Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rusza budowa schroniska dla psów w Puławach

Utworzony przez anka, 27 lipca 2014 r. o 19:49 Powrót do artykułu
Z 20 metrów szczekanie będzie na pewno słychać. Wydaje mi się, że schroniska, markety, hurtownie powinny być na obrzeżach miast i min. 200 metrów od domów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z 20 metrów szczekanie będzie na pewno słychać. Wydaje mi się, że schroniska, markety, hurtownie powinny być na obrzeżach miast i min. 200 metrów od domów.
Sąsiedzi skarżą się na twoje pyskowanie, więc czego nie mieszkasz 200 metrów od nich???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, jak kogoś cytujesz to stosuj cudzysłów to po pierwsze, a po drugie, nie "czego", a dlaczego. Mam głuchych sąsiadów na cudze rozmowy. Jak się coś robi,  a w tym przypadku buduje schronisko to trzeba to robić z głową, aby i psy i ludzie byli z tego zadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, jak kogoś cytujesz to stosuj cudzysłów to po pierwsze, a po drugie, nie "czego", a dlaczego. Mam głuchych sąsiadów na cudze rozmowy. Jak się coś robi,  a w tym przypadku buduje schronisko to trzeba to robić z głową, aby i psy i ludzie byli z tego zadowoleni.
Pani nigdy z niczego nie jest zadowolona (albo tylko z siebie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolutnie nie godzę się by 20m od mojej daczy budować schronisko dla kundli. Wypierdalać 3km za miasto bo zaskarżę was do Strasburga. Schronisko jest niepotrzebne i całkowicie zbyteczne. Bezpańskie psy należy likwidować a po likwidacji utylizować. Ja nie będę płacił ze swoich podatków na stado kundli które będą tam dziamolić dzień i noc. Schronisk już jest za dużo. W schroniskach przebywa obecnie 130 tysięcy / słownie sto trzydzieści tysięcy / psów. To normalnie mózg staje. Czy ktoś wie że w żadnym kraju europejskim nie ma tyle bezdomnych psów. Może nawet w całej Unii Europejskiej tyle nie ma. Wszystko przez to że zidiociali psiarze bez opamietania kryją suki nawet po trzy razy w roku. Trzeba coś z tym w końcu zrobić bo to normalnie kuźwa czacha dymi jak o tym pomyślę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolutnie nie godzę się by 20m od mojej daczy budować schronisko dla kundli. Wypier***ać 3km za miasto bo zaskarżę was do Strasburga. Schronisko jest niepotrzebne i całkowicie zbyteczne. Bezpańskie psy należy likwidować a po likwidacji utylizować. Ja nie będę płacił ze swoich podatków na stado kundli które będą tam dziamolić dzień i noc. Schronisk już jest za dużo. W schroniskach przebywa obecnie 130 tysięcy / słownie sto trzydzieści tysięcy / psów. To normalnie mózg staje. Czy ktoś wie że w żadnym kraju europejskim nie ma tyle bezdomnych psów. Może nawet w całej Unii Europejskiej tyle nie ma. Wszystko przez to że zidiociali psiarze bez opamietania kryją suki nawet po trzy razy w roku. Trzeba coś z tym w końcu zrobić bo to normalnie kuźwa czacha dymi jak o tym pomyślę
Gdzie ty masz daczę kliencie MOPR-u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Sąsiedzie zadowolona z bardzo wielu rzeczy, ale nie przytakuję tylko dlatego, że ktoś tego oczekuje. Byłam kilkakrotnie w schronisku i po prostu wiem, że psie rozmowy mają sporo decybeli, a więc 20 m to za mało, aby były one niesłyszalne. Wystarczy zatem przemyśleć wszystko i zrobić coś niezwykle pożytecznego, nie uszczęśliwiając na siłę ludzi, którzy codziennie tego szczekania będą słuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie też może zlikwidować, jak osiągniesz wiek emerytlany i staniesz się zbędny dla społeczeństwa, pasożycie?      
absolutnie nie godzę się by 20m od mojej daczy budować schronisko dla kundli. Wypier***ać 3km za miasto bo zaskarżę was do Strasburga. Schronisko jest niepotrzebne i całkowicie zbyteczne. Bezpańskie psy należy likwidować a po likwidacji utylizować. Ja nie będę płacił ze swoich podatków na stado kundli które będą tam dziamolić dzień i noc. Schronisk już jest za dużo. W schroniskach przebywa obecnie 130 tysięcy / słownie sto trzydzieści tysięcy / psów. To normalnie mózg staje. Czy ktoś wie że w żadnym kraju europejskim nie ma tyle bezdomnych psów. Może nawet w całej Unii Europejskiej tyle nie ma. Wszystko przez to że zidiociali psiarze bez opamietania kryją suki nawet po trzy razy w roku. Trzeba coś z tym w końcu zrobić bo to normalnie kuźwa czacha dymi jak o tym pomyślę
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...