Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prokurature, ale one chyba mają immunitet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomku ile nad tym myślałeś?Na 90 rodzin Romskich z zasiłków korzysta 65 ,to 72% społeczności,czy to wg.Ciebie normalne?Chcesz błysnąć ,czy się wylansować ?Problem istnieje lecz zrozumiesz to jak z Twoich podatków ktoś będzie wyłącznie czerpał nie dając nic wzamian.Sam donos na radnego jest bardzo subiektywny ,autor nie odnosi się w nim obowiązku szkolnego,powszechnego analfabetyzmu,ani sposobu na życie z kasy innych.Jest też dla mnie rzeczą niezrozumiałą ,że raz atakuje radnego i dyrektor MOPS ,a innym razem wyłącznie radnego.Poczytaj Konstytucję RP wg.,której wszyscy są równi wobec prawa bo jakoś trudnomi sobie wyobrazić aby 75 % procent wszystkich mieszkańców Puław żyło z opieki społecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w Kauflandzie byłam świadkiem jak 3 cyganki zaatakowały niczemu nie winną kobietę (była z dzieckiem i mężem) zwyzywały ją od najgorszych i nie wiadomo kogo jeszcze. Sytuacja stresująca dla mnie jak i tej dziewczyny!!!! Stresująca dlatego że parę minut wcześniej chodziły po Kauflandzie i szukały zaczepki. Mnie udało się ucieć od wariatek, ale tej biednej dziewczynie serdecznie współczuję!!! Całe szczęście że była z mężem który ja obronił bo pewnie skończyło by się bardzo źle. I jak się pytam gdzie jest policja, która wcześniej została już zawiadomiona że jest taka sytuacja. Ale jak to się mówi goooooooooooowna się nie rusza bo smierdzi a te chwasty należało by wyplewić. Oczywiście nie wszyscy romowie są tacy sami ale większośc z nich to patologia życjąca na nasz koszt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w Kauflandzie byłam świadkiem jak 3 cyganki zaatakowały niczemu nie winną kobietę (była z dzieckiem i mężem) zwyzywały ją od najgorszych i nie wiadomo kogo jeszcze. Sytuacja stresująca dla mnie jak i tej dziewczyny!!!! Stresująca dlatego że parę minut wcześniej chodziły po Kauflandzie i szukały zaczepki. Mnie udało się ucieć od wariatek, ale tej biednej dziewczynie serdecznie współczuję!!! Całe szczęście że była z mężem który ja obronił bo pewnie skończyło by się bardzo źle. I jak się pytam gdzie jest policja, która wcześniej została już zawiadomiona że jest taka sytuacja. Ale jak to się mówi goooooooooooowna się nie rusza bo smierdzi a te chwasty należało by wyplewić. Oczywiście nie wszyscy romowie są tacy sami ale większośc z nich to patologia życjąca na nasz koszt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomku ile nad tym myślałeś?Na 90 rodzin Romskich z zasiłków korzysta 65 ,to 72% społeczności,czy to wg.Ciebie normalne?Chcesz błysnąć ,czy się wylansować ?Problem istnieje lecz zrozumiesz to jak z Twoich podatków ktoś będzie wyłącznie czerpał nie dając nic wzamian.Sam donos na radnego jest bardzo subiektywny ,autor nie odnosi się w nim obowiązku szkolnego,powszechnego analfabetyzmu,ani sposobu na życie z kasy innych.Jest też dla mnie rzeczą niezrozumiałą ,że raz atakuje radnego i dyrektor MOPS ,a innym razem wyłącznie radnego.Poczytaj Konstytucję RP wg.,której wszyscy są równi wobec prawa bo jakoś trudnomi sobie wyobrazić aby 75 % procent wszystkich mieszkańców Puław żyło z opieki społecznej.
a ja zgadzam się z Tomkiem. Dobrze, że się mówi o sprawie, ale Maj nakłamał żeby narobić szumu wokół. i o to chodzi. Powiedział, że przeznaczono 2 mln. zł na aktywizację zawodową Romów i nikt z nich nie podjął pracy. I to jest kłamstwo w czystej postaci, bo to nie był program dla Cyganów. Żaden Rom nie był nim objęty, to był program dla mieszkańców Puław, ale nie Romów. To puławskie obiboki brały w nim udział, na nich wywalono w błoto 2 miliony i żaden nie podjął pracy. Podając takie kłamstwa Maj wywołuje ferment. I robi to z premedytacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zgadzam się z Tomkiem. Dobrze, że się mówi o sprawie, ale Maj nakłamał żeby narobić szumu wokół. i o to chodzi. Powiedział, że przeznaczono 2 mln. zł na aktywizację zawodową Romów i nikt z nich nie podjął pracy. I to jest kłamstwo w czystej postaci, bo to nie był program dla Cyganów. Żaden Rom nie był nim objęty, to był program dla mieszkańców Puław, ale nie Romów. To puławskie obiboki brały w nim udział, na nich wywalono w błoto 2 miliony i żaden nie podjął pracy. Podając takie kłamstwa Maj wywołuje ferment. I robi to z premedytacją.
Ktoś kłamał to pewne pisząc o 2 mln.lecz nie był to pan Maj .Oglądałem jego wystąpienie ,NIGDZIE nie wspomniał o 2 mln.,NIGDZIE !!! dlatego nie ulegaj manipulacji.Program taki istnieje jest na lata 2014-2020 i znajdziesz go na stronie gov.pl.,mnie dziwi bardziej fakt ,że nawet strona na której ukazało się oświadczenie Stowarzyszenia Romów jest opłacana również z naszych podatków ,a to jest już żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie niby Maj powiedział ze całe 2 mln poszło na Romów? z tego co oglądałem na you tube- Romowie psychiczne zasiłki? jasno wynika ze ubolewa on nad tym że romowie nie mogą uczestniczyc w programach kierowanych dla wszystkich. W wywiadzie jaki widziałem w angorze dziennikarz pisze że w programie uczestniczyli romowie ale z polakami . Nie było nigdzie mowy przez Maja ze całość poszła dla Romów ! Więc czemu siejesz ferment i niszczysz człowieka z premedytacją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrość jest złą cechą. Powinieneś się więcej uczyć by nie robi takich błędów.
a niby jakie błędy ania znalazła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty jakiejś uczciwej bym się proponował wszystkim cyganom wziąć i będzie po sprawie a nie tylko narzekać na nietolerancję. A jak nie to poszukać bardziej tolerancyjnego kraju. Nikt nikogo tu na siłę nie trzyma przecież  B)
Jak się do roboty zabiorą jak w programie Jaworowicz "sprawa dla reportera"był program o cyganach ,którzy zostali zatrudnieni na wysypisku śmieci i  po kilku dniach poszli na zwolnienie lekarskie to Bogdan Trojanek cygański pieśniarz powiedział,że taka praca dla cyganów to nie honor.Honor dla nich brać kasę z podatków reszty ludzi.Mentalności próżniaczej nikt nie zmieni w tym środowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się do roboty zabiorą jak w programie Jaworowicz "sprawa dla reportera"był program o cyganach ,którzy zostali zatrudnieni na wysypisku śmieci i  po kilku dniach poszli na zwolnienie lekarskie to Bogdan Trojanek cygański pieśniarz powiedział,że taka praca dla cyganów to nie honor.Honor dla nich brać kasę z podatków reszty ludzi.Mentalności próżniaczej nikt nie zmieni w tym środowisku.
Pan Maj też nie pracuje, co wynika z jego oświadczenia majątkowego. a zatem przyganiał kocioł garnkowi. Niewiele różni się pan od Cyganów, których piętnuje, że nie pracują. Pan jest podobno wykształcony. Podobno jest pan architektem krajobrazu. A też pan jakoś do roboty się nie garnie. Może MOPS powinien objąć pana jakimś programem aktywizującym? :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Maj też nie pracuje, co wynika z jego oświadczenia majątkowego. a zatem przyganiał kocioł garnkowi. Niewiele różni się pan od Cyganów, których piętnuje, że nie pracują. Pan jest podobno wykształcony. Podobno jest pan architektem krajobrazu. A też pan jakoś do roboty się nie garnie. Może MOPS powinien objąć pana jakimś programem aktywizującym? :lol:
Jako radny pobiera jakies uposażenie.Bycie radnym to też praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie biorą udziału bo przecież te debile nie czytelni i nie piśmienni są tylko kraść potrafią .  PRECZ Z NIMI po co w ogóle te brudasy zanieczyszczają Polskę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romowie większości Włostowic nie przeszkadzają i zgodnie współżyją. Stanowią nawet pewien koloryt tego miejsca. Kilku pajaców dla rozgłosu robi problem, którego nie ma. 
Problem jest!!! Baaaaardzo duży.Te śmierdziuchy nie dają normalnie żyć Polakom.Napastują,wyzywają,myślą brudasy że im wszystko wolno.Polacy w więzieniach siedzą za to co cygan zrobił,a cygan się śmieje.Trzeba jakimś opryskiem to wytępić jak stonkę!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie niby Maj powiedział ze całe 2 mln poszło na Romów? z tego co oglądałem na you tube- Romowie psychiczne zasiłki? jasno wynika ze ubolewa on nad tym że romowie nie mogą uczestniczyc w programach kierowanych dla wszystkich. W wywiadzie jaki widziałem w angorze dziennikarz pisze że w programie uczestniczyli romowie ale z polakami . Nie było nigdzie mowy przez Maja ze całość poszła dla Romów ! Więc czemu siejesz ferment i niszczysz człowieka z premedytacją?
O jakim człowieku mówisz?Cygan to nie człowiek>>>to takie coś.....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkońcu ktoś zabrał się za te wrzody. wyłudzaja tylko pieniądze kradną żebrza i żyją na nasz koszt.czy zna ktoś w puławach choć jednego cygana który uczciwie pracuje? Bo ja nie. Plaga robi tylko dzieci i bbierze na nie zasiłki i z tego żyje. A dla normalnych obywateli pieniędzy brakuje. Wywalic ich jak zrobił to rząd francuski. Banda brudasow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkońcu ktoś zabrał się za te wrzody. wyłudzaja tylko pieniądze kradną żebrza i żyją na nasz koszt.czy zna ktoś w puławach choć jednego cygana który uczciwie pracuje? Bo ja nie. Plaga robi tylko dzieci i bbierze na nie zasiłki i z tego żyje. A dla normalnych obywateli pieniędzy brakuje. Wywalic ich jak zrobił to rząd francuski. Banda brudasow!
Jestem tak samo jak ty za wypieprzeniem tego dziadostwa!Wulgarne spasione brudne świnie!Do roboty to ich nie ma bo oni nie mogą fizycznie pracować,bo to ujma!Ale z MOPS-u wyłudzać to nie ujma! :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Maj, normalny człowiek, tym bardziej radny, powinien się odciąć od tak chamskich wpisów, jakie tu i w internecie widnieją. a pan milczy, czyli akceptuje ten poziom dyskusji, który tak naprawdę jest niedopuszczalny. w ten sposób napędza pan nienawiść. dla mnie wniosek jest jasny - panu absolutnie nie zależy na rozwiązaniu problemu. Pan postanowił zaistnieć dzięki cyganom. Smutne to, ale prawdziwe. Chcąc się wylansować doprowadzi pan w końcu do tragedii. O to panu chodzi???mieszkam obok cyganów i nie ma z nimi żadnego problemu. Co innego polskie patologiczne rodziny, które tez tam mieszkają, a zasiłki i renty przeznaczają wyłącznie na chlanie wódy. tym się pan zajmij. tylko, ze to juz nie będzie takie nośne no i zaraz od tych bandydów dostłaby pan w mordę
Przesadzasz!!!Obok cyganów nie można spokojnie żyć.Zwróć im uwagę to zobaczysz co to cygan!!!To banda brudasów i złodziei!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasożyty ktorzy nie wezmą sie za robote tylko kombinują, to nie jest wcale taka mniejszość narodowa tylko rozsypane po całym świecie pasożyty, gdzie nie byłem czy w polsce czy zagrnica wszędzie są te mendy. Radny dobrze mówi zeby sprwdzic ich udawane choroby, a do prokuratury to niech idą sobie powróżyć czy pójdą siedziec za te machlojki czy nie? Do roboty nieroby!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym którzy mówią, że Cyganie to tacy mili sąsiedzi itd, radzę się przejść po Piaskowej na przykład. Kilka razy cyganskie ścierwo splunęło mi pod nogi i zwyzywało. A żyją tam z pieniędzy moich i moich rodziców. To chore! Brońcie ich dalej, tylko czekać aż Was okradną lub zwyzywają. Aplauz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...