Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Śmiechu warte! O tak poszła sobie i dostała pracę!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak oni się pięknie wszyscy przemieszczają z jednej pracy do drugiej, na coraz to lepsze stanowiska tylko dla zwykłych ludzi pracy brak. W tym kraju rządzą układy i nepotyzm. Dokąd to będzie trwało, czy kiedyś to się zmieni? Co z tego że ludzie to nagłaśniają i tak to walka z wiatrakami - ostatni przykład urzędu czy sądu
0
Komuna na ZA nigdy sie nie skonczyla, jakby ktos nie zauwazyl.
0
od razu nepotyzm - ja sie jakos dostalem do zakladow bez plecow czyli sie da, a zreszta jakby sie nie znala na tym co sie robi na azotach to moglaby co najwyzej sprzatac! widac komus sie nie spodobalo ze znalazla prace!
0
Już niedługo oczyści się to bagno po ośmiu latach kolesiostwa .
0
Tak sobie przyszła i dostała pracę. A inni "zwykli" i bez POparcia pracują po kilka lat przez agencje z okresem przedłużania umowy o pracę o 3-6 miesięcy. Proszę dodać, że przyszła docelowo na stanowisko Dyrektora Pionu Personalnego. Panie Kulig nie ma konkursów dla kolegów partyjnych, chrześniaków i synowych wodza, mężów fryzjerek, krawcowych i innych kolegów i koleżanek po szkole lub z tej samej ulicy. Proszę popytać na wydziałach. Konkursy w Azotach !!!!!!!!!!!!!!!!
0
A co mają środki zewnętrzne do zarządzania zasobami ludzkimi? Jakiś nie-do-rzecznik jakoś się zapultał w obronie oczywistej oczywistości platformerskiej uczciwości...
0
I niech ktoś powie, że Platforma Obywatelska jest nieskuteczna :)))
0
Widzę że pan karp osiĄgnął cel .
0
ja też złożyłem aplikacje do ZA mając znacznie lepsze kwalifikacje niż ta Pani - nikt nie zadzwonił, nie mailował, nie ogłosił konkursu ... 
0
Na taką kobietę głosuję w ciemno.....
0
Komu trzeba robić dobrze ups co trzeba robić dobrze, aby dostać taką robotę bez konkursu?
0
ja też złożyłem aplikacje do ZA mając znacznie lepsze kwalifikacje niż ta Pani - nikt nie zadzwonił, nie mailował, nie ogłosił konkursu ... 
  A czy dołączyłeś dowód opłaty składek partyjnych kcpzpr ?
0
Dalej głosujcie na posła Włodzimierza Karpińskiego (a h-ój tam z Polską Wschodnią). Tą laskę, ON wybraniec narodu polecił zatrudnić.
0
Widzę że pan karp osiĄgnął cel .
ciekawe co ma do tego ten koles, chyba ci sie cos pomylilo.... nie znam kobieta nie bede sie wypowiadala na temat jej kwalifikacji, ale jakby sie nadawala do pracy w najwiekszej firmie w regionie to by roboty nie dostala...   jak czytam tych zazdrosnikow to mnie rece opadaja... moze zamiast narzekac ze wam sie nie udalo lepiej podniesc kwalifikacje i wtedy sie uda :P
0
"Na takie stanowiska jak specjalista zarządzania zasobami ludzkimi nie przeprowadzamy konkursów. Wybieramy spośród nadesłanych aplikacji – wyjaśnia Grzegorz Kulik, rzecznik prasowy Grupy Azoty."   ... a jednym z akcjonariuszy "Grupy Azoty" jest Skarb Państwa. Tyle w temacie.
0
Komitet Centralny POmyj podjął uchwałę i jest praca Czym się rózni od okresu komuny? To POlskie szambo
0
ciekawe, czy ta **** partyjna pracowała kiedyś uczciwie, czy tylko po urzędach się tuła całe życie. Teraz to się dopiero rozwinie zawodowo i na emeryturę odłoży:-)
0
"Na takie stanowiska jak specjalista zarządzania zasobami ludzkimi nie przeprowadzamy konkursów. Wybieramy spośród nadesłanych aplikacji – wyjaśnia Grzegorz Kulik, rzecznik prasowy Grupy Azoty."   ... a jednym z akcjonariuszy "Grupy Azoty" jest Skarb Państwa. Tyle w temacie.
A to spółki Skarbu Państwa nie mogą zatrudniać kogoś kto się zajmuje rekrutacją i zzl? Chyba właśnie powinny... ale pewnie, lepiej gadać bzdury o komunie
0
A to spółki Skarbu Państwa nie mogą zatrudniać kogoś kto się zajmuje rekrutacją i zzl? Chyba właśnie powinny... ale pewnie, lepiej gadać bzdury o komunie
 A spółki Skarbu Państwa nie powinny mieć przepisów, które je obligują do ogłaszania konkursu na stanowiska ? Bo na zdrowy chłopski rozum chyba tak.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: