Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Kiedys ktos powiedzial ze wybudowanie autostrad w Polsce spowoduje tylko wieksza ilosc wypadkow.... i cos w tym jest, jak kawalek drogi w miare prostej i dobrej to juz gaz do podlogi....
Autostrad kolego autostrad.... a nie pseudo dróg po jednym pasie w kazdą strone... jak taka droga ma byc bezpieczna jak jest bardzo ruchliwa i w przypadku gdy wjedzie tam np ciagnik to nie da sie go bezpiecznie wyprzedzic... autostrada jest bezpieczniejsza dla dla wszystkich... to ze ktos jedzie wolniej nie znaczy ze na takiej jak ta drodze jakis wariat w Ciebie nie wjedzie... teraz trafiło na tira a co by było gdyby to był np matiz z 4 osobową rodzina? którego kierowca jedzie 60 km/h...? na autostradzie wyprzedziłby spokojnie i na nikogo nie wjechał... to jest sens autostrady a nie tylko wieksze limity predkości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokos napisał:
nie ma co gratulować. Co najwyżej GŁUPOTY.
a ciekawe ile ty głupku jechałeś najwiecej tą trasą.tyle co ja jechałem to jeszcze nic,jezdzą jeszcze szybciej niektórzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kiedys ktos powiedzial ze wybudowanie autostrad w Polsce spowoduje tylko wieksza ilosc wypadkow.... i cos w tym jest, jak kawalek drogi w miare prostej i dobrej to juz gaz do podlogi....
Ten ktoś na pewno nie był mądry:D albo nigdy nie jechał po prawdziwej, porządnej trzypasmowej autostradzie. Tobie też polecam wyprawę do Niemiec, czy nawet Czech, żebyś mógł pewne rzeczy samemu zobaczyć a później powtarzać głupie komentarze (chociaż zapewne byś się wtedy wstydził). Wyprzedzanie to najniebezpieczniejszy manewr. Na autostradzie jest o wieeeele prostszy bo żadne samochód nie jedzie z naprzeciwka. Wstyd, że ta droga nie jest normalna... to jest wyrób obwodnico-podobny:F Poza tym chyba każdy lubi czasami się szybko przejechać. W Polsce prawie nie ma takich miejsc, gdzie można by to zrobić zgodnie z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze kolega napisał Wyrób Obwodnico-Podobny bo inaczej tego nie mozna okreslic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Golfer napisał:
Dobrze kolega napisał Wyrób Obwodnico-Podobny bo inaczej tego nie mozna okreslic
CO TO PIERDZIELISZ CZŁOWIEKU OBWODNICA JEST PIĘKNA I DA SIĘ NIĄ POJECHAĆ SZYBKO I BEZPIECZNIE ABY WIĘCEJ TAKICH DRÓG,JA JEŻDZE Z LUBLINA TAM SPECIALNIE ŻEBY SOBIE POSZALEĆ BO TAKICH DRÓG W NASZYM REJONIE JAK NA LEKARSTWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy piszecie o słabej jakości dróg w Polsce, braku autostrad itp itd. Jeżeli autostrady będą, to automatycznie wyeliminuje to takie wypadki jak ten. Tyle że podobne wypadki u nas w rejonie zdarzają się przynajniej raz w tygodniu i nie zawsze na krajowych przelotówkach. Owszem, obwodnica Puław zachęca do szybszej jazdy, ale trzeba mieć wewnętrzne hamulce. OK jest prosto i gładko dodaję te 20km bo nie ma radarów czy policji i koniec. Moje ryzyko, moja odpowiedzialność. Moja, nie budowniczego drogi!!!! Cwaniakowanie, które nie idzie z rozwagą tym razem skończyło się czołówką z tirem. Młody kierowca nie zapanował nad prędkością i swoimi umiejętnościami. Jeżeli nie wydarzyło się coś naprawdę nagłego (świadome zepchnięcie z drogi) jadąc zbyt szybko sam prosił się o wypadek. Nasze frustracje i ignorancja przepisów i innych uczestników zbyt często widoczne są na drogach. Choćby jazda pod prąd kierowcy na lubelszczyźnie czy kilka miesięcy temu w Anglii (tam wypadek zdarzył się na autostradzie!!!). Pozdrawiam dwóch motocyklistów, którzy wczoraj wyprzedzali mnie na wzniesieniu (w terenie zabudowanym z zerową widocznością naprzeciw - podwójna ciągła) z prędkością przelotową. O czym to może świadczyć: brawura czy uszkodzony ośrodek wyobraźni??? Czy tym razem też to wina braku autostrad. W mediach dużo jest szumu o pijanych, prędkich, przejazdach kolejowych - wydaje mi się, że apele i tak nie trafiają do ograniczonych intelektualnie z racji ich ograniczenia właśnie. Dziwi mnie natomiast brak reakcji na niektóre ograniczenia np. prędkości na drogach (wszem była ostatnio akcja w Dzienniku). Ograniczenia na szerokich prostych z dużym poboczem, które zrobione są dla dzielnych panów z policji, taka wieść gminna niesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
CO TO PIERDZIELISZ CZŁOWIEKU OBWODNICA JEST PIĘKNA I DA SIĘ NIĄ POJECHAĆ SZYBKO I BEZPIECZNIE ABY WIĘCEJ TAKICH DRÓG,JA JEŻDZE Z LUBLINA TAM SPECIALNIE ŻEBY SOBIE POSZALEĆ BO TAKICH DRÓG W NASZYM REJONIE JAK NA LEKARSTWO.
fragmentem może jest fajna ale ogólnie to lipa. Pogódź się z tym, a jak chcesz poszaleć to jedź do Niemiec na autostradę bez ograniczeń prędkości. Autostrady nie wyeliminują automatycznie wszystkich wypadków, ale na pewno byłoby ich wiele mniej. Po zdjęciach widać, że prędkość tutaj była naprawdę spora... na autostradzie taki kierowca odbiłby się od bariery energochłonnej i może miałby szanse na przeżycie. Nie ma co gdybać. Stało się nie znałem Go ale jest mi przykro bo sam mam 22 lata i jak każdy lubię czasami sobie szybko pojechać... szkoda tylko, że w tym kraju nie ma autostrad bez ograniczeń gdzie człowiek może się w miarę bezpiecznie wyżyć by później jeździć po mieście przepisowe 50 km/h a w Polsce, ktoś zobaczy kawałem prostej i dusi... i piszę, że mi też się zdarza. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Wyrazy Współczucia dla rodziny [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem tego chłopaka, i naprawdę muszę powiedzieć że był spokojnym i normalnym człowiekiem. Wyprzedzał na trzeciego i to był błąd dla niego i całej rodziny.Zginął w wypadku na miejscu. Taki już jest ten świat. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a możecie napisac kto to był i skąd???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawił żonę....z którą ożenił się równe 2 miesiące temu....współczuje....;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kośba napisał:
kIEDYŚ KIEDY ZWRÓCIŁEM TAKIEMU MAŁOLATOWI UWAGĘ ŻE JEŹDZI ZBYT SZYBKO ODPOWIEDZIAŁ MI "Nie ma obawy nie ma zabawy" Zaśpiewałem mu refren piosenki "Tańcz głupia tańcz swoim życiem się baw...." Wyrazy współczucia dla rodziny
co za deb***....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
CO TO PIERDZIELISZ CZŁOWIEKU OBWODNICA JEST PIĘKNA I DA SIĘ NIĄ POJECHAĆ SZYBKO I BEZPIECZNIE ABY WIĘCEJ TAKICH DRÓG,JA JEŻDZE Z LUBLINA TAM SPECIALNIE ŻEBY SOBIE POSZALEĆ BO TAKICH DRÓG W NASZYM REJONIE JAK NA LEKARSTWO.
rowerem? szacun, mi by sie nie chciało tyle pedałować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylka a skąd był ten chłopak jeśli mogę wiedzieć.??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sylka a skąd był ten chłopak jeśli mogę wiedzieć.??
a z Puław mieszkał na Niwie pracował na moczniku w ZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jego Imię i Nazwisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~adi~ napisał:
jak jego Imię i Nazwisko?
GRZEGORZ NITA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ochrona danych nie obowiązuje ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka co musi przeżywać jego żona :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ktos ma pojecie jak to przezywa kierowca tira ktory nic nie zawinil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylka napisał:
Zostawił żonę....z którą ożenił się równe 2 miesiące temu....współczuje....;(
Co ty pier$#%. Zaraz jeszcze ktoś napisze że osierocił jakieś dzieci! Znałaś go w ogóle? Czy to na zasadzie ktoś komuś powiedział że ktoś słyszał jak ktoś mówił że ma żonę, i to chyba? Grzesiek nie miał żony. Pogrzeb w Poniedziałek. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...