Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Puław straci asystenta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 października 2017 r. o 13:23 Powrót do artykułu
Dobrze ze weszła ta ustawa.To sa nasze pieniądze a nie prywatny folwark.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz widzę ten konkurs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz byl sławny konkurs na dyrektora domu chemika. W imię biblijnej przypowieści ze ostatni będą pierwszymi, radny z ugrupowania pana Grobla, pan Zbigniew Sliwiński, który zajął ostanie miejsce w konkursie na dyrektora, został dyrektorem. Istny biblijny cud
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorzej w tych konkursach jest spelnić jedno kryterium... właściwe Imię i Nazwisko. Przeważnie na tym wykladają się kandydaci. Znając życie ów asystent ma ukonczony kurs niezbędnie wymagany na to stanowisko np. "robienia na drutach". Zawsze się pisze konkursy pod jedną osobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ten cały cyrk jak wiadomo kto będzie przyjety! Szkoda tylko tych pozostałych dwóch osób, bo pewnie przyjdą z nadzieją, a tu zonk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem kandydować na prezydenta Puław, ale skoro nie bedzie już mozna zatrudnic se jakiejs fajnej asystentki, to chrzanie to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za sprawność i szybkość naboru - prezydent podpisuje ustawę 16.10 - a termin na złożenie papierów do 22.09...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sie czepiacie? I tak po raz enty wybierzecie Grobla wiec wara od niego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy kontrkandydatami będą Pytlak i Maj? W pierwszej turze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krokodylowy ty od PISu to sie odczep! Jeździj se po tym M. ale od PIS z daleka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety jestem wśród tej Trójki i opadły mi skrzydła po przeczytaniu tego artykułu... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie było ogłoszenie o naborze? W BIP Puław ich nie znalazłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Krokodylowy ty od PISu to sie odczep! Jeździj se po tym M. ale od PIS z daleka!
  A czy to moja wina że tam wszyscy reprezentują wyrównany poziom? Nawet w miarę rozgarniętego Szulowskiego Sadurska doprowadziła do stanu w którym na pytanie o nazwisko musi się przed odpowiedzią Gośki poradzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znając życie wygra ten co stracił posadę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...