Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Ciężarówka wjechała w punto, 3 osoby w szpitalu

Utworzony przez SZABANI39, 2 lipca 2010 r. o 08:06 Powrót do artykułu
Przejezdzalem przez skrzyzowanie po kolizji punto z ciezarowka i nasuwa sie spostrzezenie,ze za kierownicami sam.ciezarowych siedza przestepcy lub otepience.Przez takiego tepaka trzy osoby ciezko ranne,auto do kasacji i oczywiscie cierpienie,bol i koszty osob poszkodowanych.Takiemu nalezy zabrac prawo jazdy i sady powinny karac wiezieniem jak za surowe przestepstwo.Bo jak nazwac wymuszenie pierwszenstwa przejazdu na skrzyzowaniu dobrze oznakowanym kiady widocznosc bardzo dobra,sucha jezdnia i nigdy nie powinno dojsac do wypadku w tym miejscu.Niestety ja tez przez takiego kretyna zmarnowalem kilka miesiecy w szpitalu,jestem inwalida aq sprawca tak mataczyl,ze doczekal amnesti i nie poniosl zadnych konsekwencji za wymuszenie i gapiostwo.Sa inne czasy i tacy przestepcy powinni siedziec za kratkami i mieli czas myslenia nad swoja glupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pracy wyjeżdżałem i widziałem miejsce zdarzenia To jest dobrze oznakowane skrzyżowanie lecz dochodzi tu często do wypadków i winą jest zazwyczaj wymuszenie... Każdemu się spieszy do domu, pracy itp itd tylko że siłą zdąży ten pośpiech wielu kieruje na cmentarz uważajcie na siebie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...