Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta przenosi się do muzeum

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 czerwca 2017 r. o 17:25 Powrót do artykułu
Kiełb będzie teraz urzędował w pałacu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrościsz? Trzeba się było uczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego uczyć bo nie wiem? Żeby dostać pałac za co i za czyje pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pan Grobel ze swoja PiS owska koalicja nadal roztrwania pieniądze Puławian na pałace dla swoich pupilków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to dobre, jeśli nie najlepsze miejsce dla tej jednostki. A zbiory mają naprawdę świetne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A komu to potrzebne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO to nawet przeszkadza jak zwykli Polacy oddychają. No ale w restauracji Sowa@Przyjaciele oraz wielu innych bardzo drogich, powietrze jest czyste i klimatyzowane, a jak trzeba to nawilgocone lub jonizowane. Tak trzymać PO: zwykły Polak to kmiotek. Lepiej dać za darmo mieszkanie i jedzenie oraz socjal młodym mężczyznom z Afryki niż pomóc repatriantom lub Polakom żyjącym w ubóstwie. Tak trzymać PO. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie powietrze jest tam gdzie mieszka ojciec Beniamina K?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
PO to nawet przeszkadza jak zwykli Polacy oddychają. No ale w restauracji Sowa@Przyjaciele oraz wielu innych bardzo drogich, powietrze jest czyste i klimatyzowane, a jak trzeba to nawilgocone lub jonizowane. Tak trzymać PO: zwykły Polak to kmiotek. Lepiej dać za darmo mieszkanie i jedzenie oraz socjal młodym mężczyznom z Afryki niż pomóc repatriantom lub Polakom żyjącym w ubóstwie. Tak trzymać PO.
 Jarek do głowy nawkładał i tak klepiesz, bo sam nic nie wymyślisz. Przestań pieprzyć głupoty. Ja jestem bardziej za PO niż PiS (chociaż generalnie jestem za ludźmi, przede wszystkim, mądrymi), a uważam, że ta miejscówka jest jak najbardziej adekwatna dla tej instytucji. Pracownia historyczna, w historycznym budynku, w miejscu, gdzie historycznie wykuwała się polska państwowość. Przeszłość- przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kiełb będzie teraz urzędował w pałacu?
 A hejterzy co niczego w zyciu nie osiagneli i siedzą z kompem w piwnicy matki dalej będą pluc jadem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...