Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Idą dobre zmiany . Brawo sędzia . Tak trzymać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem również i na tej rozprawie, która gdyby się odbyła za rządów PO-PSL, to byłoby jak wcześniej... Trzeba było widzieć ulgę na twarzy sędziego, który kto wie czy nie po raz pierwszy wydawał w imieniu RP wyrok zgodny z etyką, sumieniem i prawdą. Ledwie mu przez gardło przechodziło słowo "fałszerstwo" więc używał przede wszystkim określenia "podrobiony" testament. Tak na marginesie, to sędzina, która nakłoniła prezes jednego z lokalnych oddziałów jednego z banków do poświadczenia nieprawdy - nadal wykłada prawo na jednej z lubelskich publicznych uczelni. To, że sprawa fałszerstwa się przedawniła nie oznacza chyba, że studenci mają być uczeni przez osobę ze skłonnościami do łamania prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był podobny przypadek z klechą w tle. Cienka nie ukarano.Wiadomo obywatel Watykanu ma zawsze rację nawet jak wyłudzoną działkę oddaje bratu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jest pomyłka w nazwisku sędzi. Powinno być Elżbieta Ż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo wszystko ... strach się jeszcze cieszyć bo te łajzy mogą wymyśleć coś czego nikt się nie spodziewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co się stało ze raptem stwierdzili fałszerstwo ? Niech podłość wszystkich zamieszanych i hamstwo odwróci się przeciwko nim . A sędzia ? On tylko mówi to co Pani Żak karze . Przysluga za przysługę. Ale oglądałam nagranie i widać jaką ulgę czuł ze w końcu mógł jawnie przyznać fauszerstwo, tak jak by i jemu kamień spadł z serca ... mam nadzieję ze moje spostrzerzenieodzwierciedlają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maszki znajdują się pod Wojciechowem, gdzie im do Nałęczowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...