Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk w Azotach. Zakład okupuje już pół tysiąca ludzi

Utworzony przez Lubelak, 18 marca 2012 r. o 19:40 Powrót do artykułu
Brawo pracownicy Zakładów Azotowych, może za Waszym przykłądem i dzięki Wam do boju o swoje prawa pójdą i inni okradani robotnicy lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kulik nie powiedział całej prawdy zapomniał powiedzieć o rozszerzeniu górnej granicy wynagrodzenia w tabeli płac o 9%,chyba ma amnezje,ludzie nie mają minimów w swoich grupach docelowych i dla kogo byłaby ta podwyzka co proponuje zarząd, dla kierownictwa co mają i tak maxy w swoich grupach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech.ala.rzecznik.nie.opowiada.takich.bzdur.czas.zakończyć.ten.teatrzyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luidzie pracujący w ZA Puławy i Ty Panie Wręga - nie jestem od Was (prację w innym zakładzie), o płacach nie będę się wypowiadał ale jeżeli żądacie poprawy warunków pracy i zaprzestania zastraszania, to zapodajcie sprawę do prokuratury i do głównego inspektora pracy. Przyjadą, sprawdzą i jeden problem będzie rozwiązany. Więcej działań w celu rozwiązania konfliktu, bo w tym momencie to tylko zaogniacie sytuację. Nie popieram Was!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarabiają więcej niż ludzie z lublina, bo mają spokojnie 2k na łapę, a jeszcze chcą kasy? teme puławskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ,, INSERT << czy jakoś tak,może w lublinie tyle nie zarabiacie bo nie macie tam takiej fabryki.Proponuje ci abyś raz przyjechał na instalację SALETRY i powciagał przez 8 godzin amoniak i zobaczył jak sie pracoje to zmienisz zdanie i powiesz że nie 2 tys ale 5 tys sie powinno zarabiac w tym syfie !!!! a większośc pracowników produkcyjnych zarabia 2,5 tys a nie jak się podaję srdenią zakładowa 5 tysiecy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
John napisał:
Panie ,, INSERT << czy jakoś tak,może w lublinie tyle nie zarabiacie bo nie macie tam takiej fabryki.Proponuje ci abyś raz przyjechał na instalację SALETRY i powciagał przez 8 godzin amoniak i zobaczył jak sie pracoje to zmienisz zdanie i powiesz że nie 2 tys ale 5 tys sie powinno zarabiac w tym syfie !!!! a większośc pracowników produkcyjnych zarabia 2,5 tys a nie jak się podaję srdenią zakładowa 5 tysiecy.
Jedyny sposób,żebyś nie wąchał amoniaku to zwolnić się z pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie ~kapro~,przes żartuf i nie rup se jajuf z ludu pracującego. Wysupłaj lepiej pińcet z mięsięcznej posady i kopsnij kuledze, to se pożądny filter na nos kupi a i na rajtuzy dla kobity jeszcze ostanie. Nawet nie zauważysz tego w swoim budzecie. Do czego to podobne,że jeden za pierdzenie w gąbkę i gryzienie pazoruf ma 8-10 kawałków,a bliżni za filtrowanie nosem chemikaliów ledwo dwa załapuje. Psiakreeeeffff...., jeszcze się Wam dobierzemy do jajec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
insert napisał:
zarabiają więcej niż ludzie z lublina, bo mają spokojnie 2k na łapę, a jeszcze chcą kasy? teme puławskie
nikt przy zdrowych zmysłach tego nie rozumie, mało tego zarząd sam z własnej inicjatywy dał pracowniom ponad 15% podwyżek, kiedy w innych firmach zwalania się ludzi, tutaj pensje idą w górę. Wrędze - dobrze znanemu w Puławach - zależy po prostu na swojej pozycji. bo jak nic nie ugra to straci w oczach pracowników. szkoda, że swoje interesy załatawia na plecach innych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chemik napisał:
nikt przy zdrowych zmysłach tego nie rozumie, mało tego zarząd sam z własnej inicjatywy dał pracowniom ponad 15% podwyżek, kiedy w innych firmach zwalania się ludzi, tutaj pensje idą w górę. Wrędze - dobrze znanemu w Puławach - zależy po prostu na swojej pozycji. bo jak nic nie ugra to straci w oczach pracowników. szkoda, że swoje interesy załatawia na plecach innych ludzi.
CO TY PIEPRZYSZ POPAPRAŃCU!!!WIDAĆ ŻEŚ Z TYCH CO MAJĄ ŚREDNIĄ 5000!!!JA MAM 2000 STRAJKUJĘ DO SKUTKU!!!LUDZIE OCKNIJCIE SIĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chemik napisał:
nikt przy zdrowych zmysłach tego nie rozumie, mało tego zarząd sam z własnej inicjatywy dał pracowniom ponad 15% podwyżek, kiedy w innych firmach zwalania się ludzi, tutaj pensje idą w górę. Wrędze - dobrze znanemu w Puławach - zależy po prostu na swojej pozycji. bo jak nic nie ugra to straci w oczach pracowników. szkoda, że swoje interesy załatawia na plecach innych ludzi.
CO TY PIEPRZYSZ POPAPRAŃCU!!!WIDAĆ ŻEŚ Z TYCH CO MAJĄ ŚREDNIĄ 5000!!!JA MAM 2000 STRAJKUJĘ DO SKUTKU!!!LUDZIE OCKNIJCIE SIĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxx napisał:
CO TY PIEPRZYSZ POPAPRAŃCU!!!WIDAĆ ŻEŚ Z TYCH CO MAJĄ ŚREDNIĄ 5000!!!JA MAM 2000 STRAJKUJĘ DO SKUTKU!!!LUDZIE OCKNIJCIE SIĘ!
jeżeli tak wygląda dyskusja ze związkami na spotkaniach z zarządem to trudno się dziwić, że zarząd wczoraj wyszedł z rozmów, bo w taki sposób nie można debatować i do niczego to nie prowadzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...