Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Skoczył z mostu do rzeki

Utworzony przez pb23, 26 listopada 2012 o 22:31 Powrót do artykułu
17-latek to nie mężczyzna, tylko gówniarz!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chłopak jest po prostu HARD COREM!!!
0
nie gówniarz tylko szczyl
0
Albo poczuł się odrzucony i chciał się utopić, albo z kimś się założył. Jak by nie było to tragiczne jest to, jak człowiek łatwo traci głowę...
0
Zbynio napisał:
Chłopak jest po prostu HARD COREM!!!
no odwazny to jest
0
CO TU OSĄDZAĆ.MIAŁ KU TEMU POWÓD ŻE TARGNĄŁ SIĘ NA WŁASNE ŻYCIE!!!A CO 17-O LATEK NIE MA POWODÓW???NA PEWNO MA ICH DUŻO!!!!!!
0
nie oceniajcie, dopóki nie poznacie szczegółow. a w artykule są brednie. nie przeskoczył żadnej barierki, plecak nie leżał na żadnym brzegu. i nie zamierzał popełnić samobójstwa. skończcie pisać bzdury.
0
kaja napisał:
nie oceniajcie, dopóki nie poznacie szczegółow. a w artykule są brednie. nie przeskoczył żadnej barierki, plecak nie leżał na żadnym brzegu. i nie zamierzał popełnić samobójstwa. skończcie pisać bzdury.
Każdy czyta artykuł i tym się sugeruje co jest w nim napisane.A że skoczył to prawda bo moja znajoma akurat tamtędy przejeżdżała,więc każdy się tylko domyśla-''DLACZEGO''???
0
w wiadomosciach pulawskich pokazywali material na ten tem - i skoczyl - i popelnil samobojstwo - wiec co tu siejesz zlo!!!
0
wlazł na łuk mostu i perfidnie skoczył - szczyl chciał popełnić samobójstwo, jeszcze policjanci i ratownicy mówili, że krzyczał NIE NIE kiedy wkładali go do karetki, chciał umrzeć. Tylko, że my-wszyscy podatnicy zapłacimy za akcje ratownicza na taka skale przez glupiego łebka. Powninien zostac obciazony kosztami!!! albo samobójcow powinni nie ratowac!!!!!!!!!! przez niego ludzie ryzykowali wlasnym zyciem|!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Gość napisał:
Każdy czyta artykuł i tym się sugeruje co jest w nim napisane.A że skoczył to prawda bo moja znajoma akurat tamtędy przejeżdżała,więc każdy się tylko domyśla-''DLACZEGO''???
przeciez pokazywali material w wiadomosciach pulawskich - sam skoczyl gowniarz moze po narkotykach byl. po co go wylawiali...??
0
0
oczepcie sie od niego. mial problemy i to przez takich dupkow jak wy. nie znacie go i oceniacie. chcielibyscie byc tak osadzeni?? nie wydaje mi sie.
0
anna napisał:
oczepcie sie od niego. mial problemy i to przez takich dupkow jak wy. nie znacie go i oceniacie. chcielibyscie byc tak osadzeni?? nie wydaje mi sie.
spokojnie panienko Ty z pewnoscia go znalas z pewnoscia z obojetnoscia patrzylas na jego niepowodzenia i rosnaca przez to depresje i kto tu jest dupkiem?
0
a sie rozwijacie w komentarzach!! nie wiecie Co Was moze spotac!!!! Jest to dramat dla chlopca dla rodziny i najbizszych a wy? szczekacie!! i to jak wrednie szczekacie!!
0
Grunt ,że żyje!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: