Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Parafiance: Dwie osoby nie żyją (wideo)

Utworzony przez KAROL, 9 września 2011 r. o 08:58 Powrót do artykułu
http://www.youtube.com/watch?v=LZyMMGacEbg&feature=player_embedded
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy wy jestescie do ku...wy nedzy dochodzeniowcy? sledztwo ma kto przeprowadzac... a moze przyczyna byla calkiem inna? wszyscy wy najlepsi kierowcy jestescie i najlepiej wszystko wiecie fajtłapy... znachory sie znalazly! uszanujcie smierc 2 osob i nie osadzajcie ich po jednym artykule! oni zgineli wiec nawet jesli to byla wina kierowcy seata to uszanujcie to ze zginal i mordki w kubelki!! zaden z Was nie przekroczyl predkosci? nie wyprzedzal w nie dozwolonym miejscu?? w to nie wierze... przejezdzam 100 000 rocznie i widze.... jak tylko natrafia sie okazja kazdy wyprzedza gdzie sie da czy to dozwolone czy nie! jak ktos chce podyskutowac to zapraszam... wezme go duzym w trase to moze inaczej na wszystko spojrzy! pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy kto widział albo pomagał przy wyciąganiu wie jak to wygladało. filmik nie odzwierciedla tego co widziałem, człowiek przytrzaśnięty między barierką a hiluxem, brak pasów :!: dziecko w foteliku, i ten seat z którego została miazga, śmiem podejrzewać ze gdyby go tak nie odwróciło i ford miał możliwość wyhamowania moze by było inaczej, szkoda tylko ze ludzie będą teraz gdybali którzy prowadzili dwa pozostałe samochody ze można było inaczej postąpić, uciekać tylko nie wiem na co barierke zeby się odbić? wiem tyle ze dzisiejszy dzień ja zaliczam do udanych wyjście z domu i wrócenie się na minute być może uratowało mi d***...byłem ok 600m za nimi...a leszczyki co tam pierdzielą głupoty idzcie sobie pobiegać bo małolaty nie zdajcie sobie sprawe co piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małe autko i duża predkość - dla kierowcy nagroda Darwina!!! Na filnmie widać, że fan wiejskiego tuningu (pedalskie nie firmowe lampy). Często widzi się na drogach kamikadze w malutkich autkach (często jeszcze zagazowanych) co nie "mają obrotu" a cisną na głupa. I tak to się kończy. Większy Nm to pewnie z łatwością by wyprzedził i pojechał. Trzeba mieć pod maska troche zapasu a pod czaszką mózg zamiast orzeszka laskowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Kolejna normalna tragedia,niebędąca absolutnie żadną lekcją dla "władców szos".Szkoda dziecka,bo prawdopadobnie jego matka zginęła.Ale widać -brutalizm "nowych czasów" niestety musi być.......
Zginęli jego rodzice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlody kierowca ciezarowki napisał:
a czy wy jestescie do ku...wy nedzy dochodzeniowcy? sledztwo ma kto przeprowadzac... a moze przyczyna byla calkiem inna? wszyscy wy najlepsi kierowcy jestescie i najlepiej wszystko wiecie fajtłapy... znachory sie znalazly!uszanujcie smierc 2 osob i nie osadzajcie ich po jednym artykule! oni zgineli wiec nawet jesli to byla wina kierowcy seata to uszanujcie to ze zginal i mordki w kubelki!! zaden z Was nie przekroczyl predkosci? nie wyprzedzal w nie dozwolonym miejscu?? w to nie wierze... przejezdzam 100 000 rocznie i widze.... jak tylko natrafia sie okazja kazdy wyprzedza gdzie sie da czy to dozwolone czy nie! jak ktos chce podyskutowac to zapraszam... wezme go duzym w trase to moze inaczej na wszystko spojrzy! pozdrawiam
Prawda!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie skąd pochodzili?? Jarosław czy okolice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie z GT raczej nie jechali zbyt szybko Pojazdy są monitorowane a wszelkie przekroczenia prędkości wykazywane przez system....niemniej nie chciałbym być na ich miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia. Niestety obraca się to przeciwko nam. Kolejne fotoradary, ograniczenia prędkości itd. Państwo polskie nie dba o swoich obywateli. NIe buduje dróg przynajmniej w stylu "gierkówki" - gdzie nie trzeba wyprzedzać na czołówkę, a jedyne co potrafi, to wprowadzać kolejne restrykcje i sankcje. A ludziom się spieszy, w dodatku niektórzy nie myślą za kierownicą i oto skutki. Szkoda dziecka i kobiety. Tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś zwykłym ŚMIECIEM który niema pojęcia co pisze mam nadziej że jak wydaży się taka tragedia w twojej rodzienie to chętnie dasz zdjęcia i film do sieci bo to ciekawe jak patrzy sie na obce ciała prawda, jesteś Śmieciem powinieneś się udać do psychatry bo zwłoki jak widać są twoją obsesja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalem Ich Oboje to malzenstwo z Dodkowic k.Jaroslawia Bozena i Piotrek rodzice dwojga dzieci MASAKRA!!!!!!!! NIE WIERZE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafal napisał:
znalem Ich Oboje to malzenstwo z Dodkowic k.Jaroslawia Bozena i Piotrek rodzice dwojga dzieci MASAKRA!!!!!!!! NIE WIERZE!!!!!
z Dobkowic**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lu napisał:
każdy kto widział albo pomagał przy wyciąganiu wie jak to wygladało. filmik nie odzwierciedla tego co widziałem, człowiek przytrzaśnięty między barierką a hiluxem, brak pasów :!: dziecko w foteliku, i ten seat z którego została miazga, śmiem podejrzewać ze gdyby go tak nie odwróciło i ford miał możliwość wyhamowania moze by było inaczej, szkoda tylko ze ludzie będą teraz gdybali którzy prowadzili dwa pozostałe samochody ze można było inaczej postąpić, uciekać tylko nie wiem na co barierke zeby się odbić? wiem tyle ze dzisiejszy dzień ja zaliczam do udanych wyjście z domu i wrócenie się na minute być może uratowało mi d***...byłem ok 600m za nimi...a leszczyki co tam pierdzielą głupoty idzcie sobie pobiegać bo małolaty nie zdajcie sobie sprawe co piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy opiniowicze. W tym wypadku zginęli moi znajomi, byli małżeństwem które walczyło o zdrowie dziecka i właśnie dzisiaj jechali na konsultacje do kliniki do Warszawy. Kierowca nie był deb***em tylko człowiekiem, który możliwe że popełnił błąd, a możliwe że jakieś inne okoliczności wpłynęły na to że zjechał z własnego pasa. Trudno mi się pogodzić z tym, że tak łatwo jest wam krytykować innych. Taki wypadek mógł mieć przecież waż przyjaciel, członek rodziny czy sąsiad. W dzisiejszym dniu osierocili dwójkę dzieci, które mam nadzieję że nigdy nie dowiedzą się że ich ojca ktoś nazwał "deb***em".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z Toba .Trzeba bylo tam być widok tej małej w tym foteliku .niewiedza jaka ja otaczala jaka tragedia wydarzyla sie w jej życiu w tych ulamkach.to kasuje wszystkie domysły,wszelkie oskarżenia.Każdy z nas jest na to narażony ikazdy powinien wziac do siebie myśl jak niewiele trzeba aby nas już nie bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lila napisał:
Drodzy opiniowicze. W tym wypadku zginęli moi znajomi, byli małżeństwem które walczyło o zdrowie dziecka i właśnie dzisiaj jechali na konsultacje do kliniki do Warszawy. Kierowca nie był deb***em tylko człowiekiem, który możliwe że popełnił błąd, a możliwe że jakieś inne okoliczności wpłynęły na to że zjechał z własnego pasa. Trudno mi się pogodzić z tym, że tak łatwo jest wam krytykować innych. Taki wypadek mógł mieć przecież waż przyjaciel, członek rodziny czy sąsiad. W dzisiejszym dniu osierocili dwójkę dzieci, które mam nadzieję że nigdy nie dowiedzą się że ich ojca ktoś nazwał "deb***em".
i poczytajcie sobie wszyscy pismaki ktorzy oceniaja ludzi po tym jakie mial lampy w samochodzie itp !!! sami jestescie nic warci bo tylko komentowac umiecie i dochodzenie prowadzic! zostawcie to biegłym! a to co macie napisac tu oszczedzcie sobie i zamknijcie w swoich głowkach! co najmniej co drugi z Was zapewne wyladowuje swoje kompleksy tutaj! a skoro jestescie tacy wszyscy idealni kierowcy zapraszam na kurs doskonalenia techniki jazdy zobaczymy czy bedziecie tacy madrzy! "schumacherzy"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet z seata zachował się bardzo głupio, wyprzedzał na podwójnej ciągłej inny samochód który jechał 140 km/h, to pomyślcie ile musiał jechać?!! głupota do kwadratu, tylko ludzi szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lu napisał:
każdy kto widział albo pomagał przy wyciąganiu wie jak to wygladało. filmik nie odzwierciedla tego co widziałem, człowiek przytrzaśnięty między barierką a hiluxem, brak pasów :!: dziecko w foteliku, i ten seat z którego została miazga, śmiem podejrzewać ze gdyby go tak nie odwróciło i ford miał możliwość wyhamowania moze by było inaczej, szkoda tylko ze ludzie będą teraz gdybali którzy prowadzili dwa pozostałe samochody ze można było inaczej postąpić, uciekać tylko nie wiem na co barierke zeby się odbić? wiem tyle ze dzisiejszy dzień ja zaliczam do udanych wyjście z domu i wrócenie się na minute być może uratowało mi d***...byłem ok 600m za nimi...a leszczyki co tam pierdzielą głupoty idzcie sobie pobiegać bo małolaty nie zdajcie sobie sprawe co piszecie
Współczuję Ci bardzo;/ ale bardzo mądry wpis... ehhh tragedia:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
".... życie choć piękne tak kruche jest...." łzy cisną się do oczu i gardło ściska.. to dziecko w ciągu sekundy straciło wszystko... Swoich rodziców... Szczere współczucia dla rodzin ofiar... i wyrazy wsparcia dla pozostałych uczestników wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byli bardzo dobrzy ludzie, kierowca nie był deb***em jak piszą co niektórzy, tragedia [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...