Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takie sklepy są na niwie, Sieroszewskiego, są stację benzynowe, Tesco i tam nikt nikogo nie zaczepia i nie bije. Jak bydło nie docenia że ma sklep gdzie może kupić alkohol to niech idzie szukać w melinach. Szkoda tylko właścicielki bo uczciwie pracuje płaci podatki a przez pare osób może stracić sklep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol jest dla prymitywów.
Alkohol jest dla ludzi a nie ludzie dla alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam tam, i jest ten sklep uciążliwy, chlanie, szczanie, wrzaski, spać w nocy nie można, teraz pól biedy w okresie zimowym okna pozamykane i z powodów niskich temperatur mniej "imprezujących" w lecie masakra ... Na inne sklepy nie ma co zrzucać winy są maksymalnie czynne do 22- 23 a wrzaski do 4 rano ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamkniemy wszystkie sklepy z alkoholem. Zastąpimy je melinami z panienkami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne Miasto. Sklepy chce zamykać a podatki chętnie bierze. A może to konkurencja chce ten sklep zamknąć. Pani Aniu z sąsiadkami to zrobimy porządek, i to szybko. Władza w mieście to niech na swe RĘCE popatrzy czy ma CZYSTE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY URUCHOMIĆ MÓZG, JEŚLI SIĘ GO MA OCZYWIŚCIE, URZĘDNIKÓW DOTYCZY TO W SZCZEGÓLNOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam w tej okolicy pomieszczenia na "metę" dla stałych klientów promocja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo byłeś niegrzeczy albo pijany. Kobiety porządku pilnują. :wacko:
Od porządku to są służby takie jak Policja Państwowa i Straż Mieszczańska. Klient (trzeźwy) ma prawo kupić i o 20 w nocy a że zachowuje się źle po wyjściu ze sklepu to właśnie sprawa służb a nie sprzedawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nareszcie będzie melina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
meliny wrócą do łask... już się patologia cieszy na nowy biznes...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kołłątaja najgorsze osiedle sami alkoholicy i degeneracji i narkomani. Strach wyjść na ulice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak Pani Ania tak stoi za ladą to sam chętnie będę u niej kupował alkohol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajoma firma wytwarzająca okna , czując interes, od marca  b.r. zaczyna produkować okna z małymi lufcikami u dołu. Okna takie będą idealne dla meliniarzy, którzy w dyskretny sposób będą mogli obsługiwać, w nocnej porze, potrzebujących klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu upadną hałaśliwe i siejące zgorszenie publiczne sklepy monopolowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam wiele razy kupowałem w tym sklepie alkohol, ale pod swoim oknem na taki sklep bym się nie zgodził. Faktycznie ciężko się mieszka w sąsiedztwie takiego sklepu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To stara prostytutka jakś , kobieta z klasą tak się nie ubiera , z pewnością nie w tym wieku . Stara desperatka zmusza pracownice by ubierały się jak dziwki narażając je na napaści seksualne a wszystko po to by pijaków naganiały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś chce kupić wódkę i ma ciśnienie to patrzy gdzie kupić i się napic a nie na sprzedawczynie. Wiem to z doświadczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś chce kupić wódkę i ma ciśnienie to patrzy gdzie kupić i się napic a nie na sprzedawczynie. Wiem to z doświadczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w wawie na targówku chciałem coś zjeść szukałem jakiegoś baru był jeden i dwadzieścia monopolowych sklepow dla mnie to szok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A może obiecał zaprzyjaźnionej dziennikarce mieszkającej w pobliżu sklepu zrobienie porządku? Kto wie, czy jedna z trzech pań dokuczających właścicielce sklepu to nie pani dziennikarka? Ta pani jest do tego zdolna. Z prostytutkami na Żyżyńskiej też walczyła...  
A to akurat bardzo dobrze, że walczyła z prostytucją i tym koszmarnym sklepem. Mieszkam na przeciwko i mam szczerze dość. Oczywiście, że sprzedaje się tam alkohol nietrzeźwym. A mój chłopak został dotkliwie pobity przez bandę stojącą pod tym sklepem. Poza tym ludzie przed drzwiami piją alkohol i pani właścicielce to nie przeszkadza. Sąsiedzi mają mnóstwo zdjęć i filmów potwierdzających ten proceder. Policja wie o wszystkim. A jak było nagranie programu to nie przyszły 3 sąsiadki tylko kilkadziesiąt osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta wyglada bardzo dobrze. żyjemy w XXI wieku i każdy może sie ubierać jak chce. mam dosyc frustratów których zony ubierają się jak zakonnice i przez to zazdroszcza i krytykuja mini czy topless na plazy. albo bab które zazdroszcza figury innym i obrazają przez to kogos kto prezentuje się bardzo dobrze. wasz gatunek na szczęście wymiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...