Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Droga pożarowa na kłódkę. Strażacy mają wątpliwości

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2016 r. o 09:40 Powrót do artykułu
Lepiej przeciąć jedną kłódkę a ta nie jest problemem dla straży ,niż przesuwać samochody blokujące wjazd .Bardzo mądra decyzja SM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaaaak to postawcie jeszcze kilka słupków na każdy słupek minuta-dwie i do kogo pretensje jak straż będzie nie po 10 a po 20 minutach ?, to straż a karetki też mają mieć nożyce na wyposażeniu ? Paranoja pozamykajcie wszystkie przejazdy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oki straz sobie poradzi a pogotowie?? A od zle parkowanych autek jest SM w Puławach.poroniony pomysł z tymi blokadami na osiedlach,wydający decyzje o ich zalożeniu chyba nie zdają sobie sprawy,że każda minuta sie liczy w przypadku ratowania życia lub mienia ludzkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając bezmyslność kierowców to jest najlepsze rozwiązanie.Żadna straż miejska w naszym kraju jeszcze nie poradziła sobie z bydłem posiadaczy samochodow. A jak dostanie taki jeden z drugim mandat to do prasy i telewizji woła że straż miejska to tylko by kasę trzepać i wielcy poszkodowani własciciele za dychę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady. w innych miastach  lawetka i po problemie,drugi raz nie zaparkuje. tylko trzeba chcieć i podejmować odważne decyzje i kroki w tym kierunku a nie ganiać starsze kobitki sprzedające jaja i pietruche spod stokrotek. jestem za tym aby to dziadotwo polikwidować,tak samo jak bramy ozed niektorymi parkingami(np.ul.Niemcewicza).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady. w innych miastach  lawetka i po problemie,drugi raz nie zaparkuje.
Chyba żartujesz,lawetkę to w ostateczności.Na ten przykład w Lublinie to czekają że może kierowca sam się zgłosi i odblokuje ruch na ulicy.Jak już zdaży się laweta to za nim parkuje następny który jeszcze w tym miejscu mandatu nie dostał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spółdzielnia powinna podpisać oświadczenie że żaden z jej mieszkańców w żadnym wypadku nie potrzebuje pogotowia,straży pożarnej ani policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie żartuje,mówimy o uliczkach osiedlowych gdzie nzazwyczaj nie parkuja przyjezdni tym bardziej ,że ul.Lessa to nie jest jakies powiedzmy ,,centrum''.Parkują zazwyczaj okoliczni a jak by poszła fama w eter,że miejscy holują autka to by co niektorych wyleczyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSM powinien zrobić porządek na swoich osiedlach i ustawić odpowiednie znaki, tak aby mogła interweniować policja w przypadkach parkowania niezgodnego z przepisami. Niestety PSM i niestety policja i straż miejska wolą tolerować źle parkujące samochody zamiast robić parkingi. Państwo radni państwo prezydenci gdzie spełnianie obietnic wyborczych o nowych parkingach w Puławach (te w miejscach typu ul. Sosnowa się nie liczą:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Lpu Przy ulicy Lessla jest 30 miejsc parkingowych na 4 bloki w tym 2 wieżowce. Ludzie muszą parkować wzdłuż ulicy. Ona i tak zawsze jest przejezdna.. Ostatnio MPWiK zablokował 2 miejsca parkingowe słupkami bo są tam jakieś studzienki. To nie wina mieszkańców, że PSM stawiała 30 lat temu blok przy bloku bez miejsc do parkowania. Teraz trzeba budować parkingi na trawnikach. Takie życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze,może być i na trawnikach. Nie jestem za tym zeby nie budowac parkingow a jak ich nie ma to zdarza sie zaparkowac nawet i czesciowo na trawniku.Chodzi mi przede wszystkim o to zeby robic to z głową i zastanowic sie zanim odejcie sie od samochodu,czy akurat nie blokuje dojazdu dla sluzb i innych uczestnikow ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie widzę tu żadnego problemu. Przecież straż, policja czy pogotowie i tak będzie wjeżdżała od ul. Grota Roweckiego bo szybciej dotrze do bloku, wzdłuż którego wybudowana jest droga pożarowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, zwracam uwagę, że te blokady są do bani, nie mają podstawy. Są zakotwione w jednej lub dwóch kostkach. Wystarczy je wyjąć do góry i po sprawie. Urbika.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widziałem, że je betonowano na całkiem słusznych mocowaniach. Chociaż pewnie da się je siłowo wyjąć ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...