Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: 29-letni motocyklista wyprzedzał samochody i zginął

Utworzony przez motor L, 17 sierpnia 2009 r. o 14:28 Powrót do artykułu
to był normalny spokojny chłopak, a nie jakiś wariat drogowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miał chwilę słabości i stało się, jeździłam z nim różnymi środkami transportu i było ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak bardzo mi Go brakuje, dlaczego On ? dlaczego teraz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczucie i kondolencje dla rodziny... A jeśli chodzi o motocyklistów i urzytkowników ruchu drogowego ja nic do nich nie mam, je żdżąc od 4 lat samochodem po rużnych drogach stwierdzam, że czasami gorzej zachowują się kierowcy aut niż motocykliści. Jako użytkownika auta nie jestem równiez święta czasami zdarzy sie jakieś małe wykroczenie, jak każdemu nie osądzajmy ludzi bo kierowcy, którzy korzystają z aut też nie są święci, a czasami nawet gorsi..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego w ludziach jest z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, dlaczego w ludziach jest tyle złośliwego jadu, podłości i nienawiści. Większość opinii wręcz nimi ocieka. Chłopak jechał za szybko, zreflektował się i wolał zginąć, niż doprowadzić do śmierci innego człowieka. Miał po prostu rzecz, która dziś jest nie zmiernie rzadko spotykana - honor!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Nie rozumiem, dlaczego w ludziach jest tyle złośliwego jadu, podłości i nienawiści. Większość opinii wręcz nimi ocieka. Chłopak jechał za szybko, zreflektował się i wolał zginąć, niż doprowadzić do śmierci innego człowieka. Miał po prostu rzecz, która dziś jest nie zmiernie rzadko spotykana - honor!
to proste. bo te wiochmeny zazdroszczą nam motocyklistom. ZAWSZE BEDZIECIE WACHAC W KORKACH NASZE SPALINY PALANTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos z sadurek napisał:
Znałem tego chłopaka i kilka razy jechałem z nim autem.Nie potrafił jeździc normalnie-150 w terenie zabudowanym,wyprzedzanie na 3-ego itd...Przy takiej jezdzie kiedys musiał popełnic bład...Pare lat wcześniej jego kumpel zabił dziewczyne w ciązy wchodzac w zakret 170km\h ,bo tydzien wczesniej nie wypadl z niego jadac 160 i nic z tej lekcji nie wyciągnał.Każdy kto znał ś.p. Piotrka wiedział,ze jezdzi jak wariat... Szkoda jego rodziny i przyjaciół.
poje**ny jesteś i tyle. Jeździł jak każdy młody chłopak śpieszył się bo zawsze miał dużo roboty.Taki typ człowieka. Jeździł dobrze. A wy w tej wiosce poj**banej to jak za średniowiecza prymitywni, krowy doić. Stało się i tyle piszecie kur**wa jakieś głupoty, zabił się bo był jego czas, mam nadzieje że jego 8 letni syn nie znajdzie tego w necie i nie przeczyta co wypisują niektóre poj*by tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ostudzicie się trochę! jedni go bronią, drudzy "gnoja" za to co zrobił. Na pewno zrobił źle bo jadac 140km/h po miescie byl realnym zagrozeniem dla innych, ale z drugiej strony kazdy ma czasem chwile ze jego wlasne problemy go przytlaczaja- i nie mysli o innych i wtedy nie zwraca uwagi na to ze moze kogos nie chcacy skrzywdzic. Wniosek dla nas- ludzie przeciez ci których gnoimy za głupote, na codzień żyją obok nas, i to my zamiast później się mądrzyć po fakcie, powinniśmy być czujni poki jeszcze nic zlego sie nie stalo i tłumić problem w zarodku. nie wszyskim da sie pomoc- ale nawet jesli da sie uniknac jednego podobnego nieszczescia to juz sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to był jego czas, jednego mniej, będzie teraz trochę bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywna napisał:
ludzie ostudzicie się trochę! jedni go bronią, drudzy "gnoja" za to co zrobił. Na pewno zrobił źle bo jadac 140km/h po miescie byl realnym zagrozeniem dla innych, ale z drugiej strony kazdy ma czasem chwile ze jego wlasne problemy go przytlaczaja- i nie mysli o innych i wtedy nie zwraca uwagi na to ze moze kogos nie chcacy skrzywdzic. Wniosek dla nas- ludzie przeciez ci których gnoimy za głupote, na codzień żyją obok nas, i to my zamiast później się mądrzyć po fakcie, powinniśmy być czujni poki jeszcze nic zlego sie nie stalo i tłumić problem w zarodku. nie wszyskim da sie pomoc- ale nawet jesli da sie uniknac jednego podobnego nieszczescia to juz sukces.
Cóż za relatywny obiektywizm. Głupota zawsze powinna być piętnowana ! Gdyby wpadł w tego opla i zabił kierowcę, co byś wtedy napisała ? Ze miał problemy ?! I załatwił je przy okazji zabijając niewinnego człowieka ? Zastanów się, co piszesz, bo inteligencji ci nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie zna dnia ani godziny... ale dajcie mu spokój!!! wszyscy chcą żyć długo i szczęśliwie codziennie na naszych drogach ginie w h*j osób i to jest straszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!To co się stało to już tego nie cofniemy.Źle zrobił że jechał z taką prędkością ale napewno nie myślał że to się tak skończy.W tej chwili to nie powinniśmy wypowiadać się źle o nim bo jego już nie ma, a powinniśmy wspierać jego żonę która została sama z dzieckiem.Bo kto przeżył śmierć swego męża rozumie tą strate.Wspólczucie dla rodziny zmarłego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Cóż za relatywny obiektywizm. Głupota zawsze powinna być piętnowana ! Gdyby wpadł w tego opla i zabił kierowcę, co byś wtedy napisała ? Ze miał problemy ?! I załatwił je przy okazji zabijając niewinnego człowieka ? Zastanów się, co piszesz, bo inteligencji ci nie brakuje.
do ~...~ chciałam coś ci powiedzieć w odezwie na twój wpis ale nie zrobię tego na tym forum, bo treść mojej wiadomości nie dotyczyłaby już sensu stricte samego wypadku,a przecież do tego służy to miejsce...co pewnie wiesz bo też wydajesz się inteligentny. Nie można oceniać nigdy kogoś nie znając sytuacji do końca, nie można uogólniać. Fakt jest taki że jechał zdecydowanie za szybko, ale faktem jest też, że nikomu prócz sobie krzywdy nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywna napisał:
fakt jest taki że jechał zdecydowanie za szybko, ale faktem jest też, że nikomu prócz sobie krzywdy nie zrobił.
Mylisz się! Faktem jest, że zrobił "krzywdę" wielu osobom - zabrał im siebie samego. Był ojcem, mężem, synem, bratem etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
[b]kolejny motocyklista zginął o jednego wariata drogowego mniej na drodze i dobrze [/b]
FUCK OFF!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
[b]kolejny motocyklista zginął o jednego wariata drogowego mniej na drodze i dobrze [/b]
FUCK OFF!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
[b]kolejny motocyklista zginął o jednego wariata drogowego mniej na drodze i dobrze [/b]
FUCK OFF!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co moglibyście sobie darować swoje komentarze, uwagi i wszelkie rady! a w szczególności przestańcie komentować Piotrka!!!! to co sie stało to sie nie odstanie..... jestem ciekawa czy wy nigdy nie złamaliście prawa, przekroczyliście prędkości.... "kto jest niewinien niech pierwszy żuci kamień....." i zastanówcie sie czy wy chcielibyście czytać takie rzeczy o kimś dla was bliskim kto popełnił błąd, nie znając człowieka!!!! a ci co piszą o nim "idiota" itp to zostawcie swoje inteligentne komentarze dla siebie;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
[b]kolejny motocyklista zginął o jednego wariata drogowego mniej na drodze i dobrze [/b]
poje***y(a) jesteś i tyle!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...