Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pieniaczem i prowokatorem to sam jesteś. Podaj mi niby przykład jego niby pieniactwa? Boicie sie ze jak sesje będą pokazywane ludziom (co już dawno powinno nastąpić ) to wyjdą wasze wałki, nieróbstwo i tchórzostwo i okaże sie ze Majowi juz nie będziecie mogli przyklejać łatki pieniacza a okaże sie ze przerasta was o głowę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pieniacz Maj ma za małą popularność na fb dlatego chce być nagrywany aby popularność wzrosła. Chce zapewne kanału na Youtube Maj24 gdzie mógłby wygłaszać swoje brednie i bołmoty.
Dawno zlikwidowałam fb ale zainspirowana tym komentarzem specjalnie dziś założę fb i sprawdzę te pieniactwo  brednie i bołmoty. O wynikach napisze później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież pracę wszystkich radnych byśmy mogli wtedy widzieć. To inni nie beda mogli się wykazać? Co stoi ba przeszkodzie by ich popularność rosła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no Maj przerasta kogoś o głowę... to już arogancja władzy... ale jakoś się nie czuję przerośnięty... dziwne, że z takim przerostem inteligencji nie pracuje w którymś instytucie, tylko w politykę poszedł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alicja z krainy czarów napisał:
Przejrzałam fb radnego Maja i nie widzę żadnych bredni, bołomot czy pieniactwa. Wręcz przeciwnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....pracuje w którymś instytucie....to w instytutach pracują ludzie z przerostem inteligencji? Gratuluje twojej. Gosiu Jesteś niesamowity hahahahaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...