Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rusza budowa schroniska dla psów w Puławach

Utworzony przez anka, 27 lipca 2014 o 19:49 Powrót do artykułu
Z 20 metrów szczekanie będzie na pewno słychać. Wydaje mi się, że schroniska, markety, hurtownie powinny być na obrzeżach miast i min. 200 metrów od domów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z 20 metrów szczekanie będzie na pewno słychać. Wydaje mi się, że schroniska, markety, hurtownie powinny być na obrzeżach miast i min. 200 metrów od domów.
Sąsiedzi skarżą się na twoje pyskowanie, więc czego nie mieszkasz 200 metrów od nich???
0
Gościu, jak kogoś cytujesz to stosuj cudzysłów to po pierwsze, a po drugie, nie "czego", a dlaczego. Mam głuchych sąsiadów na cudze rozmowy. Jak się coś robi,  a w tym przypadku buduje schronisko to trzeba to robić z głową, aby i psy i ludzie byli z tego zadowoleni.
0
Gościu, jak kogoś cytujesz to stosuj cudzysłów to po pierwsze, a po drugie, nie "czego", a dlaczego. Mam głuchych sąsiadów na cudze rozmowy. Jak się coś robi,  a w tym przypadku buduje schronisko to trzeba to robić z głową, aby i psy i ludzie byli z tego zadowoleni.
Pani nigdy z niczego nie jest zadowolona (albo tylko z siebie).
0
absolutnie nie godzę się by 20m od mojej daczy budować schronisko dla kundli. Wypierdalać 3km za miasto bo zaskarżę was do Strasburga. Schronisko jest niepotrzebne i całkowicie zbyteczne. Bezpańskie psy należy likwidować a po likwidacji utylizować. Ja nie będę płacił ze swoich podatków na stado kundli które będą tam dziamolić dzień i noc. Schronisk już jest za dużo. W schroniskach przebywa obecnie 130 tysięcy / słownie sto trzydzieści tysięcy / psów. To normalnie mózg staje. Czy ktoś wie że w żadnym kraju europejskim nie ma tyle bezdomnych psów. Może nawet w całej Unii Europejskiej tyle nie ma. Wszystko przez to że zidiociali psiarze bez opamietania kryją suki nawet po trzy razy w roku. Trzeba coś z tym w końcu zrobić bo to normalnie kuźwa czacha dymi jak o tym pomyślę
0
absolutnie nie godzę się by 20m od mojej daczy budować schronisko dla kundli. Wypier***ać 3km za miasto bo zaskarżę was do Strasburga. Schronisko jest niepotrzebne i całkowicie zbyteczne. Bezpańskie psy należy likwidować a po likwidacji utylizować. Ja nie będę płacił ze swoich podatków na stado kundli które będą tam dziamolić dzień i noc. Schronisk już jest za dużo. W schroniskach przebywa obecnie 130 tysięcy / słownie sto trzydzieści tysięcy / psów. To normalnie mózg staje. Czy ktoś wie że w żadnym kraju europejskim nie ma tyle bezdomnych psów. Może nawet w całej Unii Europejskiej tyle nie ma. Wszystko przez to że zidiociali psiarze bez opamietania kryją suki nawet po trzy razy w roku. Trzeba coś z tym w końcu zrobić bo to normalnie kuźwa czacha dymi jak o tym pomyślę
Gdzie ty masz daczę kliencie MOPR-u?
0
Jestem Sąsiedzie zadowolona z bardzo wielu rzeczy, ale nie przytakuję tylko dlatego, że ktoś tego oczekuje. Byłam kilkakrotnie w schronisku i po prostu wiem, że psie rozmowy mają sporo decybeli, a więc 20 m to za mało, aby były one niesłyszalne. Wystarczy zatem przemyśleć wszystko i zrobić coś niezwykle pożytecznego, nie uszczęśliwiając na siłę ludzi, którzy codziennie tego szczekania będą słuchać.
0
Ciebie też może zlikwidować, jak osiągniesz wiek emerytlany i staniesz się zbędny dla społeczeństwa, pasożycie?      
absolutnie nie godzę się by 20m od mojej daczy budować schronisko dla kundli. Wypier***ać 3km za miasto bo zaskarżę was do Strasburga. Schronisko jest niepotrzebne i całkowicie zbyteczne. Bezpańskie psy należy likwidować a po likwidacji utylizować. Ja nie będę płacił ze swoich podatków na stado kundli które będą tam dziamolić dzień i noc. Schronisk już jest za dużo. W schroniskach przebywa obecnie 130 tysięcy / słownie sto trzydzieści tysięcy / psów. To normalnie mózg staje. Czy ktoś wie że w żadnym kraju europejskim nie ma tyle bezdomnych psów. Może nawet w całej Unii Europejskiej tyle nie ma. Wszystko przez to że zidiociali psiarze bez opamietania kryją suki nawet po trzy razy w roku. Trzeba coś z tym w końcu zrobić bo to normalnie kuźwa czacha dymi jak o tym pomyślę

0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: