Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przegrała konkurs na prezesa, ale nadal jest dyrektorem. Podwójne rządy w parku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 czerwca 2016 r. o 14:20 Powrót do artykułu
jak się trzymają koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest obrzydliwe. Park to studnia bez dna. Finasowo nigdy z tego dna się nie odbije. Pani Orzeł niczym się nie wykazała. A pan prezes z taką aparycją jest chodzącą antyreklamą tego miejsca. Tam tylko hula wiatr. PiS robi sobie jaja z ludzi. Radni to banda niekompetentnych nieudaczników, co ani be ani me. Celebryci. Aby patrzą gdzie najeść się za darmo. A wiedzy zero, puska w głowach. Co oni potrafią Prezydent robi z nimi co chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza jest radna - celebrytka Pakuła. Nagle się zrobiła wielką zwolenniczką PiS. Ekspert od wzsyskiego. Szkoda tylko, że matury nie zrobiła. Tak w każdym razie twerdzi jej pracodawca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sie nazywa dobra zmiana. Tworzenie nowych koryt w groblowym folwarku. Jawne walenie nas w bambuko. J. Grobel robi z radnymi i nami mieszkańcami co tylko chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZy pani Orzeł-Szczepańska jest skoligacona z odpowiedzialnym za puławskie wielomilionowe inwestycje dyrektorem ZIM, panem Szczepańskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem jest OK. Ile parków narodowych jest w RP? Mają być piękne. W roku akademickim 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. Aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na wydziale PIP UMCS. Podałem rozwiązanie w ciągu minuty. Dla ludzi z mojego roku nie było to z a s k o c z e n i e m, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolokwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod twardości- nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). Pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. Rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. Odmierzyć 6l. Z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim 1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. W naczyniu 4l jest 1l. Z pełnego 9l odlewamy 3l do 4l (w którym jest 1l) i mamy 6l w niepełnym 9l. Niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzkości. Zrozumiano!!!! Wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći i prostotą rozwiazań - nikt oprócz mnie tego nie dokonał. Wiles na pewno nie udowodnił WTF. Za brednie stanowiące rzekomy dowód WTF Wiles otrzymał z rąk Króla Norwegii Medal Abela czyli Nagrodę Nobla - na wniosek człenia, który powróci do funkcji żołnierza. Pod koniec XX wieku spotkałem w autobusie wykładowczynię, która jechała na wydział PIP UMCS. Powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. Odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. Dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, bo musiałem się pomylić. Oto dowód. Józef Kozielecki: Rozwiązywanie problemów, PAŃSTWOWE ZAKŁADY WYDAWNICTW SZKOLNYCH, Warszawa 1969, s. 55-57. Aaron Navarro von Feldsteinhoff, Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
PiS i wszystko jasne
a wcześniej co robili, to samo, odkąd solidaruchy zeczęli rządzić tj. od lat 80 to w naszym kraju jest jeden burdel, mają cię dobrze ci przy korycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uneasy napisał:
uneasy-=---- widać wlanie jaki z ciebie geniusz. Tu nie chodzi o parki narodowe ale park naukowo technologiczny. Brak podstawy myślenia i czytania tekstu.  Największe dekle zawsze sobie przypisują geniusz. I dlatego może taki grobel zawsze będzie manipulował swoje otoczenie takimi 'genialnymi' pomysłami jak zapewnienie miękkiego lądowania i tworzenie koryt dla wszelkiej maści dyrektorków, predziów i innym 'geniuszów'. Gratuluje panie Grobel wspaniałego zarządzania majątkiem i budżetem Puław. Więcej premii stanowisk i roztrwaniania, przepraszam rozdawania naszych (nie pana) pieniędzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczepańska Orzeł przegrała konkurs, ale zachowała dyrektorskie stanowisko oraz pełne uposażenie. W efekcie z jednego stanowiska kierowniczego powstały dwa. Cudowne rozmnożenie w mieście Puławy. Tylko u nas. Dziękujemy panie prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale brzydka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjefajnie. Niedługo będzie po 3-5 dyrektorów, prezesów, kierowników w każdym, dziale i spółce miejskiej. Po dwóch na jednego pracownika. Prezydentów Groblów proponuje 15 sklonować. Pensja oczywiście takze sie dublująca i najwyższa z mozliwych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był jakiś konkurs? PiS nie robi konkursów, tylko dobrą zmianę. Jak w stadninie w Janowie. Tam konie popadały a tu lokatorzy chcą się ponoć nagminnie wyprowadzać. Ale co tam. Ważne, żeby Sadurska miała gdzie się lansować lokalnie. A tak krytykowali ten Park w ruinie. W tydzień jak feniks z popiołów się podniósł. I można się chwalić tym co inni wypracowali i będzie co rujnować. No cóż absolutorium prezydenta Grobla ma swoją cenę w przeciwieństwie do honoru, z którym chyba wcześniej się pożegnał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto za to płaci? Pan płaci, pani płaci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro zatrudnili prezesa to chyba obowiązki Orzeł Szczepańskiej się zmniejszyły. Wiec jakim cudem, zachowuje poprzednie dyrektorskie uposażenie?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Oczywiście pensje z własnej kieszeni wypłaci jej Pan Grobel???????????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wyszło tak jak pisowscy twierdzili że nie będzie. Koryto to jednak przyciąga. Pewnie ten pan prezes nie umie nic (po wizerunki jednoznacznie to widać), więc pani musiała zostać żeby wszystko nie jebło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byl jakiś konkurs na skarbnika PNT? Bo jak to możliwe ze skarbnikiem w parku zostaje nagle pani C. była skarbniczka z Janowca, która kiedyś popłynęła razem z odwołanym wójtem Janowca a dzisiejszym zastępca prezydenta, panem Koconiem? Teraz nagle ta pani nagle ściągnięta przez pana Koconia do żłobu miejskiego? Czy to nie desant na stolce całej plejady potulnych działaczy partyjnych i wszelakiej maści lichot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak temu PiSowi wszystko zamienia się w złoto. W kilka miesięcy zbudowali gazoport w Świnoujściu od wczoraj im Błogosławionego Lecha Kaczyńskiego. W Azotach szarpnęli inwestycjami że ho ho. Puławski Park NT w dwa tygodnie zamienili w kwitnącą perełkę, że tylko tablicę z patronem pozostało przykręcić. Może im "Sadurskiej zawsze dziewicy" ostatnio tak często się w parku pojawia, że jej się należy za tą ciężką pracę na rzecz Puław. Już ten jej przydupas Pytlak ze swoim mongołowatym kolegą prezesem zadbają, żeby dobrze prosperujący i rozwijający się park zamienić w Pisowską Świątynię Kultu Małgośkowego. A po drodze starą kadrę trzeba wymienić bo jest pracowita, uczciwa, nie ma korzeni w PZPR czyli w żaden sposób nie pasuje do PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba chodzi nie o skarbnik a byłą główną księgową z Janowca pania C. ? Załatwienie jej stołka w parku było by obrzydliwością. To jest ta dobra zmiana? Podwójne stołki prezesowsko dyrektorskie, nowe stanowiska , ściąganie zaprzyjaźnionych funkcjonariuszy Pisowkich na stołki gdzie się da? Panie Grobel, gdzie ma pan odrobinę honoru? Dla tej koalicji z PIS, żeby tylko utrzymać się przy władzy, jest pan w stanie popełniać najgorsze niegodziwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...