Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stowarzyszenie do urzędników: posprzątajcie fontannę w centrum Puław

Utworzony przez mieszkaniec Puław, 26 sierpnia 2009 o 22:33 Powrót do artykułu
A kto odpowiada za czystość terenu obok przychodni przy ul.Skłodowskiej.Przy deptaku obok przychodni rosną krzewy służące niektórym za ubikację.Mnóstwo śmieci i butelek leży od wiosny .Nie jest to wizytówka miasta zwłaszcza,że niedaleko odpoczywają mieszkańcy na nowo wybudowanym skwerze naprzeciwko przychodni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na fotce ewidentnie widać spore zaglonienie fontanny.... więc racji chyba trochę mają ludziska z "Nasze Puławy"....
0
Potwierdzam, że miasto sprząta, myje i wymienia wodę w fontannie. W piątek 21 spuścili wodę i czyścili. A co do tego stowarzyszenia to moje zdanie jest takie, że kilku oszołomów się zebrało aby się wybić i szukają szpary w d..pie.
0
akurat tak się składa że przechodze rano obok fontanny i jakos co drugi, może trzeci dzeń widze jak panowie spuszczają z niej wodę i czyszczą najdokładniej jak się da albo chodzą w wyskoch kaloszach jak jeszcze jest troche wody i sprzatają. Nie wiem co z ta fontanną jest nie tak ale to że jest taka brudna nie jest spowodowane tym, że nikt jej nie sprząta.
0
Gdyby dzieciaczki nie wrzucały kamyczków ze ścieżki koło ławek obok, to byłoby czysto! Dzisiejsi rodzice nie zwrająca im w ogóle uwagi, myślą, że to zabawne!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: