Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Nowy sprzęt na oddziale dla noworodków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 września 2016 o 21:12 Powrót do artykułu
Ale mi sensacja. Tego typu zbiórki już były organizowane.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No co za wyczyn, radni i zarząd powinni dostać złote medale za odwagę.
0
Chytry plan. Doposażyć, zbankrutować, przejąć za złotówkę. Oby tak się nie stało.
0
Dyrektor i jego promotorzy w zarządzie czyli wicestarosta z członkiem Gorgolem zmierzają do zagłady szpitala.
0
Popiołek to od tej wódy nie wie co się dzieje. Chłopie daj sobie spokój z tym urzędem i idź na emeryturę. A jeszcze załatw coś dla Młynek możne. lotnisko
0
Co mają Młynki do szpitala puławskiego? Hejtujesz to pomyśl pod który artykuł co piszesz.
0
Fajnie że nowy sprzęt będzie, niech służy dzieciaczkom, szkoda że personel ten sam na noworodkach bo należałoby wymienić większość
0
Ktoś tam jeszcze rodzi?!
0
Oczywiście, że rodzi! Np. ja mam porównanie Lublin z Puławami. U nas warunki o wiele lepsze.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: