Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzecznik Praw Obywatelskich w woj. lubelskim. Z jakimi problemami przychodzą mieszkańcy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2016 r. o 20:59 Powrót do artykułu
Nasz Rzecznik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt. "Robert Winnicki: Adam Bodnar zmienił urząd RPO w rzecznika rewolucji seksualnej i marksizmu kulturowego "!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Cyt. "Robert Winnicki: Adam Bodnar zmienił urząd RPO w rzecznika rewolucji seksualnej i marksizmu kulturowego "!
Czy musisz cytować głupie cytaty.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandaliczne jest że stowarzyszenie z Końskowoli, powiązane mocno z pisem, śmie powoływać się na Trybunał Konstytucyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK NIE MASZ WIĘDZY TO NIE KOMENTUJ KODOWCU OD SIEDMI BOLEŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więdzy nie mam, ale mam wiedzę. I nie jestem kodowcem tylko suwerenem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te rzeczniki praw są tak skuteczni jak starcie mrówki z podeszwą buta nadchodzącego człowieka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...