Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Policja szuka gwałcicieli studentki

Utworzony przez r555555, 1 lipca 2008 r. o 16:54 Powrót do artykułu
ch...im w d...
Ostatnio edytowany 18 sierpnia 2008 r. o 14:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie, przecież karolina będzie wiedziała, ją powinna policja przesłuchać, przeciez to miłość na całe puławy była i pewnie jeszcze jest to pewnie wie gdzie on się ukrywa, chociaż słyszałam że ona w warszawie różne rzeczy wyczynia. z tomkiem się woziła po puławach a warszawie miała innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma zadnych dowodow gwaltu!!! ta malolata chciala byc cwana kurewka!!!myslala,ze uda jej sie zarobic spora kase.niestety jej plan sie nie powiodl,dlatego wymyslila ten gwalt.dwa dni super sie bawila,a pozniej przypomniala sobie o gwalcie?ha ha ha!ps.ciekawe co bedzie kiedy calej prawdy o corci dowiedza sie rodzice,ktorzy do tej pory nic nie wiedza!piotr sulima na pewno tego nie zrobil!!!nie pozwolilby sobie na cos tak okropnego prowadzac wlasna firme!nie wierzcie w ten gwalt!!!duzo wiem o tej sprawie,naprawde!!!oni nie sa gwalcicielami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego, że oni wszyscy to .......świnie, które nie potrafili znaleść sobie normalnej kobiety. Znam ich więc wiem, co piszę... Mam nadzieję, że na puszce będą ich ostro posuwać w ...., aby iskry będą leciały. Takich ludzi powinno się rozcinać im całe ciała a następnie po kolei na każdą ranę posypywać solą, a następnie obowiązkowa kastracja...
Ostatnio edytowany 18 sierpnia 2008 r. o 14:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby byli bez winy nie uciekaliby za granicę, grzecznie stawili by sie na policji i złożyli zeznania, uczciwi ludzie nie uciekają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tą karoliną to prawda, ona pewnie wie gdzie te gnoje siedzą, przecież to święta trójca była. s
Ostatnio edytowany 18 sierpnia 2008 r. o 14:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tyle: moze i ja zgwałacili, nie chce w to wnikac.. mnie to nie interesuje, ta sprawa wymaga czasu, chlopaki pewnie wroca jak sprawe umoża ale sa osoby ktore na to nie pozwola. Na temat chłopakow powiedziałbym ze to cwane bestie, wiele razy z nimi sie bawiłem, było dobrze za kazdym razem lubili sobie jakis malolatki wyrwac, zabawic sie. Jest w nich jedna ktora sie nie dała i wie na ich temat duzo duzo wiecej niz wszyscy powinni ja przykatowac, nie wystrzela ale postraszyc i chlopaki beda w rekach policji. Gwarantuje to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odczepcie się od karoliny to porządna dziewczyna jest !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy nic nie wiecie i nic na ten temat nie piszcie!!!!!!!!!!!!!! co wy ludzie w ogole wymyslacie, swoje glupie przypuszczenia zachowajcie dla ciebie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać po ich gębach, ze to typy spod ciemnej gwiazdy . Na profesorów to oni nie wygladają niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich jak ta zgwałcona dziewczyna jest więcej tylko wstydzą się przyznać że były tak naiwne. Ci gnoje zrobili to z moją przyjaciółką. Puławy to małe miasto i żadna z nich nie chce być później wytykana palcami, ale niejedną tak załatwili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli być w odstawce od kasy dlatego tyle goryczy w tobie wiem sama to przeszłam jak łatwo wtedy o pomówienia,mądrość przychodzi po latach. Beata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławy napisał:
ch...im w d...
Gdzie kultura i cenzura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zacznijmy od tego, że oni wszyscy to .......świnie, które nie potrafili znaleść sobie normalnej kobiety. Znam ich więc wiem, co piszę... Mam nadzieję, że na puszce będą ich ostro posuwać w ...., aby iskry będą leciały. Takich ludzi powinno się rozcinać im całe ciała a następnie po kolei na każdą ranę posypywać solą, a następnie obowiązkowa kastracja...
Twoja wypowiedz to sączący się jad i osobista zawiść.Zanim wydasz o kimś opinię do dobrze się zastanów.Bo nigdy nie wiesz co cię w życiu może spotkać!!! Każdy facet nosi w portkach narzędzie zbrodni.A w dzisiejszych czasach panuje dziwna moda na gwałt i molestowanie.Tylko rzadko pomawiają biedaków......ZYGA LUDZIE zastanówcie się co piszecie .Świętych na ziemi nie ma każdego można oczernić.Brzydzę się tymi co pomawiają nie znając faktów ani zdarzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co mówisz wynika że ich znasz, więc zapewne wiesz jak sie zabawiali. te setki panienek przywożone na wróblewskiego po nocach i te niekończące sie orgie do rana. sądzisz że jeśli któraś im odmówiła to mieli jakies opory żeby nakłonić ją w "inny" sposób ?? jeśli hektolitry alkoholu i kilogramy koksu nie wystarczały to znalazła się i pigułka gwałtu. to ostatnie bydlaki. nie ma dla takich zrozumienia ani litości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
z tego co mówisz wynika że ich znasz, więc zapewne wiesz jak sie zabawiali. te setki panienek przywożone na wróblewskiego po nocach i te niekończące sie orgie do rana. sądzisz że jeśli któraś im odmówiła to mieli jakies opory żeby nakłonić ją w "inny" sposób ?? jeśli hektolitry alkoholu i kilogramy koksu nie wystarczały to znalazła się i pigułka gwałtu. to ostatnie bydlaki. nie ma dla takich zrozumienia ani litości
W tym kraju tylko sąd orzeka o winie PANOWIE.Nie dyskutanci tego forum.Za pomówienia i fałszywe zeznania jest do trzech lat pozbawienia wolności i to nie są ŻARTY !!! Ktoś mądry kiedyś powiedział:''Nie osądzaj bo kiedyś sam zostaniesz osądzony'' Z przykrością stwierdzam że to forum jest żałosne,zbyt mało tu obiektywizmu HUMANISTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda że ceglarski siedzi ?? podobno sypnęła go karolina....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie macie sie juz czego czepiac?????!! ludzie dajcie im juz spokoj! pojda siedziec to pojda to nie wasza sprawa! sypneła czy nie sypnela ch** cie to obchodzi!!!!! chlopcy nie sa glupi i sie nie daja zapewniam was ze daja rade i czytajac to forum smiaja sie z was hahahah:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kim ty cfelu jesteś że ich tak bronisz ? laske ci robili ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a kim ty cfelu jesteś że ich tak bronisz ? laske ci robili ?
tobie na bank by nie chcieli hahahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...