Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Król Lew postanowił zainwestować i przebudować polanę w lesie. Wiadomo, biurokracja też istnieje w świecie zwierząt, potrzebne są zgody, pieczątki itd, itp. Wysłał do urzędów misia z papierami. Miś wraca wykończony po całym dniu łażenia po urzędach: -Królu, nic nie załatwiłem.... -Misiu, nie postarałeś sie. Jutro pójdzie wilk. Wilk wraca wykończony po całym dniu: -Królu, nic nie załatwiłem.... -Może... mysli Lew - może poślę lisice? Przebiegła, ładna, zgrabna ;-) Lisica wraca wykończona po całym dniu: -Królu, nic nie załatwiłam.... Lew sie zdenerwował, zrobił narade zwierząt i myślą, kogo tu posłać. Nagle z rogu polany odzywa się osioł: -Królu, ja pójdę! Zwierzęta w śmiech, Lew mówi: -Osle, pomyśl! Miś, wilk i lisica byli i nic nie wskórali, a TY chcesz? No dobra... Osioł poszedł. Wraca po 2 godzinach. - I co tak szybko? Pewnie od razu cię wyrzucali ? - Królu, wszystko załatwiłem! Rzeczywiście, na wszystkich pismach odpowiednie pieczątki, podpisy, zgody... - Ośle, jak to zrobiłeś? - To proste królu, co otworzyłem drzwi w urzędzie, to za nimi ktoś z rodziny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jest także w tej sprawie to, że osoby które zasiadają we władzach Nałęczowskiej Spółki zasiadaja równiez we władzach banku Spółdzielczego który udzielił Panu Lenartowiczowi kredytu na realizację inwestycji, a potem walnie przyczynili się do zatrzymania całej inwestycji....- reportaż TVP Lublin Magazyn Zdarzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa o odpowiedzialności urzędników jest już prawie gotowa. Za swój błąd będzie odpowiadał roczną pensją lub całym swoim majątkiem . Jestem za tym panem z Nałęczowa. Skoro dostał pozwolenie z Puław to nie jest jego wina . Dobry adwokat i wygra sprawę . Myślę , że wreszcie z naszego kraju zniknie zasłona bezczelności i samowoli urzędniczej jak też tego że w małych miejscowościach stanowiska w urzędach często są DZIEDZICZONE przez osoby zupełnie nie wykształcone w tym kierunku . Nieuctwo i totalna głupota połączona ze ślepą zazdrością do ludzi którzy chcą aby kraj się rozwiał doprowadza do takich sytuacji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...tu chodzi o to, by utrzynać nałęczowskie "hurtownie"( w płotach, samochodach i innych kółkach). Śmieszne ,ale prawdziwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zły napisał:
Jakby nie patrzeć to jest to NIEKOMPETENCJA URZĘDNICZA czyli dzieje się tak jak zatrudnia się swoich czyli znajomych królika bez przygotowania i podstaw jakiejkolwiek wiedzy !!! Do tego dodajmy zagmatwane przepisy wymyślone przez ...? no właśnie przez kogo ? więc mamy następnych przygłupów udających że się na czymś znają , bądź robią pod siebie tylko do kiedy tak będzie ?! A kto na tym traci obywatel i to jest polskich urzędników szczytowe osiągnięcie no nic tylko pogratulować skrajnej niekompetencji i deb***izmu !!!!
JA MYŚLĘ,ŻE KTOŚ Z CENTRALNEGO URZĘDU POWINIEN SIĘ ZAJĄĆ TYM BĄDŹ CO BĄDŹ PRZESTĘPCZYM DZIAŁANIEM LOKALNYCH WŁADZ. W NORMALNYM PAŃSTWIE NIKT,KTO POSTĘPUJE ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM NIE MOŻE TRACIĆ DOROBKU CAŁEGO ŻYCIA TYLKO DLATEGO,ŻE JAKIŚ URZĘDNIK WYDAŁ CELOWO,LUB NIECELOWO,BŁĘDNĄ DECYZJĘ.TO PROSI O POMSTĘ DO NIEBA,ZWŁASZCZA ŻE JEST TO PRZYPADEK NIEODOSOBNIONY-WYSTARCZY OD CZASU DO CZASU OBEJŻEĆ PROGRAM PANI JAWOROWICZ.CIĄGLE POJAWIAJĄ SIĘ JAKIEŚ ZŁODZIEJSKIE FURTKI A PAŃSTWO NA TO SKUTECZNIE NIE REAGUJE......DLACZEGO?????CZYŻBY TRANSAKCJE PRZEPROWADZANE NA "CMENTARZACH"STAŁY PONAD PRAWEM ZAWARTYM W USTAWIE ZASADNICZEJ JAKĄ JEST KONSTYTUCJA RP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Możesz napisać jaki to był program i kiedy była emisja? Z tego co wiem to nabór ludzi do pracy był dość gorący i wróżyło to rychłemu otwarciu a tu takie klocki.
Przedwczoraj w Panoramie Lubelskiej albo tuż po.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zulu gula napisał:
Król Lew postanowił zainwestować i przebudować polanę w lesie. Wiadomo, biurokracja też istnieje w świecie zwierząt, potrzebne są zgody, pieczątki itd, itp. Wysłał do urzędów misia z papierami. Miś wraca wykończony po całym dniu łażenia po urzędach: -Królu, nic nie załatwiłem.... -Misiu, nie postarałeś sie. Jutro pójdzie wilk. Wilk wraca wykończony po całym dniu: -Królu, nic nie załatwiłem.... -Może... mysli Lew - może poślę lisice? Przebiegła, ładna, zgrabna ;-) Lisica wraca wykończona po całym dniu: -Królu, nic nie załatwiłam.... Lew sie zdenerwował, zrobił narade zwierząt i myślą, kogo tu posłać. Nagle z rogu polany odzywa się osioł: -Królu, ja pójdę! Zwierzęta w śmiech, Lew mówi: -Osle, pomyśl! Miś, wilk i lisica byli i nic nie wskórali, a TY chcesz? No dobra... Osioł poszedł. Wraca po 2 godzinach. - I co tak szybko? Pewnie od razu cię wyrzucali ? - Królu, wszystko załatwiłem! Rzeczywiście, na wszystkich pismach odpowiednie pieczątki, podpisy, zgody... - Ośle, jak to zrobiłeś? - To proste królu, co otworzyłem drzwi w urzędzie, to za nimi ktoś z rodziny!
OTWIERAM MASARNIĘ NA TYM TERENIE.MAM ZAMIAR SPECJALIZOWAĆ SIĘ W PRODUKCJI SALAMI Z OSŁÓW WIĘC CAŁY TEN MATERIAŁ PRZEROBIĘ TYLKO APEL DO WYBORCÓW....W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH POSTARAJCIE SIĘ ABY TEN MATERIAŁ ZNALAZŁ SIĘ NA WOLNYM RYNKU I NIE CHRONIŁY GO ŻADNE IMUNITETY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no nie -urzędnicy zawinili a przedsiębiorca stracił dorobek życia????Panie Prokuratorze,Rzeczniku Praw Obywatelskich,Ministrze Sprawiedliwości,Wojewodo i Marszałku lubelski ..........wy możecie spać spokojnie???? tu się czyni gwałt na: prawie,na Konstytucji,i to w czasie kiedy Wy dzielicie się Wigilijnym opłatkiem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9Drogi Panie Inwestorze, osobiście dziwi mnie pańskie stanowisko i wszelkie zarzuty kierowane w kierunku Nałęczowskiej Spółki. Jestem właścicielem jednego ze sklepów,a zatem należę do grona kupców i bardzo mnie śmieszy Pańska wypowiedź (wynikająca z niewiedzy )na łamach dziennika,wszak zaręczam Panu ,że NSH nie zrzeszała kupców nałęczowskich. I bardzo ubolewam nad tym,że wszelkie zasługi (związane z zaprzestaniem inwestycji) są przypisywane dla NSH, a nie dla nas. Osobiście wiem ,że to my dołożyliśmy znacznie większych starań niż NSH i bez zdędnego zrzeszania. Dla sprostowania Spółka jako jedyna ( w przeciwieństwie do nas) jawnie wypowiadała swoje opinie i duży plus dla niej za odwagę. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKAŃCY TEGO REGIONU TO WY SAMI ZGODZILIŚCIE SIĘ NA TO ABY OBSŁUGIWALI WAS TACY NIEKOMPETENTNI URZĘDNICY. WIELU Z NICH SAMI WYBRALIŚCIE NAWET JAK W DZIEŃ WYBORÓW SIEDZIELIŚCIE W DOMU.W PRZYSZŁYM ROKU WYBORY,WIĘC POSTARAJCIE SIĘ ABY TE OSŁY WYPASAŁY SIĘ NA ZIELONEJ ŁĄCZCE A NIE NA URZĘDNICZYCH STOŁKACH.NIE DAJCIE SIĘ ZWODZIĆ ICH PIĘKNYM SŁÓWKOM ,PIĘKNYM KRAWACIKOM I ŁADNIE UCZESANYM FRYZUROM,PRZEANALIZUJCIE DOKŁADNIE ICH ŻYCIORYSY ZANIM NA LIŚCIE WYBORCZEJ ZAKREŚLICIE ICH NAZWISKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Kazimierzaninem od urodzenia. U nas też były "zgrzyty" jak budowała się Biedronka w Bochotnicy, bo wiadomo było że klienci pojadą tam kupować gdzie wygodniej i taniej.I tutaj też jest taka sytuacja- właściciele sklepów w Nałęczowie protestują, bo im "nie na rękę"- będą musieli może sprzedawać taniej, bo konkurencja byłaby pod bokiem.Ale powtórzę słowa przedmówcy: Nie no nie -urzędnicy zawinili a przedsiębiorca stracił dorobek życia????Panie Prokuratorze,Rzeczniku Praw Obywatelskich,Ministrze Sprawiedliwości,Wojewodo i Marszałku lubelski ..........wy możecie spać spokojnie???? tu się czyni gwałt na: prawie,na Konstytucji,i to w czasie kiedy Wy dzielicie się Wigilijnym opłatkiem??? Gdzie tutaj jakaś logika i sprawiedliwość.Tych urzędasów którzy zawinili powinni "wykopać z pracy " na cztery wiatry.O zgrozo !!!!!!!!!!!!!!!! A tutaj jeszcze śmią pisać że nie ma winnego jak ludzie mają dokumenty, pozwolenia itp.Gdzie jest prokurator???????? A może ten inwestor należy do PiS-u i dlatego tak się na nim mszczą- innego argumentu w tym wszystkim nie mogę się doszukać.Jest to bardzo dobry temat dla Pani Jaworowicz i sugeruję zgłosić go telewizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa o odpowiedzialności urzędników jest już prawie gotowa. Za swój błąd będzie odpowiadał roczną pensją lub całym swoim majątkiem . Jestem za tym panem z Nałęczowa. Skoro dostał pozwolenie z Puław to nie jest jego wina . Dobry adwokat i wygra sprawę . Myślę , że wreszcie z naszego kraju zniknie zasłona bezczelności i samowoli urzędniczej jak też tego że w małych miejscowościach stanowiska w urzędach często są DZIEDZICZONE przez osoby zupełnie nie wykształcone w tym kierunku . Nieuctwo i totalna głupota połączona ze ślepą zazdrością do ludzi którzy chcą aby kraj się rozwiał doprowadza do takich sytuacji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A opinię z Nałęczowa przygotowała najbardziej niekompetentna baba w urzędzie , a przy tym i bardzo nieuprzejma czyli Pani Ziółkowska !!!!!! Dawno powinna sobie znaleźc pracę bez kontaktów z ludźmi bo dla niej każdy petent to intruz, a o znajomości przepisów nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W OBLICZU CAŁEGO ZAMIESZANIA POWSTAŁEGO WOKÓŁ INWESTYCJI W BOCHOTNICY, ZASTANAWIA MNIE TYLKO JEDNA RZECZ................. CZY TYLKO CAŁE ZAMIESZANIE NIE BYŁO UKARTOWANE ....??? BO JAK JUŻ NAM WIADOMO SKORO UDZIELONO KREDYTU W WYSOKOŚCI 1300 000 ZŁ TO DLACZEGO PAN INWESTOR UBIEGA SIĘ O ODSZKODOWANIE W WYSOKOŚCI 7 000 000 ZŁ ???? SPRAWA DLA "CBA"!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki kraj gdzie urzędas rzadzi i za nic nie ponosi odpowiedzialności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministerstwo infrastruktury utrzymało w mocy plany zagospodarowania przestrzennego sprzed 2003 roku, tylko czy ta decyzja ma moc prawną? A kto odpowiada za brak planów zagospodarowania? Leniwy urzędas? moim zdaniem ktoś tu lobbuje na niekorzyść pana Lenartowicza. Konkurencja tworzy skuteczne bariery wejścia na nałęczowski rynek. Dzięki temu sprzedawcy utrzymują wysokie ceny towarów i większe marże. A historie tego pana z zarządu banku że nie wiedział o kredycie pana Lenartowicza można wsadzić na półkę z bajkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zasadzie pozostaje już tylko jedno- ogłosić bankructwo ideii wolnego rynku w Polsce.Historia zatoczyła koło.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GGGGG za 1.300.000 (milion trzysta tysięcy) wybudujesz budynek 700 m2 ? W reportażu mówia o pieniążkach zarobionych w USA. ...........................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję obejrzeć wersję archiwalną reportarzu "Zdarzenia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TIX napisał:
http://ww6.tvp.pl/6622,20091215948754.strona to dla reportaż z video trwa 14:21 No i wypowiada się nasza ulubiona pani Dudzińska Elżbieta, która to na wigilje będzie gościć pana Marka z Bronowic - zburzono jego domek ! Teraz może Dudzińska "zburzyć" 30 innych, na które były wydane pozwolenia a jak wynika z reportażu to są nie ważne !!! Apel redaktorki do urzędników (powiatu Puławy?) - legalizacja kosztuję, ale pomóżcie to zalegalizować !
link do reportaż7u ZDARZENIA 15 grudzień 2009
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...