Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Burmistrzu, zrozum ( choć wątpię ) że jeżeli wszyscy tak będą postępować bo temu się zdarzyło wypić tamtemu ukraść, molestować itd, to w naszym kraju nie będzie dobrze a winę za to ponoszą tacy właśnie nierpzumni decydenci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można kogoś zwolnić gdy się ma takie same grzechy ,a w przepisach jest że nie może być karany , to może władza Ryk podpisze porozumienie z zakładem karnym , tam są pracownicy skazani którzy mogą świadczyć pracę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jasne albo się skorumpował albo piją razem (nie dotyczy Ryk)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie : czy był pijany w pracy czy po godzinach pracy. Prywatnie moge ubierać sie w lateks i się bawić. A w godzinach pracy ( 8 godzin dziennie ) mam być spokojnym pracownikiem wykonującym sumiennie pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo ,prawem,a racja musi być po burmistrza stronie!!!Tylko po co nam 460 (+100) osób i taka fajna nieruchomość prawie w śródmieściu W-wy ,którą można przeznaczyć pod deweloperkę?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KoMa napisał:
Pytanie : czy był pijany w pracy czy po godzinach pracy. Prywatnie moge ubierać sie w lateks i się bawić. A w godzinach pracy ( 8 godzin dziennie ) mam być spokojnym pracownikiem wykonującym sumiennie pracę.
nie masz racji w przepisach jest wyraźnie powiedziane że urzędnikiem samorządowym nie może być osoba skazana prawomocnym wyrokiem, nie słyszałam o przypadku, kiedy wyrok prawomocny działałby tylko przez 16 godzin na dobę a na te 8 godzin pracy urzędnika był zawieszany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak tak kolegę z łatwej roboty zwolnić, gdzie on teraz bez odpowiednich kwalifikacji znajdzie pracę gdzie dużo płacą i nie trzeba odpowiadać jak cos sie źle zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnik został już ukarany przez Sąd i w wyroku nie było zawarte zakazu pracy w samorządzie, a zwolnienie go z pracy byłoby jaskrawym przykładem podwójnego karania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryki to miasto cuduw i poplecznikuw, nieh go przeniesie na inne stanowisko ,babcia klozetowa odhodzi na rente, w demblinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Urzędnik został już ukarany przez Sąd i w wyroku nie było zawarte zakazu pracy w samorządzie, a zwolnienie go z pracy byłoby jaskrawym przykładem podwójnego karania.
pojęcie nie masz o przepisach, które bądź co bądź obowiązują wszystkich, więc się chociaż nie ośmieszaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pojęcie nie masz o przepisach, które bądź co bądź obowiązują wszystkich, więc się chociaż nie ośmieszaj
Problem w tym, że takie przepisy wymyślają ci którzy mogą odpowiadać karnie za przestępstwa nieumyślne (np. pomówienie) nie zamykające im drogi do daszego pełnienia godności, natomiast przed odpowiedzialnością karną za przestępstwa umyślne chroni ich immunitet. Pijany wybraniec narodu któremu dziwki wypadają oknami, albo śpiący na hotelowym korytarzu, albo chwiejący się na ulicy, albo bełkoczący do kamery udzielając wywiadu w czasie posiedzeń itd jest w dalszym ciągu przykładnym obywatelem wykazującym się wysokimi walorami moralnymi i może dalej pełnić swą zaszczytną funkcję. Więc nie p...l o przepisach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Problem w tym, że takie przepisy wymyślają ci którzy mogą odpowiadać karnie za przestępstwa nieumyślne (np. pomówienie) nie zamykające im drogi do daszego pełnienia godności, natomiast przed odpowiedzialnością karną za przestępstwa umyślne chroni ich immunitet. Pijany wybraniec narodu któremu dziwki wypadają oknami, albo śpiący na hotelowym korytarzu, albo chwiejący się na ulicy, albo bełkoczący do kamery udzielając wywiadu w czasie posiedzeń itd jest w dalszym ciągu przykładnym obywatelem wykazującym się wysokimi walorami moralnymi i może dalej pełnić swą zaszczytną funkcję. Więc nie p...l o przepisach.
powiedziałam, nie ośmieszaj się i nie pogrążaj jeszcze bardziej, posłowie byli pijani ale nie byli SKAZANI a to właśnie o SKAZANIE PRAWOMOCNYM WYROKIEM SĄDU chodzi, przeczytaj sobie ustawę o pracownikach samorządowych, o ile będzie w stanie ją zrozumieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
powiedziałam, nie ośmieszaj się i nie pogrążaj jeszcze bardziej, posłowie byli pijani ale nie byli SKAZANI a to właśnie o SKAZANIE PRAWOMOCNYM WYROKIEM SĄDU chodzi, przeczytaj sobie ustawę o pracownikach samorządowych, o ile będzie w stanie ją zrozumieć
Kompromitujesz się bo nic nie czaisz, ja o jednym, ty o drugim. Pewnie jesteś absolwentką administracji jakiejś prywatnej uczelni i chętnie wygryzłabyś człowieka pod byle pretekstem aby wskoczyć na jego miejsce sądząc że mimo nieczajenia słowa pisanego byłabyś lepsza od niego. Dla mnie został już on ukarany przez Sąd, a dalsze karanie jest niecelowe i nie przyniesie żadnych skutków wychowawczych, a takie skutki ma mieć kara. A propo, za przyjęciem tej ustawy głosowali też zapewne skazani prawomocnym wyrokiem Sądu za przestępstwa nieumyślne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kompromitujesz się bo nic nie czaisz, ja o jednym, ty o drugim. Pewnie jesteś absolwentką administracji jakiejś prywatnej uczelni i chętnie wygryzłabyś człowieka pod byle pretekstem aby wskoczyć na jego miejsce sądząc że mimo nieczajenia słowa pisanego byłabyś lepsza od niego. Dla mnie został już on ukarany przez Sąd, a dalsze karanie jest niecelowe i nie przyniesie żadnych skutków wychowawczych, a takie skutki ma mieć kara. A propo, za przyjęciem tej ustawy głosowali też zapewne skazani prawomocnym wyrokiem Sądu za przestępstwa nieumyślne.
Art. 3. 1. Pracownikiem samorządowym może być osoba, która: 1) jest obywatelem polskim, 2) posiada kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania pracy na określonym stanowisku, 3) ukończyła 18 rok życia i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, 4) posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku. 2. Do pracowników samorządowych zatrudnionych na podstawie umowy o pracę nie stosuje się wymogów określonych w ust. 1 pkt 1 i 3. 3. Pracownikiem samorządowym zatrudnionym na stanowisku urzędniczym może być osoba zatrudniana na podstawie art. 2 pkt 2 i 4, która spełnia wymagania określone w ust. 1 oraz dodatkowo: 1) posiada co najmniej wykształcenie średnie, 2) nie była prawomocnie skazana za przestępstwo umyślne , 3) cieszy się nieposzlakowaną opinią. 4. Pracownikiem samorządowym zatrudnionym na kierowniczym stanowisku urzędniczym może być osoba zatrudniana na podstawie art. 2 pkt 2-4, która spełnia wymagania określone w ust. 1 i ust. 3 pkt 2 i 3 oraz dodatkowo: 1) posiada łącznie co najmniej dwuletni staż pracy: a) na stanowiskach urzędniczych w jednostkach, o których mowa w art. 1, lub w służbie cywilnej, lub c) w służbie zagranicznej, z wyjątkiem stanowisk obsługi, lub d) w innych urzędach państwowych, z wyjątkiem stanowisk pomocniczych i obsługi, lub e) na kierowniczych stanowiskach państwowych oraz 2) posiada wykształcenie wyższe. 4a. Przepisu ust. 4 pkt 1 nie stosuje się do osób zatrudnionych na podstawie art. 2 pkt 3. 5. Rada Ministrów określi, w drodze rozporządzenia, wykaz stanowisk pracowniczych, uwzględniając stanowiska urzędnicze, w tym kierownicze stanowiska urzędnicze, w jednostkach, o których mowa w art. 1, oraz biorąc pod uwagę rodzaj zadań realizowanych przez poszczególne jednostki i charakter czynności wykonywanych na poszczególnych stanowiskach pracy w tych jednostkach. 6. Rada Ministrów określi, w drodze rozporządzenia, szczegółowe wymagania kwalifikacyjne pracowników samorządowych. Rada Ministrów, ustalając szczegółowe wymagania kwalifikacyjne na określonych stanowiskach pracowniczych, uwzględnia w szczególności wymagania wynikające z ust. 1-4 oraz potrzebę posiadania przez pracownika samorządowego kierunkowego przygotowania zawodowego, szczególnych doświadczeń lub umiejętności zawodowych, a także szczególne wymagania w zakresie stażu pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną! Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR. PZPR jestem bardzo wdzięczny. Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat. Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku. Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat. PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy. Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki. Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić. Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć. Jestem dumny, że byłem w PZPR! Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista i za to jestem obecnie represjonowany! www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Mój telefon: 609 146 746 Mail: majulena@wp.pl Jerzy Lenartowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...