Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Równiej na gminnych drogach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 sierpnia 2016 o 14:57 Powrót do artykułu
Do gruntów ornych ???, 500 metrów, jakiś żart.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czemu milczycie o sprawach sądowych pana Brzezińskiego?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pisowski troll czujny. Ale odpowiedź jest prosta, bo to nie ma znaczenia dla remontu dróg w gminie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tu robia 2 kilometry, ale to kropla w morzu potrzeb. Za to nasz rząd twoni kasę.... się dzieje. Tak to my nigdy dróg w Polsce nie zbudujemy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może by tak wreszcie wyrównali też drogi wojewódzkie? Chodzi przede wszystkim o te ulice w Puławach w kierunku Kazimierza Dolnego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I bardzo dobrze że budowane są drogi, oświetlenia, do tego rozbudowa szkół, ujęcia wody. Każdy widzi, że w tej gminie co roku dużo się w inwestycjach dzieje. Gmina wiejska potrafiła wygrać walkę o przekazanie starego mostu województwu i dzięki temu może inwestować. Pewnie potrzeb jest więcej, ale wiadomo że nie wszystko na raz. Zawsze łatwiej jest krytykować niż pracować, zwłaszcza kiedy ma się w tym swój cel ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale budować drogi asfaltowe do gruntów ornych? Gołąb,Borowa Skoki, Matygi, do tej pory nie mają dróg do swoich posesji a druga strona wisły sobie buduje drogi do pól ornych. Ha,Ha,Ha.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Warto się dowiedzieć (a z internetu można) zanim się coś napisze - ta droga do "gruntów ornych" biegnie również przez tereny zabudowane, a nazwa wynika z tego, że gmina po raz kolejny korzysta z dofinansowania, które ma właśnie taką nazwę. A dzielenie gminy na jedną i druga stronę, czy tam waszą i naszą chyba czas skończyć, bo mieszkamy w jednej gminie i ja nie zamierzam wytykać, że np. wspomniamy Gołąb ma Orlika czy kanalizację - to dobrze że ma
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: