Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Projekt nowej hali sportowej w Puławach gotowy. Czekają na pozwolenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 grudnia 2016 r. o 19:54 Powrót do artykułu
Tylko kto zadba o to, aby dach hali nie przeciekał a ściany nie pękały? A tak poza tym to jestem za. Aha i jeszcze jedno, pieniądze z budowy hali powinny pozostać w Puławach. To puławskie firmy a nie Poznań Zwoleń czy Wrocławski Mostostal powinny wybudować obiekt, a kasa powinna trafić do kieszeni puławskich fachowców! A jak to zrobić, to już wasza broszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grobel zastanów się, bo halę projektuje to samo biuro co projektowało budynek mieszkalny przy ul. pustej 8 ******dziennikwschodni.pl/pulawy/pekla-sciana-w-bloku-mieszkaniec-uslyszal-charakterystyczny-trzask,n,1000191510.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital zdycha a grobel hale buduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto się wyludnia, sami starzy zostają, szpital w długach, miasto ma mnóstwo kredytów a tu myk... nowa hala. Ciekawe kto ją utrzyma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital ma sie coraz lepiej! Przyszedl nowy dyrektor powyrzucal darmozjadow, leni i zlodzieji i szpital wychodzi na prosta! Grobel jest wlasciwym gospodarzem na wlasciwym miejscu Az sie chce mieszkac w Pulawach- miasto czyste, zadbane z odpowiednia infrastruktura. A takiej wielofunkcyjnej hali wlasnie brakuje! Mam nadzieje , ze po jej otwarciu o zespole pilkarzy recznych Azoty bedzie slyszala nie tylko Polska, ale i Europa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby słowo stało się ciałem. Jak najszybciej !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby się udało dofinansowanie otrzymać bardzo ładny projekt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląd to kwestia gustu, a nad tym podobno się nie dyskutuje. mnie osobiście się nie podoba. kto utrzyma taki obiekt? zdecydowanie wolę nowoczesny i dobrze zarządzany szpital, chociaż nie neguję budowy. są rzeczy ważne i takie, na które stać bogate społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wszystkie projekty dla miasta robi Gąsiorowski? To ten co zaprojektował ten blok co teraz pękł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ta nowa hala w stanąć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobel dobrym gospodarzem? Zapraszam do przejścia sie alejkami na skwerze. Na parking na marinię. Zapraszam do zapoznania się z programem integracji romskiej. Dowiedzcie się ile już zatrudnił ludzi w urzędzie miasta i spółeczkach miejskich, kto jest tam zatrudniony? Ile kosztują nas pomysły Grobla np Park Technologiczny? Kto ciągle wykonuje zlecenia dla miasta (chociażby ten projekt) i za jaką cenę? Chyba ktoś jest już od dawna kompletnie oderwany od rzeczywistości i otoczony zupełnie niekompetentnymi ludźmi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie stać Puław na cos takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd pamiętam, w urzędzie miasta co roku przyznają sobie maksymalnie wysokie z dopuszczalnych podwyżek. Więc mam pytanie do Grobla. Jak tak sobie będzie dogadzać , skąd pan weźmiesz pieniądze na nowa hale?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Janusz zadłuży Puławy i tyle. Kto będzie wnikał? NIKT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla niektórych co by nie zrobił to i tak będzie źle Skąd sie tacy ludzie biorą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o to ze cos robi źle tylko czy nas na to stac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy wszystkie projekty dla miasta robi Gąsiorowski? To ten co zaprojektował ten blok co teraz pękł?
Tak to niestety  ta sama pracownia architektoniczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo niedomówień, mam nadzieję że p.Grobel pójdzie na emeryturę, mam dość puławskiej prawicy i pis. Po tym numerze z dyrektorem Domu Chemika, nie zasługuje na szacunek. A swoją drogą NIK mógłby sprawdzić "dorobek" P. Prezydenta.  Wolę szpital niż halę sportową.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto przyjazne dla rowerów, a roweru nie ma gdzie napompować, a gdyby tak postawić spręźarkę przy UM, czy na skwerku, dobrze, źe na ul. 6-go Sierpnia w warsztacie jest przewód na płocie i zawsze mroźna skorzystać. DZIĘKUJEMY WŁAŚCICIELOWI WARSZTATU SAMOCHODOWEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile od Azotów (fabryki) zaśpiewa sobie pis żeby utrzymywać halę, bo miasta z pewnością nie będzie stać, no chyba że podatki lokalne nam podniosą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...