Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Brakuje 4 milionów złotych. Wyciągają rękę do dłużników

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 grudnia 2016 r. o 20:14 Powrót do artykułu
Czyli nagrodzić tych ktorzy nie płacili teraz omarzając im długi, a tym którzy tyrali jak woły żeby płacić, pokazuje sie teraz fack off? Spier....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo każdy urzędnik magistratu to leń i wałkoń. Zamiast pilnować i dopominać się, zanim dług urośnie, wolą kawkę pić i nic nie robić. Proponuję brać przykład z ZUS. Skuteczność 99% (byłoby 100% ale prezes ma paru znajomych - więc wicie rozumicie, nie da się 100%, bo z rodziny prezesa wypiszą)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczna część nie płaci bo im tak wygodnie mimo iż stać ich lecz wygodniej żyć na cudzy koszt. Zakład energetyczny nie ma z takimi problemu. Kolejna część to alergicy na pracę tu pytanie kto dał im przydział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgłoście się do ryżego na zieloną wyspę!! ryży to ten, na którego dwa razy głosowaliście i któremu nadal d.pę liżecie!! tenże ryży, przywiózł z brukseli miliardy €uro!! Rozdaje wszystkim, na lewo i prawo!! Da wam ile trzeba!! musicie jednak nadal mu to d.psko lizać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KU... CZŁOWIEK TARA SIE PŁACI ODEJMUJE SE OD UST A TU TYM WAŁKONIOM ODŁUZAJA! NAPRAWDE ROZDAWNICTWO W TYM GROBLOWYM MIEŚCIE NIE ZNA GRANIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto podjął taką niesprawiedliwą decyzje? Grobel czy kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a to przestaję płacić i ja. A co ...albo mamy sprawiedliwość albo to co właśnie wyczyniają. Warto być leniem w Puławach warto !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina ja zapierd... Splacam kredyt czynsz i nikt mi nic nie daje mam dziekoi ciagle z czegos musze rezygnowac bo mnie poprostu nie stac a musze jeszcze z moich podatkow utrzymywac w sporej czesci pijakow i nierobow. Moze niech pan prezydent zwolni mnie z czesci podatkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
kto podjął taką niesprawiedliwą decyzje? Grobel czy kto?
Decyzje na ostatniej sesji podjęli Radni. Tylko jeden był przeciwko i powiedział odważnie co o tym sądzi. jego nazwiska nie będę wymieniał bo zaraz mnie tu różne dyktafony zakrzyczą. Domyśleć się nie trudno który to z nich jedyny ma jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To 500+ już nie wystarcza? Kolejne łupienie uczciwych podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo programy integracji i remonty cyganom mieszkań albo oddłużanie 4 baniek . Boże widzisz to i nie grzmisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobel z tymi jego radnymi zrobi z tego miasta socjalne eldorado. Ile panie Grobel jest zadłużone np osiedle Romów? Zamiast coś zrobić dobrego w tym mieście to będzie pan proponować nieróbstwo i patologie niepłacenia rachunków. My będziemy za tą patologie płacić? Rzygam już tym i pańskimi pomysłami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ledwo wiąże koniec z końcem spłacając kredyt. Pincet plus się nie należy bo mam tylko jedno dziecko. A Patologia ma się dobrze żyjąc sobie na mój koszt. Nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam w Puławach rządzi PiS!! Ma 15 radnych w 21osobowej radzie miasta. To oni są tacy hojni. Szkoda, że za nasze. Może tak swoje diety przeznaczą na biednych. To będzie prawdziwy katolicyzm, a nie tylko na pokaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zganiajcie wszystko na PIS. Za tym programem oprócz radnych PIS głosowali zgodnie także radni PO i PSSP. Przeciwny był jedynie radny niezależny P. Maj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od nowego roku tez nie płace rachunków. Niech Grobels z urzędasami mi tez umorzą długi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach rządzi PiS!! Ma 15 radnych w 21osobowej radzie miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam mdłości od tych dotacji, pod blokiem 3 samochody, a czynszu nie płaci. Order dla radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...