Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Przetasowania w komisjach rady miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2017 o 12:12 Powrót do artykułu
Komisji, podkomisji..... a jak trzeba naprawdę potrzebującym pomóc, to nikogo ni ma panie.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież w artykule, tu na dzienniku z dnia 29 marca 2017 z godz 18:57 radna Pakuła (PIS) twierdziła że rozważa rezygnację z funkcji przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej, Rodziny i Porządku Publicznego. Jak sie okazuje mimo obietnic nie zrobiła tego. Były to więc kolejne obiecanki cacanki. mydlenie oczu dla uspokojenia sytuacji, blef i populistyczne zapowiedzi bez pokrycia? Tłum wszystko łyknie ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co taki Kwapiński, co taki Matras zna sie na sporcie? Jakie sa ich kompetencje, kwalifikacje , wykształcenie żeby obejmować tak poważne i odpowiedzialne funkcje?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Misiewicze koryta 2mln plus
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PiS ma 15 radnych w Radzie Miasta składającej się z 21 radnych. Morze wszystko przegłosować, pomagając w ten sposób wszystkim potrzebującym lub niezadowolonym. Nareszcie Puławy mają prawdziwą Władzę, otwartą na potrzeby mieszkańców. Puławy nigdy nie były w tak dobrej sytuacji. PiS rozumie potrzeby ludzi i szybko na nie odpowiada. Wszystkie problemy zgłaszane przez obywateli do Radnych z PiSu są rozwiązywane zgodnie z ich oczekiwaniami. Wystarczy tyko wspomnieć o przywróceniu Różańca na Skwerze Niepodległości. Taka dobra Władza powinna trwać wiecznie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PIS nie rządzi sam. Rządzi w koalicji z prezydentem Januszem Groblem i jego ''ugrupowaniem''. Wiec wspólnie podejmuja decyzje i sa razem odpowiedzialni za to co sie tu dzieje?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A z kim Janusz G.l nie był jeszcze w koalicji? Byle się utrzymać przy władzy? Teraz rządzi razem z PIS? Dla mnie to niezrozumiałe i odrażające.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam pytanie czy ci wielcy przewodniczący, znawcy sportu, jak Kwapiński czy Matras z PIS, mają chociaż skończone wyższe studia i czy chociaż jeden dzień w życiu przepracowali poza partyjnymi biurami poseł Sadurskiej czy Szulowskiego? Czy zarobili uczciwe złotówkę nie pochodząca z kieszeni podatnika?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Grabież stołków i koryt?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kwapiński w polityce pracuje 6-7 lat, a jak łatwo sprawdzić pracuje na umowach od 18-roku życia. Wystarczy ruszyć zakompleksioną dupę i zobaczyć jego CV dostępne w internecie. ZAZDROŚNICY I NIEROBY DO ROBOTY.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cebulaki w komentarzach wyładowują swoje frustracje, zabawne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Janusz Grobel w koalicji z PIS? Moze już wstąpił do jedynej i sprawiedliwej partii???? Jakże przeszłość do tego go upoważniania? W latach 70 przewodził już młodzieżówkom Socjalistycznej Młodzieży Polskiej,jako zastępca naczelnika miasta rządził w czasie stanu wojennego, uzgodniony do prac tajnych przez RUSW, członek PZPR,ostatni prezydent w PRL. Taka osoba rządzi w kolacji z PIS?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Co taki Kwapiński, co taki Matras zna sie na sporcie? Jakie sa ich kompetencje, kwalifikacje , wykształcenie żeby obejmować tak poważne i odpowiedzialne funkcje?" A jakie miała lekarz ogólny Szymańska ?? Kwapiński od początku kadencji zasiadał w komisji sportu. Od trzy lata temu założył klub sportowy którym zarządza do dziś, i jak widać na FB klub ten ma się dobrze i się rozwija. Więc samo to sprawia że ma większe kompetencję do tej funkcji niż poprzednie całe prezydium tej komisji. Radny nie tylko chodził na mecze jeszcze jak nie był radnym. więc argumenty o darmowych wejściówkach mają się jak piernik do wiatraka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przestań pisać sam sobie komentarze.Tłumacz sie przed swoim sumieniem. Ciągle wyzywanie nas na forach od debili iitp, teraz od Cebulaków i frustratów nas nie bawi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Arturze. Nie jestesmy nierobami, zazdrośnikami , frustratami. Proszę przestać nas obrażać, bo żyje pan za nasze pieniądze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dz.W. powinien ujawniać z jakich IP powstają te wypociny i brednie :) a radni winni poskładać kilka pozwów o naruszenie dóbr osobistych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teraz zaczęło się zastraszanie? Ja tez sie zapytam jakie kompetencje ma Kwapiński czy Matras by przewodzić komisji sportu? Jak chcecie pozywać mnie za to do sądu to proszę czekam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Maj na szefa komisji spotu!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Kwapiński od początku kadencji zasiadał w komisji sportu. Od trzy lata temu założył klub sportowy którym zarządza do dziś, i jak widać na FB klub ten ma się dobrze i się rozwija. Więc samo to sprawia że ma większe kompetencję do tej funkcji niż poprzednie całe prezydium tej komisji."
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To że założył klub w Leokadiowie upoważnia go do tego zeby twierdzić że ma większe kompetencję do tej funkcji niż poprzednie całe prezydium tej komisji? Niezle ktos ma samopoczucie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: