Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital zapłaci 650 tys. złotych za śmierć dziecka

Utworzony przez mama, 27 lutego 2009 r. o 18:44 Powrót do artykułu
Bardzo współczuję rodzicom Martynki. Niestety takie przypadki zdarzają się nagminnie w polskiech szpitalach - w tym samym roku widziałam przypadek na porodówce w Lublinie jak lekarka na siłę kazała drobniutkiej dziewczynie przez całą noc rodzić ponad 5kilogramowego bobasa (dziecko wcześniej miało wagę TRAFNIE ocenioną na USG) - dziewczyna całą noc wyła z bólu. Dopiero poranna zmiana (na szczęście dla dziewczyny i dziecka) podjęłą decyzję o cesarce. Wrzaski tej dziewczyny i jej błaganie o pomoc słyszę do dzisiaj...... niestety ja nie miałam nic do gadania wtedy - też byłam dla lekarzy i położnej kolejną "rozkapryszoną" pacjentką. Szpital przy Lubartowskiej - nigdy więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Dostała wyrok zawieszeniu i roczny zakaz wykonywania zawodu''...a dziecko w ziemi...taki wyrok to kpiny!. Mój syn tez by żył gdyby zdecydowno się na cesarskie cięcie..BEZKARNOŚĆ LEKARZY POWODUJE ICH BEZMYŚLNOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspolczuje rodzicom martynki niech bawi sie z aniolkami a LEKARKA ZA KARE POWINNA PRACOWAC W CZYNIE SPOLECZNYM Z DZIECMI KTORE WYMAGAJA CALODOBOWEJ OPIEKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie szpital zapłaci tylko wszyscy obywatele - podatnicy - powinni mienie tego konowała zlicytować i z tego kase oddać poszkodowanym a nie "szpital zapłaci" nie tędy droga - orzekłem jak w sentencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodawa, 1998 rok dziecko 5,2kg!!!! ustanie akcji porodowej, mimo to wymuszają poród, wyrywają dziecku rękę ze stawu, ma bezwładną z uszkodzonym nerwem, dostaje ZERO punktów w 1 minucie, czyli rodzi się martwe, mózg niedotleniony ico????......poród oczywiście bez wspomagania oficjalnie, na korzyść lekarza pielęgniarka drze karte i wypełnia od nowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital przy Lubartowskiej - nigdy więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote] Przy Lubartowskiej nie ma szpitala... Uważam,że to nie szpital powinien zapłacić tylko ta lekarka. Ponieważ gdy płaci szpital to pałcimy my wszyscy.. a wszystko za błędy jednej osoby!! Dlaczego mamy płacić za błędy jednostki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
to nie szpital zapłaci tylko wszyscy obywatele - podatnicy - powinni mienie tego konowała zlicytować i z tego kase oddać poszkodowanym a nie "szpital zapłaci" nie tędy droga - orzekłem jak w sentencji
Lekarz jest ubezpieczony tak samo jak użytkownik samochodu. Jak będziesz miał wypadek ze skutkiem śmiertelnym to też trzeba będzie zlicytować twoje mienie? Zresztą co taki cienias może "orzekać" ? Lepiej weź się za odśnieżanie bo zaczyna padać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest etyczne zarabiać na czyjejś mierci nawet wtedy gdy bogacącymi są rodzice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dzieje z nadzorem starszych lekarzy, tych z doświadczeniem? Puszczają na głęboką wode praktykantów zaraz po szkole, która kończyli na trójach, a potem mamy takie oto efekty.... tragedie ludzkie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest etyczne zarabiać na czyjejś mierci nawet wtedy gdy bogacącymi są rodzice. do Nicek!!!!!!!! Pomyśli człowieku co ty wypisujesz!!!!!tutaj się nikt nie bogaci!!!!!a żądne pieniądze nie są w stanie pokazać cierpienia i rozpaczy matki, przede wszytkim żadne piedniądze nie wrócą życia temu dziecku!!!!!więc nicek się zamknij i lepeij zastanów się nad tym co piszesz, jak jeszcze dodatkowo masz tym komuś sprawić ból!!!!!nie życzę ci żebyś kiedykolwiek sam doświadczył takiej tragedii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nicek napisał:
to nie jest etyczne zarabiać na czyjejś mierci nawet wtedy gdy bogacącymi są rodzice.
Ty glupia krowo, o czym ty piszesz? o ETYCE? a usmiercac kogos przez lenistwo i niedoluctwo lekarzy to jest etyczne? Lekarze i polozne w Polsce (nie wszyscy) to sa jak swiete KROWY, nie pomagaja kobietom przy porodach. Takie tluki co spowoduja smierc, lub zyciowy paraliz dzieci przy porodach, powinny isc do wiezienia i odpowiadac za MORDERSTWO, cale mienie ich powinno byc zabrane i oddane rodzicom tych dzieci.... PAMIETAJ: W ZYCIU NIC NIE GINIE I NIC NIE MA ZA DARMO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest wiosna, jesieni tego roku jeszcze nie było.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten szpital to jest jedna wielka pomyłka!!! Pracują tam niemili i nie przyjaźni ludzie... Opieka zdrowotna jest okropna.. Skąd dyrekcja bierze personel? Chorych traktują jak zwierzęta.. Chyba że ktoś da w łapę albo kupi wielką bombonierkę to latają jak święte krowy.. Wiem o tym bo moja matka leżała tam dłuższy czas na neurologi potem na rehabilitacji.. Pielęgniarki skarżą się na małą pensje?? I dobrze że mało zarabiają..Za to co robią?? Pfffff....Jedna jest drugiej warta... Tylko niektórzy ale zaznaczam że nieliczni są naprawdę dobrymi ludzmi którzy wiedzą po co tam pracują... Nie bede miała nic przeciwko jeżeli beda chcieli zamknąc ten syf..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edziu napisał:
Szpital przy Lubartowskiej - nigdy więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przy Lubartowskiej nie ma szpitala... Uważam,że to nie szpital powinien zapłacić tylko ta lekarka. Ponieważ gdy płaci szpital to pałcimy my wszyscy.. a wszystko za błędy jednej osoby!! Dlaczego mamy płacić za błędy jednostki???
Jak to nie ma.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roza napisał:
Ty glupia krowo, o czym ty piszesz? o ETYCE? a usmiercac kogos przez lenistwo i niedoluctwo lekarzy to jest etyczne? Lekarze i polozne w Polsce (nie wszyscy) to sa jak swiete KROWY, nie pomagaja kobietom przy porodach. Takie tluki co spowoduja smierc, lub zyciowy paraliz dzieci przy porodach, powinny isc do wiezienia i odpowiadac za MORDERSTWO, cale mienie ich powinno byc zabrane i oddane rodzicom tych dzieci.... PAMIETAJ: W ZYCIU NIC NIE GINIE I NIC NIE MA ZA DARMO.
Nie podniecaj się tak Roza bo ci żyłka pęknie . A Ty jesteś taka wzorowa w pracy? Z jednym się zgadzam . Nie ma nic za darmo. Co do krowy to Ty nią nie jesteś na pewno. Jesteś po prostu zwyczajnie głupia.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...