Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już wiem co na to powiedzą Romowie czyli Cyganie ustami swojego Stowarzyszenia. Konstytucja gwarantuje im podtrzymywanie tradycji, życie zgodnie z nią czyli wróżenie, nie płacenie podatków, małżeństwa w wieku 12 lat, rodzenie dzieci w wieku 13 lat. A my Polacy zgodnie z tradycją wróżyć nie możemy bo Kościół tego zabrania, w dodatku mamy płacić podatki od każdej kwoty choćby od tej pobranej od sąsiada za podlanie ogródka. Narodziła się nowa świecka tradycja. Niech sobie wróżą, tylko niech nie oszukują i nie okradają turystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie bo już dość mam tego, że za każdym razem jak odmawiam to rzucaja na mnie klątwe. Póki co wszystkie się sprawdzają - kasy nie mam, w miłosci powodzenia brak...aż boje się wychodzić z domu bo następna w kolejności jest przepowiednia, że napadnie mnie stado gejów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego "skarbówka"...??? czyżby to była "zrejestrowana" działalność....od której trzeba odprowadzic składki .....Wątpię....a może chodzi o turystów i przeswietlenie ich kieszeni ile "oddają" oszustom ??? Czy do tego potrzeba ingerencji Państwa i Władz......przeciez mamy oddziały prewencji, które sprawdzaja sie w walce z "kibolami".....może właśnie ich interwencja i spranie kilku "d.p" wystarczy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Cules, świetny komentarz! Dzięki Tobie już wiem, dlaczego i mnie się w miłości nie wiedzie. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja i skarbówka to lepiej niech się zajmie miliardami które znikły przy przelewie z O.F.E do Z.U.S  gdzie okradziono większą część Polaków i tam powinna szukać prawdziwego wielkiego złodzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieh skarbówka nie zaczyna od d..y strony . Niech zajmie się Bułgarami co handlują na PKS przy ul . Ruskiej . I nie tylko . Jeżdżą po jarmarkach w ałej Polsce i śmieją się z US . W Niemczech za taką działalność na dziko , nie wyołaciliby się do drugiego pokolenia . A tak naprawdę , to chodzi o zastraszenie i pogonienie cyganek bo zaczepiają turystów i władze miasta szukają sposobu jak się ich pozbyć . Ot i cała ściema ze strony US made in Poland .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieh skarbówka nie zaczyna od d..y strony . Niech zajmie się Bułgarami co handlują na PKS przy ul . Ruskiej . I nie tylko . Jeżdżą po jarmarkach w ałej Polsce i śmieją się z US . W Niemczech za taką działalność na dziko , nie wyołaciliby się do drugiego pokolenia . A tak naprawdę , to chodzi o zastraszenie i pogonienie cyganek bo zaczepiają turystów i władze miasta szukają sposobu jak się ich pozbyć . Ot i cała ściema ze strony US made in Poland .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja i skarbówka to lepiej niech się zajmie miliardami które znikły przy przelewie z O.F.E do Z.U.S  gdzie okradziono większą część Polaków i tam powinna szukać prawdziwego wielkiego złodzieja.
  Zal mi takich tępych i chorych ludzi, których wiedza sięga co najwyżej piaskownicy lub stolik na warcaby ! Człecze, kto ci ten bełkot wciska  ! To przecież OFE UKRADŁO  ponad 50 miliardów złotych ! Czy to ci przemawia do pustej wyobraźni ? Czy ty znasz bank, który za trzymanie pieniędzy otrzymuje 8% na "koszty trzymania kasy" !!! to jest skandal a nie twój bełkot totalnie fałszywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bułgarów przy Ruskiej skarbówka nie może kontrolować , bo jak US się wypowiada :" kto nie jest zarejstrowany , to nie możemy go kontrolować ". A cyganki mają zarejstrowane "wróżenie " ???? PARADOKS made in US Poland !!!! Czy to komuna , czy demokracja ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyganka z kasą fiskalną i fakturę Vat wystawi. Europa na całego hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal mi takich tępych i chorych ludzi, których wiedza sięga co najwyżej piaskownicy lub stolik na warcaby ! Człecze, kto ci ten bełkot wciska  ! To przecież OFE UKRADŁO  ponad 50 miliardów złotych ! Czy to ci przemawia do pustej wyobraźni ? Czy ty znasz bank, który za trzymanie pieniędzy otrzymuje 8% na "koszty trzymania kasy" !!! to jest skandal a nie twój bełkot totalnie fałszywy
Ten twój " Bank " to Z-akład U-tylizacji S-kładek i zabiera jeszcze więcej niż 8% na "koszty trzymania kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skarbówka ma już przechlapane ,Prezes ZR w Polsce już pisze donos do prokuratury o prześladowanie przez skarbówkę mniejszości narodowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze. oni mnie strachem, a ja ich prawem. podoba mi się. niech żyją koło mnie jak ludzie, a nie jak "lewusy" którym na wszystko wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie bo już dość mam tego, że za każdym razem jak odmawiam to rzucaja na mnie klątwe. Póki co wszystkie się sprawdzają - kasy nie mam, w miłosci powodzenia brak...aż boje się wychodzić z domu bo następna w kolejności jest przepowiednia, że napadnie mnie stado gejów.
och ty marzycielu :) już niebawem.. szykuj się :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duży plus dla US.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyganka z kasą fiskalną i fakturę Vat wystawi. Europa na całego hahahaha
Te przy drodze już mają, na nitach i pod brzuchem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech kontroloerzy tylko uważają na bloczki mandatowe, bo mogą im zniknąć niepostrzeżenie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech kontroloerzy tylko uważają na bloczki mandatowe, bo mogą im zniknąć niepostrzeżenie.....
Bloczków ci u nas od zaje bania,damy radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I mają racje  Powinno się karać Oszustów i złodziei  Romskich !!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romskie Brudasy Złodziejskie Dziawarasy  :D  Wybujede Roma!!!! :D  :lol:  :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...