Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak szlachta żyła i się bawiła. Muzeum Czartoryskich w Puławach otworzyło sezon

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2017 o 08:13 Powrót do artykułu
A chłopi pańszczyźniani też byli? Czy tylko ich potomkowie przyszli popatrzeć jak bawili się ich dawni panowie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Atrakcja jak cholera.
0
Super! Kiedy następny! Oby wicej takich inicjatyw. Gratulacje! Zazdrosny plebs nie zna się.
0
Jak szlachta przepiła Polskę w niewole na 123 lata,okowita,dziwki,polowania,karty a ciemnota nie piśmienna w czworakach i na polu od rana do wieczora jaśniepana,podobnie dzisiaj lepszy sort i,, spieprzaj dziadu,,
0
A mi się podobało! Równie dobrze można się przyczepić do każdego wydarzenia z historii naszego kraju! Kazdego! nie macie już się czego czepiać. Wreszcie coś się dzieje w tym zahukanym mieście. W innych pałacach tez takie rzeczy się dzieją i nikt nie jęczy, że Radziwiłłowie to zdrajcy czy bogacze! Nikt nie krzyczy, że Sobiescy nieszanowali służby. Doceńcie to, że wreszcie Puławy ożywają! Ja doceniam takie działania i jestem z nich dumny! Lepiej siedzieć w zamkniętej dziurze i jęczeć, jak ktoś rzuci swietny pomysł. Może czas na wyprowadzkę jak wam nie pasuje
0
Świetne!!!!!!
0
Wielkie gratulacje! super inicjatywa! Brawa dla pracowników muzeum! :)
0
Pisowskie władze miasta aspirują do szlachectwa? Kpina.
0
To pomysł pracowników muzeum. A nie pisowskich władz. Chcieliby miec takie dobre pomysły! Ewa
0
zajmuję się muzealnictwem, dlatego nie widzę w tym nic nowego? takie wsparcie działalności muzealnej przez grupy rekonstrukcyjne to rzecz normalna (wystarczy wejść na strony muzeów żeby sprawdzić ten fakt). ale nowe, a właściwie powrót do przeszłości, była niedzielna impreza (14.05) dla zaproszonych gości (dla lepszego sortu). dlatego dla tego nadania pisowskiego i prawicy puławskiej nie widzę przyszłości, jak i dla tego muzeum i tej pani "dyrektor". czas pokaże, czy mam rację. mam tylko pytanie na jakich zasadach i za czyje pieniądze zorganizowano imprezę zamkniĘtĄ 14 maja 2017 r. w "muzeum". za***yła mnie tylko obojętność mieszkańców puław na te partyjne nominacje dyrektorów: domu chemika i muzeum. demokracja to konkurs. a nie ma nic gorszego od upartyjnienia kultury, bo wtedy mamy do czynienia z indoktrynacją np. wybór imprez w domu chemika za nowego nadania.. już to potwierdza !!!!!
0
Brawo PiS! Dobra zmiana!
0
Wpisy potwierdzają stwierdzenie klasyka K. "Ciemny lud to kupi...." Ktoś pisze o wartościach, a innym starczy KORYTO, za które zapłacą ich dzieci ... To niech mają...
0
Jeśli się wypowiadacie, nawet twierdząc, że jesteście "muzealnikami" to bardzo proszę o precyzyjne wypowiadanie się na temat. Znajcie ustawy , bo to prostuje kto jest kim i dla czego. Znajcie też nmenklaturę historyczną, poznajcie czym jest rekonstrukcja, jakiej epoki i wieku dotyczy, poznajcie tez jakie są najnowsze trędy wystawiennictwa muzealnego i jego promocji. Dopiero potem się na ten temat wypowiadajcie. Bo nawet jesli macie jakieś zdanie to powinno być uzasadnione nie mitami i "sobiemyślę", lecz ugruntowanym obcowaniem z kulturą!
0
Pragnę zauważyć, że pani dyrektor muzeum jest osobą "poleconą" przez piswoskiego wiceprezydenta, a także startowała z pisowskich list wyborczych. Tak więc jeśli ktoś uważa że muzeum nie jest upolitycznione jest naiwniakiem lub ciemnym ludem.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: