Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Przedszkola do remontu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 o 11:15 Powrót do artykułu
Remont przedszkoli,zgadza się też potrzebny,a czy przychodnia przy ul.Kilińskiego we Włostowicach odeszła w zapomnienie.Przypomne,że z pieniędzy BO miałabyć wykonana nowa elewacja zewnętrzna,remont schodów wraz z podjazdem dla osób niepełnosprawnych.Faktem jest,że w środku zaszły zmiany,a co dalej?,czyżby pieniądze zostały przeznaczone na inne potrzeby?.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przychodnia dostała pieniądze z BO lub inaczej wygrała po raz kolejny BO na osiedlu Włostowice. Przedszkole otrzymało 2 miejsce a co za tym idzie jest przegranym BO. Wiec my rodzice zrobiliśmy swoje dla dobra naszych dzieci i bez BO został wyremontowany plac, a teraz idziemy za ciosem i będzie remontowany budynek. 
0
Czynie jednym z pomysłów władz miasta i pani Wójcik była likwidacja tego właśnie przedszkola?
0
Byle nie tak jak plac zabaw. Nie wiem czy to dla dzieci ze żłobka Bona pewno nie dla trzylatka i wyżej
0
A nowy plac zabaw beznadziejny. Pięciolatki (nie mówiąc już o sześciolatkach) nie mają tam co robić
0
Też się zastanawiam kto projektował plac zabaw.Pewnie nie wiedział jaki roczniki są w przedszkolach.To plac dla dwulatków. Nawet literki interesują już trzylatka a dla sześciolatka co?
0
Plac do zabaw dla Liliputów. Mam nadzieję. że dla 5- co i 6- co latków przybędą jakieś urządzenia
0
mnie również za***ył nowy plac zabaw w przedszkolu. dla sprawnych inaczej czy dla dzieci w wieku żłobka?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: