Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: 29-letni motocyklista wyprzedzał samochody i zginął

Utworzony przez motor L, 17 sierpnia 2009 r. o 14:28 Powrót do artykułu
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.... spokojni dobrzy ludzie giną w wypadkach drogowych, a mordercy gwałciciele i inne gnidy chodzą spokojnie na wolności i korzystają z życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
[b]kolejny motocyklista zginął o jednego wariata drogowego mniej na drodze i dobrze [/b]
MAM NADZIEJE ŻE KIEDYŚ KTOŚ TAK NAPISZE O TOBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos z sadurek napisał:
Znałem tego chłopaka i kilka razy jechałem z nim autem.Nie potrafił jeździc normalnie-150 w terenie zabudowanym,wyprzedzanie na 3-ego itd...Przy takiej jezdzie kiedys musiał popełnic bład...Pare lat wcześniej jego kumpel zabił dziewczyne w ciązy wchodzac w zakret 170km\h ,bo tydzien wczesniej nie wypadl z niego jadac 160 i nic z tej lekcji nie wyciągnał.Każdy kto znał ś.p. Piotrka wiedział,ze jezdzi jak wariat... Szkoda jego rodziny i przyjaciół.
PRZYNAJMNIEJ BYŚ SIE PODPISAŁ JAK CHCESZ COŚ PISAĆ ALBO PISZ PRAWDĘ ALBO NIE PISZ WCALE !!!!!!!! KTOSIU BARANI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
MAM NADZIEJE ŻE KIEDYŚ KTOŚ TAK NAPISZE O TOBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
z TEGO CO WIEM A WIEM DOBRZE TO NIE BYŁA JEGO WINA TYLKO KIEROWCY TEGO OPLA TO ON SPOWODOWAŁ TO ŻE MOTOCYKLISTA NIE ZYJE NIKT NIE JEŻDZI ZGODNIE Z PRZEPISAMI TY NAPEWNO TEŻ !!!!!!! A TO JUŻ NIE NASZA WINA ŻE NAM WYJEŻDZAJĄ I ZABIJAJĄ!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PRZYNAJMNIEJ BYŚ SIE PODPISAŁ JAK CHCESZ COŚ PISAĆ ALBO PISZ PRAWDĘ ALBO NIE PISZ WCALE !!!!!!!! KTOSIU BARANI
A SKORO TAK JEŻDZIŁ JAK TWIERDZISZ TO PO CO Z NIM JEŻDZIŁEŚ TRZEBA BYŁA NA ROWER SIĘ PRZEŻYCIĆ DOBRZE BYŁO TYŁEK W SAMOCHODZIE POWOŻIĆ JAK ŻYŁ TO WSZYTSKO BYŁO W PORZĄDKU TERAZ NA WPOMNIENIA CI SIĘ ZEBRAŁU KTOSIU!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos z sadurek napisał:
Znałem tego chłopaka i kilka razy jechałem z nim autem.Nie potrafił jeździc normalnie-150 w terenie zabudowanym,wyprzedzanie na 3-ego itd...Przy takiej jezdzie kiedys musiał popełnic bład...Pare lat wcześniej jego kumpel zabił dziewczyne w ciązy wchodzac w zakret 170km\h ,bo tydzien wczesniej nie wypadl z niego jadac 160 i nic z tej lekcji nie wyciągnał.Każdy kto znał ś.p. Piotrka wiedział,ze jezdzi jak wariat... Szkoda jego rodziny i przyjaciół.
A SKORO TAK JEŻDZIŁ JAK TWIERDZISZ TO PO CO Z NIM JEŻDZIŁEŚ TRZEBA BYŁA NA ROWER SIĘ PRZEŻYCIĆ DOBRZE BYŁO TYŁEK W SAMOCHODZIE POWOŻIĆ JAK ŻYŁ TO WSZYTSKO BYŁO W PORZĄDKU TERAZ NA WPOMNIENIA CI SIĘ ZEBRAŁU KTOSIU!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromna strata, jak żyć dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos z sadurek napisał:
Znałem tego chłopaka i kilka razy jechałem z nim autem.Nie potrafił jeździc normalnie-150 w terenie zabudowanym,wyprzedzanie na 3-ego itd...Przy takiej jezdzie kiedys musiał popełnic bład...Pare lat wcześniej jego kumpel zabił dziewczyne w ciązy wchodzac w zakret 170km\h ,bo tydzien wczesniej nie wypadl z niego jadac 160 i nic z tej lekcji nie wyciągnał.Każdy kto znał ś.p. Piotrka wiedział,ze jezdzi jak wariat... Szkoda jego rodziny i przyjaciół.
Szkoda nie tylko piotrka,ale Ciebie równiez- Ktosiu z Sadurek -trzeba było rowerem se jezdzic a nie teraz takie głupoty wypisywaći i to publicznie. Czemu mu tego w oczy nie powiedziałeś? A jak nie znasz faktów to bredni nie wypisuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~MAŁA~ napisał:
z TEGO CO WIEM A WIEM DOBRZE TO NIE BYŁA JEGO WINA TYLKO KIEROWCY TEGO OPLA TO ON SPOWODOWAŁ TO ŻE MOTOCYKLISTA NIE ZYJE NIKT NIE JEŻDZI ZGODNIE Z PRZEPISAMI TY NAPEWNO TEŻ !!!!!!! A TO JUŻ NIE NASZA WINA ŻE NAM WYJEŻDZAJĄ I ZABIJAJĄ!!!!!!!!!!!
kierowca opla to morderca! zabił młodego człowieka- odebrał mu to co najcenniejsze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
kierowca opla to morderca! zabił młodego człowieka- odebrał mu to co najcenniejsze!!!
Nie nazywajmy go mordercą to mocne słowa nie chciał tego napewno ale nie piszmy też że dobrze że motocyklista nie żyje stało się Piotra nie ma będziemy go wspominać zawsze szalonego uczynnego i fajnego kolegę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos z sadurek napisał:
Znałem tego chłopaka i kilka razy jechałem z nim autem.Nie potrafił jeździc normalnie-150 w terenie zabudowanym,wyprzedzanie na 3-ego itd...Przy takiej jezdzie kiedys musiał popełnic bład...Pare lat wcześniej jego kumpel zabił dziewczyne w ciązy wchodzac w zakret 170km\h ,bo tydzien wczesniej nie wypadl z niego jadac 160 i nic z tej lekcji nie wyciągnał.Każdy kto znał ś.p. Piotrka wiedział,ze jezdzi jak wariat... Szkoda jego rodziny i przyjaciół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ktos z Sadurek kto to napisał to guwno o Piotrku wie.co do jego jego jezdzenia samochodem to niewielu jest tak dobrych kierowców jakim był on.jak ktos jest taki mądry to niech sie przedstawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja12 napisał:
Ten ktos z Sadurek kto to napisał to guwno o Piotrku wie.co do jego jego jezdzenia samochodem to niewielu jest tak dobrych kierowców jakim był on.jak ktos jest taki mądry to niech sie przedstawi
Też tak uważam pod niech się nie ukrywa pod nickiem ktoś z sadurek bo to nie ktoś a NIKT!!!! taki odważny na zwirzenia mus ię zebrało teraz po smierci Piotrka ja też jeżdziłam z nim bardzo dużo jeżdził szybko ale bezpiecznie i to było ważne a ten jak się czuł nie pewnie po co siadał wrażeń wtedy szukał a teraz co niech podpisze się ten mały ktosik!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Współczucie i kondolencje dla rodziny... A jeśli chodzi o motocyklistów i urzytkowników ruchu drogowego ja nic do nich nie mam, je żdżąc od 4 lat samochodem po rużnych drogach stwierdzam, że czasami gorzej zachowują się kierowcy aut niż motocykliści. Jako użytkownika auta nie jestem równiez święta czasami zdarzy sie jakieś małe wykroczenie, jak każdemu nie osądzajmy ludzi bo kierowcy, którzy korzystają z aut też nie są święci, a czasami nawet gorsi..........
Raz piszesz urzytkownik drugi raz użytkownik zdecyduj,która pisownia jest prawidłowa a "rużnych" to byk ewidentny.Słownik do ręki przed napisaniem czegoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jk napisał:
Też tak uważam pod niech się nie ukrywa pod nickiem ktoś z sadurek bo to nie ktoś a NIKT!!!! taki odważny na zwirzenia mus ię zebrało teraz po smierci Piotrka ja też jeżdziłam z nim bardzo dużo jeżdził szybko ale bezpiecznie i to było ważne a ten jak się czuł nie pewnie po co siadał wrażeń wtedy szukał a teraz co niech podpisze się ten mały ktosik!!!
Naucz się, że nie ma czegoś takiego jak szybko i bezpiecznie. Codziennie kilku takich ginie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm...Nieukrywając sie pod głupimi nickami powiem jedno teraz już nie ważne co i jak i dlaczego. wypisujecie głupoty i tyle.....jedni jeżdza wolno inni szybko i tak na każdego z nas przyjdzie czas i pora a kiedy to nikt tego nie wie...można jeżdzic szybko a zginąć w inny sposób niz wypadek samochodowy...robicie afere śmiech na sali i tyle!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody chłopak zmarnował sobie życie, dlaczego tak ciężko bez niego żyć... tak bardzo mi Go brakuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobie go brakuje krowo, a pomyśl o jego 8 letnim synku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tobie go brakuje krowo, a pomyśl o jego 8 letnim synku !
A on myślał o swoim 8 letnim synku jak jechał? Nie olał go ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjedzie policja, pozamiata i będzie po krzyku. Dobrze, że sam zginął i jeszcze komuś innemu nie narobił tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...