Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Pijani nastolatkowie biegali po samochodach

Utworzony przez Anonim, 14 maja 2011 o 13:58 Powrót do artykułu
na miejscu tych policjantów to bym wziął gumy i lał aby by strzelało a później dopiero odprowadził do rodziców żeby im poprawili i wtedy może by się nauczyli chodzić po chodnikach....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w którym miejscu puław ta patologia znalazła sobie zabawe?? ciekawi mnie, bo nie wiem gdzie samochodu nie parkować, sienkiewicza czy inne okolice?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ekoterroryści?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam nadzieję, że deptali samochody deb***i parkujących na Piaskowej. Dwa pasy ruchu a i tak trzeba jechać lewym bo leniwe barany parkują wzdłuż krawężnika blokując prawy pas. Ktoś powinien się koło tych aut przejść z wystających śrubokrętem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Właśnie chciałem nawiązać do parkowania w Puławach a szczególnie na ulicy Wojska Polskiego (chyba tak się nazywa)obok komisariatu policji.Jadąc od strony ul.Lubelskiej w kierunku szpitala stoi znak zakaz zatrzymywania się i postoju ale niestety każdy ma to gdzieś. Samochodów nastawiane jak na parkingu na całym prawym pasie i to naprzeciw policji.Najciemniej pod latarnią chyba że to są samochody naszych dzielnych policjantów którzy przyjechali do pracy. Taka właśnie jest Polska!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Łanie rodzice pilnują swoich dzieci, psia jego obszczana mać... gdyby po moim aucie taki ktoś łaził, to mordę bym stłukł...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żałosne...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Głąby jeb*** ! Za jaja i do wisły . . .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"odpowiedzialni" rodzice jak 13 latkowie pijani chodzą i robią co chcą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Śmieszy mnie , że 19 latek zadaje się i pije z 13 latkami Nie ma to jak mieć towarzystwo na poziomie... I fakt , że karygodne żeby taki 13 latek chodził po mieście po północy i do tego pijany. Sodoma i gomora !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław. Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów. W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: