Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni Markuszowa topią gminę ze złości do wójta

Utworzony przez ziom zza miedzy, 14 października 2009 r. o 21:44 Powrót do artykułu
hehehe, są dwie mozliwości: 1) w całej gminie nie ma wolnej taczki 2) wasze chłopy nie mają jaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cały Barwiński - umie tylko opluwać, niszczyć, kłamać, dzielić, judzić, jątrzyć, skłócać.{...} bo mieszka w Kurowie
Dziekować Bogu ,że u nas u nas nie działa , a Markuszowiakom szczerze wspólczuje takiego heh przewodniczacego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wariatka napisał:
tak zwalcie teraz wszystko na Zośkę ją i tak już nic nie zaskoczy.
zoska dutkowska skad znasz smak huja buchaja to wiemy oj wiemy ruchał cie kto chciał jak marcin teraz się kladzie z tobą do łozka to jaki smak czuje bo ja brzydzil bym sie z tobo pokazac a co mowic zyc a alimenta od tatusia co bzykal cie jak chcial ty znasz smak wszystkich wojskowych ku***ow stałas jako tirowka przy szosie za rykami a pozniej meza mojej siostry posadzilas o molestowanie a ja przeklinam cie do tej pory i cala twoja rodzine za to co zrobilas nam mysle ze takie ku*** powinno palic sie na stosach twoje dziecko jesli dorosnie to dopiero bedzie mialo zycie gratukuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zofia Makijewska napisał:
Do Przewodniczącego i Szanownej Rady W lustro patrzec nie musze bo wiem jak wyglądam. A mając wielu męzów i cały tabun kochanków widocznie nie jest ze mną zle . Bruzdy na mojej twarzy są oznaką mądrosci jak u większosci ludzi .A faktem jest ze ja swoje poprostu uwielbiam.Moi przyjaciele mówią na mnie Zosia bo zwrotu Zośka to uzywają tylko menele.Atramentu w szkole nie wylewałam kolezankom na ich piękne kołnierzyki tylko kolegom bo ich tak od najmlodszych lat podrywałam :)No cóz od zawsze mam ten cudownie nieznosny charakter .Tabliczki mnozenia do tej pory nie znam.Nawet liczyc nie umie.Wazne ze się podpisac potrafie coprawda tylko krzyzykami ale co tam.Do szkoly jezdziłam coprawda do Nałęczowa bo nie wiem gdzie są Puławy :)Niestety musze Was tez zasmucic,,,nie siedziałam obok kierowcy tylko zawsze na jego kolanach.I nie ukradłam mu biletów tylko cały autobus. Nie lubie się rozdrabniac .Jesli zas chodzi o moich meżow to pierwszego zamordowałam i prosto do nieba musiał isc.Drugi przepisał mi swój piękny dom i wtedy oblałam go nie garnkiem tłuszczu ale całym wiadrem.Biedny do tej pory czeka na operacje plastyczną.Prawdą jest tez to ze mąz wygonił mnie z domu gdy dowiedział sie ze sypiam z Leszkiem.I to wlasnie on jest moim najnowszym kochankiem .I to jest szczera prawda .Bo jak nie mozna zakochac byłoby sie w Leszku? U kogo bym znalazła te wszystkie walory i gabaryty, bystry umysł i tyyyyle ciała . no gdzie? Pozatym facet w łózku powinien byc Buchajem . I nie narzekam .Faktem tez jest ze mieszkam za kolejką a tam coprawda domów niewiele i dziura ( za to piękna) i Ty Leszku doliczyłes się tylko 3 domów( pewnie biedaku nie nauczyli Cię w szkole nawet dodawac) bo ja liczyłam kilka razy i okazuje se ze domów jest 10 .Ale Ty przyjezdzasz do mnie nocą i wtedy jest ciemno . Wiec Cie rozumie.W dowód moich zasług do Ciebie nawet zrobiłes mi szose .Bo tak skazana bym była na straszne błoto.A jak jest z rodziną Leszku to Ty wiesz najlepiej bo tez masz rodzine, a moze nie? Nawet to ze jestem konfidentem w pracy to prawda bo sam mi mówiłes ze nim jestes.Leszku nie wiem jaka szkołe skonczyłęs ze siedzisz za tak pieknym biurkiem i jestes wykształcony i inteligentny inaczej, ale cieszy mnie fakt ze mnie tak dobrze rozumiesz.Bo faktycznie szukam piątego meza , nie musi byc nawet przystojny , moze byc podobny nawet do swini.I nie wstydz się Leszku za mnie. BO JA TAKA JUZ JESTEM ZE GDY SWINI PLUJE W OCZY A ONA MÓWI ZE DESZCZ PADA TO JA Z USMIECHEM NA TWARZY I Z DUMIE PODNIESIONĄ GŁOWĄ IDE SWOJĄ DROGĄ P.S Leszku nastepnym razem napisze do Ciebie jak załoze sobie internet bo do sąsiada mam daleko a tak nieudolnie działasz w Gminie ze nawet internet rozwaliles.Twoja Zosia
Napisz złodziejko jak okradałaś KOLEŻANKI Z KLASY W PODSTAWÓWCE a internet jest dla normalnych ludzi a nie chorych psychicznie cieknąca ze złości torbo koto by cie chciał posuwać lustro na całą ścianę kup sobie i stój do końca swoich dni i patrz i co tam zobaczysz zwykłe gówno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawiedliwosc napisał:
Duzo czasu poswieciłem zeby sprawdzic Ip-komputera z ktorego tu na forum obraza się ludzi.Komputer jest własnoscią p.Zofii Haby.Po przeczytaniu tego tekstu napewno wejdzie na swoim nazwisku i pouczy nas jak to nie zyczy sobie by jej dobre imie szargac w internecie.Ja przekazałem wiadomosc, ocena jak zwykle nalezy do Was.
jaki ty głupi jesteś jak myślisz że ktoś się złapie na te twoje wypociny zabójco człowieka na przybysławicach sama napisze do nowego ministra sprawiedliwości aby się zainteresował twoją ciekawą sprawą i sprawdził jakie poniosłeś konsekwencję rodzino olecha portaloka mordercy kobiety w ciąży i co wy możecie sobą reprezentować zabójcy mordercy zboczeńcy deb***e kochanki księży spójrz na szwagra alkoholika z powodu żony ku..wy kleru świat stoi na głowie żeby rodziny tego pokroju coś znaczyły w tej społeczności trzeba o wszystkim poinformować mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wpisy są poprostu niesmaczne. Dlaczego obrzucamy się takim błotem. Tylko dlatego, że ktoś ma odwagę podpisać się pod swoją wypowiedzią z imienia i nazwiska, że ktoś ma odwagę mieć inne poglądy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwiony napisał:
Nie dziwi was że ktoś kto sprawdził Ip-komputera napisał tylko o niej.Skoro ma takie możliwości to niech poda wszystkich.Myślę że to tylko insynuacje a kto to napisał o niej wiemy.Chcieli chć na chwilke odsunąć od siebie uwgę.Ja bym swoich nie oczerniał...
OJEJ ALE TU NIEDOBRZY LUDZIE SĄ I NIEDOINFORMOWANI BO IP NIE MOZNA SPRAWDZIC PRZEBYWAJĄC ZA GRANICĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu nie piszecie dalej i jeszcze dawać i do przodu portaloki tkaczyki opolskie rozwałki i reszta miernot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Markuszowianka napisał:
Bardzo dobrze ze ktos to zrobił.,,,A widac wariatka była najbardziej,, aktywna ,,, i dlatego została namierzona,,,,nikt nie jest bezkarny i kazdy zapłaci za swoje czyny,,,a jesli chodzi o mnie to mój IP- mogą sprawdzac ja sie nie boje ,,,, ja dyskutuje ,,,, mowie co mi się podoba a co nie a nie wypisuje wymyslonych bzdur,,,,,,a pisanie ze ktos kogos zabił to chyba juz do prokuratora podlega?
a łowczak nie zabił człowieka na przybysławicach dokładnie do prokuratora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paranoja to będzie jak będziecie się dusić w swej podłości wściekłości zapalczywości zajadłości wy którzy mniemacie się ps. elitą zwykle odchody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No to może troche faktów Barwiński nie miał poparcia większości wyborców: - na wspólną gminę głosowała zdecydowana mniejszość wyborców mniej niż 1/4 uprawnionych wyborców . Wcałej gminie na 2433 uprawnionych na komitet wyborczy Barwińskiego głosowało zaledwie niewiele ponad 550 osób. - w samym Markuszowie który ma tak silnie go popierać znacznie mniej niż połowa głosujących oddała głosy na listę Barwińskiego. Większość głosujących mieszkańców Markuszowa nie poparła jego listy. - nie on też zdobył najwięcej glosów i nie on powinien zostać wybrany przewodniczącym rady. To wójt przeszedł w pierwszej turze wyborów - gdyż poparło go znacznie więcej wyborców niż pozostałych kandydatów razem wziętych! W wyborach samorządowych na wójta głosowało ponad 3 razy więcej ludzi niż na Barwińskiego - więc kto ma społeczne poparcie i mandat do reprezentowania mieszkańców? W wyborach 2007 podszywając się pod plakaty PIS i startując do senatu Barwiński w całej gminie zebrał raptem niewiele ponad 300 głosów. Na 2428 uprawnionych zagłosowało na niego raptem 327 osób. Część w nadziei, że pójdzie stąd w cholerę. Obecnie sytuacja dla Barwińskiego jest znacznie bardziej trudna. Zraził sobie ludzi w prawie wszsytkich wsiach. Góry, Kolonia-Góry, Łany, Zabłocie, Kaleń, Olempin, Olszowiec, Bobowiska nie poprą żadnego kandydata mającego cokolwiek wspólnego z Barwińskim. Może tylko liczyć na część głosów mieszkańców Markuszowa (znacznie mniej niż w ostatnich wyborach), i na kilkanaście osób z Wólki Kątnej - chociaż to jest bardzo wątpliwe. Jeśli wprowadzony zostanie zarząd komisaryczny, zostanie zmieniony sposób wybierania radnych w samym Markuszowie. Powstaną jednomandatowe okręgi wyborcze i wtedy nawet szanse na wprowazenie przez Barwińskiego jednego radnego będą iluzoryczne. Więc jeśli nie jest całkiem głupi to wie, że jego dni są policzone i chce utrzymac sie jak najdłużej przy korycie. Na każdej sesji też go mogą odwołać. Władza jednak zaslepia i może tego nie widzieć
napisz ćwierć inteligencie ile osób w gminie głosowało na was miernoty rasowy pies nie szczeka kundle ujadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chyba trochę nie w tą stronę co potrzeba poszła ta cała dyskusja. Chodzi przecież o to aby przeprowadzić zmiany w gminie, tak aby odsunąć od władzy nieudaczników i tych co szkodzą mieszkańcom. Nie można zniżać się do poziomu tych których chce się odsunąć. Ja myślę, że reprezentujemy nieco wyższy poziom i nie dajmy się wciągać w gierki ludzi barwińskiego.
dokładnie tak poziom rynsztoka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek napisał:
To są ludzie z marginesu społecznego. ku..... i złodz.... ta rada musi upaść...... Apel do żuli i pijaczków: nie sprzedajcie swojej demokracji za kieliszek wódki. Jesteśmy trzy lata do tyłu. Cierpią na tym wasze dzieci i wnuki a z nimi wy sami. Nie zachowujcie się jak tanie dziwki które można kupić za kieliszek wódki. MIEJCIE SWOJĄ GODNOŚĆ.
do tyłu to będziecie za równy roczek po wyborach i kto zatrudni takich wybitnych specjalistów Tkaczyk-Żurawska, ŁOwczak ,Opolska dla każdego pół roku zasiłku pasożyty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Irenka trzymaj się. Naprawdę wielu ludzi jest z tobą.
szczególnie w czadzie w garbowie i w radiowozach policyjnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to wszystko czytam to mi mózg w poprzek staje dzięki bogu , że ten imbecyl siedzi w Markuszowie a nie w Kurowie, zresztą u nas by go nikt nie wybrał Ludzie jesteście sobie sami winni bo ty wy go wybraliście to wy na niego glosowaliście i teraz gość pokazuje rogi, bo mu władza i woda sodowa uderzyła do głowy Moja rada to trzeba zrobić jak w samych swoich - wziąć dwa granaty i sprawiedliwość musi być po waszej stronie APEL do Lecha B. - Lechu lecz się na nogi bo na głowę to już za późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taki dzień w roku... Kiedy refleksja w serce się wkrada, deszczowy zazwyczaj i zimny... dzień...1-ego listopada. To taki czas zadumy, modlitwy nad zmarłych duszami. Choć ICH już nie ma wśród nas... kochamy nadal, więc pamiętamy. Patrzę na płomień tlący się w zniczu. Smutek i żal się we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie: Dlaczego Boże, zabierasz dobrych ludzi?? Zabierasz tych, co mają serca szlachetne. A ci bez niego po ziemi stąpają. Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych... którzy tak bardzo się kochają. Kiedy już opuszczam bramy cmentarza... zmarłe dusze żegnam powoli... Nie proszę Boga o życie, ale mam nadzieję... że za rok tu przyjść mi pozwoli... ..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...