Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uszła para z elektrowni gazowo-parowej w Puławach?

Utworzony przez zopoter, 16 kwietnia 2014 o 09:05 Powrót do artykułu
dobrze, że entuzjazm do budowy za pieniąze grupy rafinerii w zopocie nie oslabł
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dobrze, że entuzjazm do budowy za pieniąze grupy rafinerii w zopocie nie oslabł
tylko że rafinerii nikt jeszcze nie buduje i wszystko jest etapie STUDIUM WYKONALNOŚCI może warto się zorientować zanim się coś napisze... a z elektrownią w puławach to zaczekajmy na ostateczne rozstrzgynięcia
0
"Oddział Elektrociepłownia Lublin Wrotków dysponuje osiągalną mocą elektryczną 231 MWe oraz osiągalną mocą cieplną 627 MWt."   Jak już piszecie o mocach elektrowni/elektrociepłowni, to chociaż podajcie, o jaką moc konkretnie chodzi... Co innego 900MW elektryczne (byłaby to 11-ta albo 12-ta pod względem wielkości elektrownia w Polsce), a co innego 900MW ciepła (taki większy Wrotków)...
0
Myślałam ,ze rzeczywiście para uszła gdzieś z Azotów bo 3 dni temu ok.22.00 słychać było okropny huk czegoś ulatującego,który był słyszalny w całym mieście.
0
Myślałam ,ze rzeczywiście para uszła gdzieś z Azotów bo 3 dni temu ok.22.00 słychać było okropny huk czegoś ulatującego,który był słyszalny w całym mieście.
To Stalinowski bękart z zielonymi ludzikami chyba już nadchodzi !!
0
ahaha jakie 400 osób po uruchomieniu, no chyba że 120 obsługi reszta KRAWACIARZE!! 
0
ahaha jakie 400 osób po uruchomieniu, no chyba że 120 obsługi reszta KRAWACIARZE!! 
Ciekawe skąd masz takie informacje? Możesz masz dar prorokowania? Zatrudnienie będzie adekwatne do potrzeb. Komunizm się skończył i nie tworzy się miejsc pracy tylko po to żeby każdy miał jakieś zajęcie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: