Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZAWSZE I WSZENDZIE POLICJA J.E.B.A.N.A BENDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<> napisał:
ZAWSZE I WSZENDZIE POLICJA J.E.B.A.N.A BENDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
naucz się pisać matole!!!!!!! gdyby nie policja był byś codziennie je***y w d*** śmieciu!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fala przestępstw przeciwko policjantom a co na to rząd? Rząd też jak widać nie lubi policjantów i samej Policji traktując ich jako zło konieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hitman napisał:
naucz się pisać matole!!!!!!! gdyby nie policja był byś codziennie je***y w d*** śmieciu!!!!!!
Nie dość że ANALFABETA to jeszcze GEJ - A fuuuuuuuuu Śmierdzielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<> napisał:
ZAWSZE I WSZENDZIE POLICJA J.E.B.A.N.A BENDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"JP na 100%" - tzn. jestem pedałem na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tych gówniarzy powinno się powiesić dla przykładu żeby innych nie korciło!!! dzisiejsza młodzież niema żadnego szacunku dla starszych ludzi i dla munduru włącznie. To jest skandal co się dzieje w Polsce ktoś powinien coś z tym zrobić powinno się strzelać do takich napastników. jestem zbulwersowany ta sytuacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA MŁODZIEŻ CHODZI 2 GODZ KAŻDEGO TYGODNIA NA RELIGIĘ PRZEZ MIN. 10 LAT. CZY TO EFEKTY TEGO DZIAŁANIA? ZA PRL TEGO NIE BYŁO. OBECNY SYSTEM WYCHOWAWCZY I SYSTEM PRAWNY III RP DO BANI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stachu napisał:
co ty pleciesz mitomanie , jaka Michnikowszczyzna??? to do głosu dochodzi pokolenie której zaaplikowano lekcje religii w 90ym roku. Tak zwane POKOLENIE JP2 czy tam MP3, bo już mi sie mylą te nazwy. szczęść boże.
Michnikowszczyzna wylazła w lakierkach z salonów na ulice. Poprawni politycznie zawsze staja za szumowiną i dopóki ten Jojne będzie siedział w Polsce to będzie taki porządek. Pierwszą rzeczą jaki zrobiono po wygranych wyborach przez PO było cofnięcie Sądów 24 godzinnych. Komu to przeszkadzało. Ci wszyscy mecenasi na takich szybkich sądach tracili glajc i o to chodziło. Religia była, jest i będzie tylko dla tych co chcą na nia chodzić. Zapewniam Cię, że tam nie uczą rżnąć nożami bliżnich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie w cale nie dziwie. Kedys we wroclawiu spotkalem patrol policji w ktorego sklad wchodily takie moski ze masakra. Okulary, chude jak patyczki i i do tego jeszcze kregoslupy skrzywione. Jestem porzadnym obywatelem ale samemu mi sie chcialo smiac na taki widok:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plosze panstwa "Ocena z zachowania nie powinna warunkować promocji" Kto to mówi i po co ? O mądrość !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska powinien rządzić Adolf Hitler sku***syny do gazu i do pieca. Wtedy porządnym ludziom żyło by się lepiej!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przemas napisał:
Ja sie w cale nie dziwie. Kedys we wroclawiu spotkalem patrol policji w ktorego sklad wchodily takie moski ze masakra. Okulary, chude jak patyczki i i do tego jeszcze kregoslupy skrzywione. Jestem porzadnym obywatelem ale samemu mi sie chcialo smiac na taki widok:)
Głupiście. Widziałeś kiedyś gen. Polko z Gromu. Mąły kurdupel, ale żwawy. Nie oceniaj ludzi po wyglądzie. spójrz na amerykańskich gliniarzy, kórzy w pasie mają po 150 cm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja w Polsce powinna mieć takie same uprawnienia jak policja w Stanach Zjednoczonych,gleba a jak nie,między uszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak 17-letni chłopcy wyłapią po 3 miechy tymczasówki, to więzienna brać też ich skroi, ale w inną część ich młodego ciałka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazekamy na młodziez bo biją tna piją palą swawolą po kątach i co co ktokolwiek zrobil kiedykolwiek zeby to zmienić co pozamykac ich ?ręce poobcinac ?POWIESIĆ? jasne pozbądzmy się problemu najprosciej a jaki przykład dajemy sami maluchom w 1-szej czy 2-giej klasie podstawowki popatrzcie jak oni wyrastają w jakim otoczeniu jak ma byc lepiej jak ich i nasi rodzice tylko nazekają rząd olewa wszyscy mają w du*** a wystarczy dac maluszkowi trochę wiary nadziei i dobrego przykładu -wiem co mówię bo parę lat temu piłam wino w parku a teraz z pomocą mojego wychowawcy z gimnazjum studjuję resocjalizację więc nie potępiajcie ich bo oni nie znają innego zycia to jest ich zeczywistość ktorą wy im dajecie i w której sie wychowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodych bańdziorów do odsiadki, ale z codzienną pracą fizyczną, bo to nauczy do czego powinni wykorzystywać nadmiar energii. Ziobro wróć, bo PO sobie nie radzi z zapewnieniem nam bezpieczeństwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BLE BLE napisał:
TA MŁODZIEŻ CHODZI 2 GODZ KAŻDEGO TYGODNIA NA RELIGIĘ PRZEZ MIN. 10 LAT. CZY TO EFEKTY TEGO DZIAŁANIA? ZA PRL TEGO NIE BYŁO. OBECNY SYSTEM WYCHOWAWCZY I SYSTEM PRAWNY III RP DO BANI.
RZECZ W TYM,ŻE ONI TE LEKCJE IGNORUJĄ I NIE CHODZĄ. JAK JESTEŚ ATEISTĄ TO SOBIE BĄDŻ,ALE OD KOŚCOŁA SIĘ OD.... JEŻELI NIE LUBISZ KSIĘŻY,TWOJA SPRAWA,ALE CO TO MA WSPÓLNEGO Z RELIGIĄ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17 lat,pijani,napadli na policjanta bo ten spisał ich koleżankę (pewnie też 17 latkę ) pijącą piwo. Co z tego wyrośnie? Patologia jak rodzice,co żyją z zasiłków albo z becikowego bo co rok to prorok.Wypije taki małolat piwo i udaje jaki z niego kozak.Sam w pojedynkę jeste zerem ,poza tym nie uczy się,nie ma do niczego szacunku ot taki menel bo do roboty to w życiu nie pójdzie bo się nie nada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dj2234 napisał:
Nie mam zamiaru płacić za więźniów na dożywociu z własnych podatków. niech siedzą bez prądu o chlebie i wodzie to będzie kara bo teraz mają darmowe "wczasy" przed telewizorem, spacery, zajęcia sportowe itp.
TO JEST BŁĄD. PLANUJE SIĘ TYLE AUTOSTRAD I POTRZEBNY JEST KAMIEŃ. HULTAI DO KAMIENIOŁOMÓW.I NIE BĘDĄ UTRZYMYWANI Z PODATKÓW.NAUCZĄ SIĘ SZACUNKU DO LUDZI I PRACY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
POTĘPIAM NAPAŚĆ NA POLICJANTA. ALE WYBACZCIE JAK DŁUGO DO POLICJI BĘDĄ PRZYJMOWANI NIEDOŁĘŻNI PAJACE KTÓRZY MAJĄ ZNAJOMOŚCI I PIENIĄDZE NIE ZWALCZYMY PATOLOGII CHOĆ BYŚMY NIE WIEM JAK GŁOŚNO KRZYCZELI!!!! POLICJA Z DROGÓWKI UMIE TYLKO HARACZ ZWANY MANDATAMI OD KIEROWCÓW ZBIERAĆ, ULICE PATROLUJĄ CHŁOPCY KTÓRYCH SAM WYGLĄD I BUDOWA CIAŁA ŚMIESZĄ PRZECHODNIÓW! KAŻDY KTO MIAŁ STYCZNOŚĆ Z POLICJĄ WIDZI GOŁYM OKIEM NIEKOMPETENCJĘ!!!! TO WSZYSTKO WPŁYWA NA WIZERUNEK I SZACUNEK DO POLICJI!!!
Nic dodać nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...