Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Trzy samochody zderzyły się na ul. Dęblińskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2017 r. o 11:05 Powrót do artykułu
"Mężczyzna z volkswagena twierdzi, że nie zdążył wyhamować, bo samochód przed nim gwałtownie zwolnił." - czyli mistrz jazdy na zderzaku. Gdyby zachował rozsądną odległość, to pewnie nic by się nie stało. Odległość determinuje nie tylko prędkość samochodów, ale i warunki na drodze. A już prawdziwą zgrozą jest mistrze zderzaka poza miastem. Nie mam pojęcia, o czym tacy ludzie myślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świeta racja gościu z 11.05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczta się jeździć pętaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"mężczyzna z volkswagena twierdzi, że nie zdążył wyhamować, bo samochód przed nim gwałtownie zwolnił." - czyli mistrz jazdy na zderzaku. gdyby zachował rozsądną odległość, to pewnie nic by się nie stało. odległość determinuje nie tylko prędkość samochodów, ale i warunki na drodze. a już prawdziwą zgrozą jest mistrze zderzaka poza miastem. nie mam pojęcia, o czym tacy ludzie myślą.
 oj tak. ja niejednokrotnie widuję cioła, który podjeżdża do mojego "tyłka" na styk i tak jedzie niejako "sugerując mi" że za wolno jadę. nie rozumie taki tałataj, że jak mi coś wy***y i przyhamuję to mi się w  tyłek wbije.... niechby nawet kot wyleciał, albo nie daj boże jakiś łoś z lasu. wtedy były by dwa łosie. jeden na przedniej szybie drugi w moim tyłku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...