od urzędu miasta darmową siłę roboczą w postaci stażystów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy pirdolicie! Jak kolej strajluje to kto obrywa? Ci co lataja hiliptorami do pracy czy pielęgniarka dojeżdżająca ciuchciom? Jak rolnik zboże wysypie na droge kto po kołach obrywa? Dość mam czytania postów co są anty medycynie, ale czy ty zapisujesz sie po leki 2-3tygodnie przed tym jak sie one kończą? Nie idziesz jak już nie masz, a czy auto pchasz do cpnu bo wacha się skończyła nie jedziesz wcześniej i tak samo rób z lekami. Nie wina nas roboli że taki mamy system, NFZ daje ograniczony kontrakt, mówi "w 2016r moze zachorowac tylko 2000 osób na grype a ta 2001niech zdycha bądź prywatnie idzie" Pretensja nie tu skierowana jest gdzie powinna Nie wszyscy pracują idealnie wiadomo ale są też ci co oddają siebie robocie a rodzinie zostaje wielkie NIC. Przestańcie biec za forsą a będzie lepiej. Przyjdź i zobacz kto zajmuje miesce w poczekalni! Emeryci co na fejsa do przychodni przyszli zeby w domu nie siedzieć, choroby se wymyślają żeby z człowiekiem se pogadać, zamiast na kółko szydełkowania się zapisać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz poznać człowieka daj mu kierownicze stanowisko. O tym niestety przekonują się pracownicy rehabilitacji na Kołłątaja, chamstwo w czystej postaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dobra zmiana" w medicalu, starzysci na pewno "dadza rade"! Takie idiotyczne pomysly slyszymy coraz czesciej w naszym pieknym kraju a "ciemny lud to kupi". Mam nadzieje, ze zarowno na jednych jak i drugich odbije sie to czkawka. W zawodzie, gdzie przede wszystkim liczy sie doswiadczenie, co pare lat wymienia sie wiekszosc kadry. Stworzyl sie tu drugi pulawski kolchoz nastawiony na zysk z rehabilitacji. Miejsce z potencjalem, ktore zamiast sie rozwijac to sie cofa, zarzadzane bez glowy i szacunku dla pracownikow. Dlugo tak nie pociagniecie, kontrakt z NFZ i luxmed trzymaja te placowki, ale z takim podejsciem szybko to sie zmieni w mysl dobrej zmiany rzecz jasna. pozdrawiam, wnikliwy obserwator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I z 15 pracowników tylko 6 dostało umowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...