Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przetrwał dwie wojny, zburzą go teraz. Powstanie nowy blok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 marca 2017 r. o 20:00 Powrót do artykułu
Jak to w komunie: zniszczyć wszystko, co łączy Polaków z przeszłością! Skandal nie do wyobrażenia w Wielkiej Brytanii, u nas norma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowska władza w starostwie realizuje hasło Polski w ruinie. A gdzie te idee o narodowości i patriotyzmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest zabytek i historia miasta!Co na to urząd miasta?!Może byłoby dobrze pozyskać jakieś środki i odkupić ten budynek?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym otworzylbym muzem w tym budynku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo bym wyremontowalbym ten budynek zamiast go zburzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
solidarnościowcy tj. demokracja jest w stanie wszystko zniszczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak to w komunie: zniszczyć wszystko, co łączy Polaków z przeszłością! Skandal nie do wyobrażenia w Wielkiej Brytanii, u nas norma.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
-----------------------------------------------------------------------------
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
co chrzanisz jaka komuna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Równie dobrze zrównać IUNG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie na tereniw IUNG powstaną bloki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konserwator zabytków? A czy nie przypadkiem jakiś konserwator powierzchni płaskich?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce wszystko sie burzy, przyjdzie czas ze jedyna historia pozostana bloki. Smutne to ale prawdziwe, kraje cywilizowane dbaja o stare dobra a tu odwrotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego zasadne pozostaje pytanie: czy konserwator zabytków powinien działać na korzyść tych, co chcą ich unicestwienia? W powiecie puławskim niszczy się budynki mające wartość historyczną: wcześniej przedwojenną szkołę w Baranowie, teraz budynek w Puławach... Czy to kolejny urząd uzależniony od polityki i wziątek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko wyrzynanie lasów i drzew w miastach nam idzie dobrze. i budowanie domków żywcem wyjętych ze świata Barbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
tylko wyrzynanie lasów i drzew w miastach nam idzie dobrze. i budowanie domków żywcem wyjętych ze świata Barbie
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
---------------------------------------------------------------------------
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
na swojej działce mam prawo wyciąc, od tych drzew się odpiwprzcie, do tego jeszcze przypieprzyli się do mojej ziemi, bo nie mogę jej sprzedać, bo musze szukać rolnika sasiada, cholerne rządy, to za komuny nie bylismy tak zniewoleni jak teraz przez tych durnych katolików pisowckich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to będzie apartamentowiec,czy blok socjalny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pff też mi zabytek! Normalnie drugi Pałac Wersalski! Nie wszystko, co wybudowano sto lat temu jest zabytkiem. Kunsztem architektonicznym ta rudera się nie wykazuje. Na turystach ktoś chce zarabiać w tym budynku? Drugi do odstrzału wg mnie to budynek starego Kasyna na Lubelskiej.Nie zmuszajcie przyszłych pokoleń, by obrzydliwe wieżowce na Centralnej uznawali za zabytki w 2150 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można tu było zrobić jakiejś Izby Pamięci?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hjjhj napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
tylko wyrzynanie lasów i drzew w miastach nam idzie dobrze. i budowanie domków żywcem wyjętych ze świata Barbie
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
---------------------------------------------------------------------------
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
na swojej działce mam prawo wyciąc, od tych drzew się odpiwprzcie, do tego jeszcze przypieprzyli się do mojej ziemi, bo nie mogę jej sprzedać, bo musze szukać rolnika sasiada, cholerne rządy, to za komuny nie bylismy tak zniewoleni jak teraz przez tych durnych katolików pisowckich /////////////////////// ty z niższego plebsu zapewne . kiedyś panowie sadzili aleje i zakładali parki ,  plebs od zawsze natomiast wyrzynał  co popadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parobek nigdy nie zostanie szlachcicem. Choćby nie wiadomo ile miał forsy, to mentalność nie ta. Dlatego sowieci wyrżnęli w pień polską inteligencję i przez ponad 70 lat próbują ich zastąpić swoimi po "studiach" na WUMLu. I dziwić się, że tacy ludzie nie doceniają ponad wiekowych budynków? Że nie mogą znieść, że właściciele, którzy kupili, posadzili i pielęgnowali drzewa chcą je wyciąć, kiedy te zaczynają zagrażać budynkom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można do tego dopuścic.Trzeba być człowiekiem bez mózgu żeby robić coś takiego,albo mieć prykaz z góry :Albo budynek albo Ty.tak się teraz załatwia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...