Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradli BMW w Krakowie, wpadli w Puławach

Utworzony przez muc, 14 marca 2013 r. o 10:27 Powrót do artykułu
Pod topór, obciąć po jednej ręce i następnym razem zastanowi się czy sięgać po cudze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie rąbać pojazdów, to jak tuSSku żyć. Nie ma fabryk,zakładów pracy,działalność gospodarza złodziejsko opodatkowana,ogólny marazm i beznadzieja.Jak długo jeszcze ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muc napisał:
Pod topór, obciąć po jednej ręce i następnym razem zastanowi się czy sięgać po cudze.
Dobry tekst,tylko jak jesteś taki wrażliwy to pisz pod adresem kancelarii sejmu,senatu bo tam jest masa złodziei, to za ich przyczyną są dzisiaj okradani renciści,emeryci, zawsze ci najsłabsi,cała służba zdrowi [ ludzie umierają z braku pomocy ] a oni tam walą sobie wielomilionowe nagrody,premie,odprawy.Czy nas POLAKÓW dzisiaj na to stać ???? Gdyby to trafiło na BMW tuSSka,kopaczki czy innego boryśiewicza,geraśia to takim złodziejom tylko przyklasnąć !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę że gdyby mieli pracę [ CO ZAPEWNIA IM KONSTYTUCJA ] to w tej TUSKA krainie szczęśliwości złodziei było by na pewno o połowę mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z
ania napisał:
Sądzę że gdyby mieli pracę [ CO ZAPEWNIA IM KONSTYTUCJA ] to w tej TUSKA krainie szczęśliwości złodziei było by na pewno o połowę mniej.
Zostaną tylko ci na samej tzw.GÓRZE,tam statystyki nigdy się chyba nie zmienią, jeden wielki paradoks, złodzieje bezkarni pod ochroną różnych służb za pieniądze tychże okradanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jak co, ale złodziejstwa nienawidzę. Takim sku***synom i dziwkom to tylko łapska świeżbiące poobcinać, aby więcej nie świeżbiły. Do paki bydlaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja złodziej napisał:
Dobry tekst,tylko jak jesteś taki wrażliwy to pisz pod adresem kancelarii sejmu,senatu bo tam jest masa złodziei, to za ich przyczyną są dzisiaj okradani renciści,emeryci, zawsze ci najsłabsi,cała służba zdrowi [ ludzie umierają z braku pomocy ] a oni tam walą sobie wielomilionowe nagrody,premie,odprawy.Czy nas POLAKÓW dzisiaj na to stać ???? Gdyby to trafiło na BMW tuSSka,kopaczki czy innego boryśiewicza,geraśia to takim złodziejom tylko przyklasnąć !!!!
Tak, masz rację - jest w sejmie masa złodziei, ale to nie usprawiedliwia kolejnych złodziei wśród tych posranych łebków, którzy są na wikcie u mamusi i tatusia ale pomimo tego, że mają co żreć, gdzie spać - sięgają po cudze, bo naoglądali się filmów o gangsterce, chcą się popisać przed pustą "laską", itp... znam takich cwaniaczków. Powinno się takich wystrelac jak kaczki - jak w Ameryce. Wlazłeś huju na moją ziemię bez zezwolenia to giń. Sejm sejmem, a złodziej złodziejem - jaki by nie był - łapy obcinać. To, że w sejmie kradną to nie zbnaczy, że ja mam się gdzić że jakis obszczymur mnie okrada. Zabijałbym takich. Ja nie kradnę i tego samego od innych wymagam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic tylko ku*** i zlodzieje. Do szkoly i pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewicowy napisał:
Nic tylko ku*** i zlodzieje. Do szkoly i pracy!
Do czego te czerwone psy doprowadziły ????? POLSKA klęka.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do czego te czerwone psy doprowadziły ????? POLSKA klęka.....
Co się dziwić? Pokolenie Jasia Pawełka Wtórnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracujesz całe życie odkładasz kupujesz autko a przyjdą takie wraki i kradną. Co się dzieje z tymi ludzmi?? _____________________________________________________________________________ Tu masz wszystkie części do maszyn budowlanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...