Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Puław bogatszy o 100 tysięcy

Utworzony przez Riowiec, 9 czerwca 2014 o 18:06 Powrót do artykułu
Przez rok odłożył 100 tysięcy złotych? To chyba nic prawie nie wydawał przez cały rok ze swojej pensji! Ciekawe?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po co wkurwiacie młodych ludzi zarabiających gównianą kasę w tym mieście, a zatrudnianych po biedronkach, stokrotkach i innych takich? Pogięło was? Co mnie obchodzi ile grobel ma kasy? Ma, bo mu płaca tyle. Gdyby mi dawali 15000zł/m-c też bym nie narzekał.
0
Przez rok odłożył 100 tysięcy złotych? To chyba nic prawie nie wydawał przez cały rok ze swojej pensji! Ciekawe?!
     eeeee.... skoro wziął 160000 na rok, więc odkładał ponad 8000zł/m-c ze swojej pensji wynoszącej ponad 13000zł. 5000zł przejadał na m-c i jakoś odłożył.... jest to możliwe (też bym chciał móc odkładać 8 koła na m-c)...
0
Olo policz pensje netto!! Bo w artykule jest o brutto :)
0
Po co wku***acie młodych ludzi zarabiających gównianą kasę w tym mieście, a zatrudnianych po biedronkach, stokrotkach i innych takich? Pogięło was? Co mnie obchodzi ile grobel ma kasy? Ma, bo mu płaca tyle. Gdyby mi dawali 15000zł/m-c też bym nie narzekał.
zgadzam się z Tobą
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: