Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stłuczka w Kurowie. Agresywni kierowca i pasażer

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 września 2016 r. o 11:14 Powrót do artykułu
Zutylizować ścierwo ale przedtem pomęczyć tak ze dwa dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny to tych dwóch cweli wzięto by na komendę i tam przeszliby ścieszkę zdrowia . Frajerzy wycząłgali by się z komendy z poodbijanymi płucami i nerkami. Może powrócimy jeszcze do tych wspaniałych czasów gdzie frajerów tak pacyfikowano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozbawić takie bydlę prawa prowadzenia pojazdów dozgonnie. taki człowiek nigdy się nie zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzicy ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wódy pewnie jeszcze dropsy były.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie film "Polowanie na indyki" z 1982 roku? Powinni wywieźć ich gdzieś do lasu a potem urządzić im takie polowanie. To w zasadzie byłoby upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu. Kara dla bandziorów i forma rozrywki/terapii dla sadystów zboków i innych dewiantów, by się wyszumieli i nie męczyli niewinnych ludzi, gdzieś po ciemku w krzakach czy piwnicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guma i ciasne drzwi - dawna recepta na chamstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Guma i ciasne drzwi - dawna recepta na chamstwo.
Taaa!!! i zaraz kodziarstwo by wrzeszczało o łamaniu demokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry refleks tej pani, w porę uciekła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś na takich zasrańców była blondyna, dwa razy po grzbiecie i raz po łydkach ! Dziś nie mozna dotknąć gluta bo poskarży sie ,że go biją ot demokracja...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 lat? Za takie zachowanie? Po 1,5 promila i za kółkiem? Przeciez oni mogli kogoś zabić. To jest usiłowanie zabójstwa, bo nie mają po 3 latka ale 24. W tym wieku jest juz świadomość, że alkohol i samochód zabija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Próbowałem ich zatrzymać, bo chcieli się ulotnić i wtedy jeden z nich mnie uderzył. Mam zamiar pozwać go za naruszenie nietykalności" Skoro próbował ich zatrzymać to znaczy że to on najpierw naruszył ich nietykalność. Mam nadzieję że zostanie za to surowo ukarany, takich społeczniaków trzeba tępić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poddajcie kim jest jego tatuś wtedy dowiemy się o przyczynach agresywnego zachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kórwa dla nich kara w szczerym słońcu jechać za nimi rowerem z batem i na***ać po plecach i tak codziennie po 10 km biegiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...