Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta przenosi się do muzeum

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 czerwca 2017 o 17:25 Powrót do artykułu
Kiełb będzie teraz urzędował w pałacu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zazdrościsz? Trzeba się było uczyć!
0
Czego uczyć bo nie wiem? Żeby dostać pałac za co i za czyje pieniądze?
0
Niech pan Grobel ze swoja PiS owska koalicja nadal roztrwania pieniądze Puławian na pałace dla swoich pupilków.
0
Moim zdaniem to dobre, jeśli nie najlepsze miejsce dla tej jednostki. A zbiory mają naprawdę świetne.
0
A komu to potrzebne ?
0
PO to nawet przeszkadza jak zwykli Polacy oddychają. No ale w restauracji Sowa@Przyjaciele oraz wielu innych bardzo drogich, powietrze jest czyste i klimatyzowane, a jak trzeba to nawilgocone lub jonizowane. Tak trzymać PO: zwykły Polak to kmiotek. Lepiej dać za darmo mieszkanie i jedzenie oraz socjal młodym mężczyznom z Afryki niż pomóc repatriantom lub Polakom żyjącym w ubóstwie. Tak trzymać PO. 
0
A jakie powietrze jest tam gdzie mieszka ojciec Beniamina K?
0
gośc napisał:
PO to nawet przeszkadza jak zwykli Polacy oddychają. No ale w restauracji Sowa@Przyjaciele oraz wielu innych bardzo drogich, powietrze jest czyste i klimatyzowane, a jak trzeba to nawilgocone lub jonizowane. Tak trzymać PO: zwykły Polak to kmiotek. Lepiej dać za darmo mieszkanie i jedzenie oraz socjal młodym mężczyznom z Afryki niż pomóc repatriantom lub Polakom żyjącym w ubóstwie. Tak trzymać PO.
 Jarek do głowy nawkładał i tak klepiesz, bo sam nic nie wymyślisz. Przestań pieprzyć głupoty. Ja jestem bardziej za PO niż PiS (chociaż generalnie jestem za ludźmi, przede wszystkim, mądrymi), a uważam, że ta miejscówka jest jak najbardziej adekwatna dla tej instytucji. Pracownia historyczna, w historycznym budynku, w miejscu, gdzie historycznie wykuwała się polska państwowość. Przeszłość- przyszłości.
0
undefined napisał:
Kiełb będzie teraz urzędował w pałacu?
 A hejterzy co niczego w zyciu nie osiagneli i siedzą z kompem w piwnicy matki dalej będą pluc jadem???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: