Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Świeta Inkwizycja po polsku IPN weszła do ZA Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie wrega i kamiński, tak się składa, że tylko zakładowa solidarność protestowala przeciwko przejęciu puław przez tarnów, np. na pakiecie pod msp wregi nie było, pan wrega pomimo stanowiska zz, jako jedyny poszedł na rozmowy z synthosem, ***, pamięć zawodzi?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co, dalej chcecie odebrać Wałęsie Honorowe Obywatelstwo Puław? A nie mówiłem? Najpierw rozliczcie swoje środowisko, walnijcie się w piersi tylko swoje, a nie zaczęliście od mimo wszystko wielkiej legendy Solidarności i współczesnej Polski. Skoro TW ALA nie donosił, to i TW Bolek nie donosił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamiński bez zmian Typowy Wójcio Dobra Rada, szkoda, że z realizacją kiepsko. Wrega, no comment., o wiarygodności tego faceta, niech świadczy kilkakrotnie zawyzona liczba strajkujacych...w ostatnich wyborach samorządowych ten wielki związkowy wódz zdobył całe 100 głosów. Jacyna powinien podać się do dymisji i poddać się autolustracji, teraz szkodzi Solidarności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz będzie tak: Wręga pod przykrywką podwyżek dla załogi ustanowi sobie i innym nierobom związkowcom zarobki niemal na poziomie dyrektorskim, ale dyrektorskim wyłączonym z tabeli. Kamiński przejmie władzę w zakładowej Solidarności i będzie zarabiał tyle ile Wręga. I znowu ciemny lud wszystko kupi. A panowie koryto sobie strugają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autolustracja... Wystarczy zażądać upublicznienia teczki przecież to tylko 11 kart. Ludzie mają rozum i sami ocenią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryś napisał:
Młody--- ja mam 70 lat W stanie wojennym byłem na strajku na Amoniaku 1 (sterownia) A że nie jestem wykształcony? fakt  Ja za....dalałem od 18 lat życia żebyś ty teraz mógł rozliczał nasze pokolenie i non stop żądał podwyżek.Zastanów się
ojojoj jestem pod wrażeniem...mój ojczulek też uczestniczył w strajku,tez zapie..ał od młodych lat więc się tu nie podniecaj a młodego to sobie poszukaj wśród swoich. ,,prętkość i dwuch"...no proszę Cię do tego nie trzeba miec wykształcenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko judasz .Nie ma żadnych wątpliwości, że bez zaangażowania zydów w eksterminację braci i sióstr niemieccy hitlerowcy nie byliby w stanie w tak szybkim tempie przeprowadzić masowego przesiedlenia zydów, najpierw do gett, a potem do obozów koncentracyjnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla ojca---szkoda że nie udał mu się syn.Zapamiętaj też Cię rozlczą --synowie za popieranie w łamaniu demokracji,za zwiększenie zadłużenia kraju,za pogorszenie wizerunku Polski w UE.Moje pokolenie narażało życie i zdrowie żeby teraz Wy młodzi to bronić i utrzymać a nie babrać się w histori i szukać czy ktoś nie wytrzymał presji i okazał slabość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec ery pewnego czlowieka lamistrajku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrona?????? Gawron????? Szpak?????? Kruk???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zaprosić ministra Szyszkę to odstrzeli ptaszysko ma w tym wprawę po wczorajszym polowaniu i może zrobi coś pożytecznego w końcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryś napisał:
Brawo dla ojca---szkoda że nie udał mu się syn.Zapamiętaj też Cię rozlczą --synowie za popieranie w łamaniu demokracji,za zwiększenie zadłużenia kraju,za pogorszenie wizerunku Polski w UE.Moje pokolenie narażało życie i zdrowie żeby teraz Wy młodzi to bronić i utrzymać a nie babrać się w histori i szukać czy ktoś nie wytrzymał presji i okazał slabość.
chłopie,wez sobie siedz spokojnie na emeryturce i się nie napinaj,zajmij się działeczką albo rozliczaniem siebie a nie innych. i czytaj ze zrozumieniem człowieku,bo nie wiem na jakiej podstawie się przysadziłeś do mnie,że popieram działania obecnej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina już zatrudniona w zap. Kolej na następnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd wstyd wstyd. A zawsze miał tyle do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wyłazi szydło z worka... czekamy na teczkę abla...
to Ala jest ablem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Pan Sławomir Kamiński będzie kandydował na Przewodniczącego NSZZ w zakładach. Ciekawe czy Pan Sławomir Wręga go w tym poprze? Dziwne to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest to dziwne. Pan Kamiński jak syn marnotrawny powrócił do pisu. Naczelnik państwa takich najbardziej lubi. Przeczołganych i skamlących o łaskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TO LADNE KWIATKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ten człowiek będzie mieszkał w Puławach. Wstyd i ludzie go zjedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...