Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stadion w Puławach dla drużyn Euro 2012? Nie ma chętnych

Utworzony przez www.patole.pl Patologicz, 30 sierpnia 2011 o 08:40 Powrót do artykułu
www.patole.pl Patologiczne Oblicze Internetu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stadion powinien już rok temu zostać otwarty, do tej pory nic się nie ruszyło. Pan Prezydent Grobel razem z posłem Karpińskim (PO) mówią, że wszystko jest ok. Ciekaw jestem kto poniesie konsekwencje tego zaniedbania.
Podobnie jest z obwodnicą Puław. Część, która została wybudowana już się rozlatuje, a II etap, który obiecywał Pan Poseł Karpiński jest w sferze marzeń.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
140 km do Warszawy w 2,5 godziny a ten prostak Grabarczyk śmie się w sejmie jak głupiec chwalić tym jak to niby na wschodzie Polski się infrastruktura rozwija !!! tylko deb*** ze wschodu zagłosuje na PO !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mzl - naucz się czytać barani pusty łbie bez szkoły. Pisze jak wół 2,5 godziny autokarem nieuku !!!! Ale najwyraźniej u Ciebie w 2,5 godziny wędrują informacje z oczu do Twojego mózgu więc tej pustej i nieudolnej reakcji nie ma się co dziwić. Dobrze że wakacje się kończą to pójdziesz do szkoły i przestaniesz wypisywać brednie zasłyszane od kolegów gimnazjalistów. Proponuję więcej pokory i myślenia. Pa skarbuniu. . ręce opadają
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mzl napisał:
jak to niby na wschodzie Polski się infrastruktura rozwija
Jeśli chodzi o Puławy to ten rozwój infrastruktury jest UJEMNY. Jeszcze parę lat temu między Puławami a Kazimierzem Dolnym jeździło się normalnie, ale później wybudowali tam jakieś kretyńskie garby i teraz jest mordęga. Biorąc pod uwagę że sportowcy mieli mieszkać w Kazimierzu i dojeżdżać na stadion w Puławach, to wcale się im nie dziwię że olali tą "okazję".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i bardzo dobrze że jeszcze nie ma chętnych na ten PODWÓREK zwany dumnie STADIONEM - plus do tego te garbu na Kazimierskiej (( na wróblewskiego już ich nie ma )) -a jeśli te zostaną to tylko HOLENDRZY NIECH SOBIE WYNAJMĄ ONI SĄ DO TEGO PRZYZWYCZAJENI ----albo rozebrać TYLKO ZA CZYJE PIENIĄDZE p. PREZYDENCIE....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przejeżdżałem kilkakrotnie przez Puławy i zastanawiałem się jak ludzie mogą żyć w takim chemicznym smrodzie. Uprawiać sport w takich chemicznych oparach to trzeba mieć nie pokolei w głowie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną! Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR. PZPR jestem bardzo wdzięczny. Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat. Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku. Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat. PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy. Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki. Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić. Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć. Jestem dumny, że byłem w PZPR! Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista i za to jestem obecnie represjonowany! www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Mój telefon: 609 146 746 Mail: majulena@wp.pl Jerzy Lenartowicz
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: