Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak może się zmienić centrum Puław. "Oranżeria innowacji" [zdjęcia, wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2018 r. o 15:51 Powrót do artykułu
Wedle tradycji Domagam się kolejnego marketu w centrum miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PANIE!!!SERDECZNE GRATULACJE!!DZIĘKI ZA WASZ WYSIŁEK I PRACE NAD PROJEKTEM!!!DZIĘKI NIEMU CENTRUM MIASTA ZYSKA NOWOCZESNE OBLICZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybudują hale za 100mln to z tym projektem można się pożegnać na dziesięciolecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Innowacja? Już jest park panie Grobel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje mauzoleum Janusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam po co to. Czy od tej inwestycji przybędzie miejsc pracy. Dlaczego miasto nie zbuduje nowego centrum przesiadkowego z prawdziwego zdarzenia. W tej chwili to jakiś ,, bananstan". Przyjezdni, turyści muszą biegać po mieście ( 4 lokalizację przystanków odjazdowych). Może wystarczy tych skwerów,parków i tym podobnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy stają się coraz brzydsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim jest ten starszy pan na 1-szym zdjęciu; w marynarce sprzed wojny, zapewne śmierdząca, z za długimi rękawami; no i jeszcze ze sztuczną szczęką? Jakiś woźny? A w sprawie projektu - na 100% nie będzie zrealizowany. "Włodarze" miasta nie mają pomysłu na NIC, żadnej szerszej i spójnej wizji. Niestety, mimo wspaniałych tradycji miasto wygląda koszmarnie. Wystarczy się przejechać Centralną i Piłsudskiego. Ns..rane jakichś sklepików, kebabów, reklam, przejścia co 50 metrów (to miasto inwalidów? Nie można przejść się 100 metrów?). Nie ma gdzie zaparkować, nie ma gdzie zjeść, pospacerować (park wygląda jak dżungla dla menelów). Generalnie - psy du..ami szczekają. Wstyd się przyznać, że tu się urodziłem i chodziłem do szkół. Ludzie, ogarnijcie się w następnych wyborach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał na forum, że lepiej tam zrobić centrum przesiadkowe, bo " Przyjezdni, turyści muszą biegać po mieście". Wolne żarty - turyści? W Puławach? Nie wydaje mi się, by park i pałac Czartoryskichy były masowo odwiedzane. Natomiast problemem jest to, że Puławy od lat nie miały żadnej sensownej polityki urbanistycznej i architektonicznej. Projekt "oranżerii innowacji" nawet w okrojonej formie zmieniłby dość przygnębiające wrażenie, jakie przedstawia centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Planiści pana Grobla wymyślili sobie PKS będzie w lesie za PKP. Nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można? Można o ile się za to wyłącznie miejscy planiści i ich zleceniobiorcy nie wezmą ;)))) i ta nierozwalcowana a "...wyremontowana poczekalnia starego dworca, która stworzyłaby "centrum sąsiedzkie" ze stolikami, krzesłami, pufami, zabawkami i stoiskami handlowymi..." no jeszcze trochę i znowu Miasto Jest Nasze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Radni jeszcze tej kadencji się zastanowią, czy zamiast forsować realizację b.drogiego projektu nowej hali nie byłoby lepiej przeznaczyć te środki na ten projekt i remont starej hali??? Jeśli obecna Rada rozpocznie budowę nowej hali za 100 mln, to Radzie kolejnej kadencjii pozostanie raczej spłata zaciągniętych zobowiązań, a nie planowanie kolejnych inwestycji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory są najważniejsze i stołki na kolejną kadencję, gdzie oni zarobią na rynku po oderwaniu od żłoba te promile 1,6 i jemu podobne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierzmy przyszłość i jej styl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim oni to zrealizują to ja dziadkiem będę,a czy dożyję zmian?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zapytam gdzie można zobaczyć pozostałe projekty które zdaniem komisji nie zostały zaakceptowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grobel dlaczego nowy PKS planuje pan na zadupiu w lesie? Czy naprawdę juz komus odbija?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan z filmu jest naiwny! :D "Miejsce, gdzie mogliby się spotykać uczniowie poszkole..." A ja myślę, że w trakcie zajęć :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się nie zmieni ponieważ nie pozwolą na to "Puławianie" z KODu. Uznają wszystko za zabytek, będą wysyłać donosy aż zablokują każdą inwestycję, na którą pieniądze zdobył PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli zaplanować palarnię dla okolicznych szkół. Mieszkańcy osiedla przestaliby się awanturować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...