Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzecznik Praw Obywatelskich w woj. lubelskim. Z jakimi problemami przychodzą mieszkańcy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2016 o 20:59 Powrót do artykułu
Nasz Rzecznik!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cyt. "Robert Winnicki: Adam Bodnar zmienił urząd RPO w rzecznika rewolucji seksualnej i marksizmu kulturowego "!
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Cyt. "Robert Winnicki: Adam Bodnar zmienił urząd RPO w rzecznika rewolucji seksualnej i marksizmu kulturowego "!
Czy musisz cytować głupie cytaty.?
0
Skandaliczne jest że stowarzyszenie z Końskowoli, powiązane mocno z pisem, śmie powoływać się na Trybunał Konstytucyjny.
0
JAK NIE MASZ WIĘDZY TO NIE KOMENTUJ KODOWCU OD SIEDMI BOLEŚCI.
0
Więdzy nie mam, ale mam wiedzę. I nie jestem kodowcem tylko suwerenem.
0
Te rzeczniki praw są tak skuteczni jak starcie mrówki z podeszwą buta nadchodzącego człowieka....
0
Rzecznik PO
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: