Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Malują staroście korytarze. Trwa remont zabytkowego budynku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 lipca 2016 o 21:58 Powrót do artykułu
A skąd piniędze na ten remont?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Każdy urząd jest remontowany i nikt nie zastanawia się skąd pieniądze.... Budynek starostwa to wizytówka powiatu, nie ma tam ani marmurów jak w ZUS-ie ani żadnego przepychu skąd więc jakieś dziwne pytania i aluzje? Ponadto gratulacje dla kolejnego pismaka autora tego artykułu...."malują staroście korytarze".....któremu i jakiemu staroście...? Czy któryś ze Starostów zabierze to malowanie do domu czy też remont budynku ma służyć Staroście, pracownikom i wszystkim petentom ?!?! Sztuczna sensacja!!!!! Żenada.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Popieram poprzednika. Starosta raczej na brudnym korytarzu nie siedzi , wyłącznie petent wiec remont potrzebny. Lamperie wyszły dawno z mody wiec pora cos zrobić i dobrze. Tytuł panie redaktorze do zmiany. Winno być: "Nareszcie zmienia sie wizerunek zabytkowego budynku"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Starostwo na lewo i prawo wykrzykuje jakie to biedne jest, na szpital nie ma, a tu remonty. Słuszne więc pytanie skąd na to fundusze. A gabinet starosty to nie będzie malowany, w brudzie chłopina będzie siedział? Jak chce remontów to tak jak w szpitalu niech sponsora sobie znajdzie i niech nie będzie to podatnik.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bieda biedą, ale każdy porządny gospodarz pomimo biedy ma skromne, ale czyste i schludne gospodarstwo....tym bardziej, ze ten obiekt jest zabytkowy. Autor artykułu napisał jakie części budynku będą odnowione i nie wspominał nic o gabinetach Starostów, dlatego przypuszczam, że nie będą one odnawiane. Szpital to zupełnie inna sprawa...budynek nie jest tam w złym stanie, tam jest dość czysto i ładnie, tam nie zawodzi starostwo, tam zawodzą ludzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W artykule jest mowa o odnawianiu wnętrz, więc raczej wszystkich, także gabinetów zarządu powaitu. A szpital to największy pracodawca powiatu, a że jest schludnie i czysto to nie zasługa starostwa tylko sponsorów prywatnych którzy dali pieniądze na remonty oddziałów, jak będziesz to pooglądaj tabliczki na ścianach. I mylisz się co do tego kto zawodzi w szpitalu, tam rządzi starosta, aktualnie wicestarosta z pisu, który wsadził na dyrektora swojego aparatczyka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A w szpitalu tynk na głowę leci :) ale urzędnik to ....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ani nie leci w szpitalu tynk na głowę.....raczej w budynku starostwa, ani też nie remontu szpitala nie zasponsorował nikt w całości. Sponsorzy dołożyli część do remontu i zażyczyli sobie tabliczek pamiątkowych, a starostwo jest anonimowe. W artykule jet mowa o tym,że "odbywa się konserwacja korytarzy i klatek schodowych także odnowią balustrady, drewniane poręcze schodów, grzejniki, ościeżnice i drzwi''.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
widać że wierni pracownicy starostwa dostają premię za komentarze pod artykułem, no tak to w pisizmie działa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystko pięknie tylko dlaczego podatnicy mają za luksusy urzędasów płacić? A potem taki łachę robi że coś robi i każdego traktuje jak intruza, nie wspominając już kogo do pracy i z jakich koneksji przyjmują. Niech z pensyjki odsyp zrobią na te zabytki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"widać że wierni pracownicy starostwa dostają premię za komentarze pod artykułem, no tak to w pisizmie działa"...jeżeli jest brak wiedzy i brak argumentów to zaczyna działać złośliwość....nie jestem pracownikiem starostwa, ale mam trochę doświadczenia życiowego i obserwuję co się dzieje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jacy podatnicy płacą za te tak zwane luksusy?...po pierwsze to nie luksusy tylko podstawa, a po drugie to starostwo nie jest zasilane z podatków...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Starostwo dostaje pieniądze z budżetu państwa w formie dotacji i subwencji. A skąd te pieniądze w budżecie państwa? Z podatków!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: