Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Suszył w altance 1,5 kg narkotyków

Utworzony przez emma, 3 listopada 2009 o 16:35 Powrót do artykułu
chcemy legalizacji marihuany
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A skąd się tylu "ogrodników" nabrało ostatnimi czasy na lubelszczyźnie. Nie ma tygodnia żeby nie było doniesienia nowym hodowcy maryśki. Coś nasza lubelska młodież polubiła pracę na działce.Bardzo dobrze że posiadanie każdej ilości narkotyku jest karalne. to wytrąca tłumaczenie dilerów że ma dla własnego użytku.
0
za taka baledre do 8 lat?...zarty. Kiedy dzieciarnia sie czegos nauczy, a mudurowi zapala jointa?
0
sadzic, palic, zalegalizowac;D
0
SADZIC PALIC ZALEGALIZOWAC!!!
0
sadzic palić zalegalizować
0
Bosche, znowu tyle towaru, tyle towaru !
0
Legalizeee!!!
0
jak chcesz zapalić to wyjedz z tego poje***ego kraju bo qwa to sami "porządni" politycy, prokuratorzy, policja i sędziowie są władcami tego kraju i we łbach im się nie mieści że może być inaczej. mnie tez spotkały nieprzyjemności z tego powodu i gdybym nie miał rodziny wyjechałbym stąd.
0
to jest defekt systemu... zeby wsadzac chlopaka do paki z pedofilami za posiadanie "zioła".... kur*a zygac mi sie chce jak widze co sie dzieje. Legalize
0
Najgorsze jest to że znam Mateusza:( 8 lat przesiedzi za co? pytam ZA CO?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: